Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 285
Не бе Диде, като отворя линковете и иска парола, в този смисъл че нищо не се вижда, кой е мазния?

Ето и видео
https://vk.com/cagatayulusoydeli?z=video250614468_456239315%2F53 … l_wall_-104143291
Виж целия пост
# 286
Видеото с българите.....ноу комент, smile3505 ако не беше жалко, щеше да е смешно, ужасТ. doh
Не, че нещо, но и новите спрягани в сериала с Хазал са мале, мале, бъъър. Sick Sick
Виж целия пост
# 287
Леле какъв е тоя незнаен човечец, когато са нагласили за брат на Хазалинда? Tired
Ааа, Умут се кълчи Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy мислех си , че САМО аз не го знам ...... Joy
Виж целия пост
# 288
Опс, Диде цитирала си ме преди редакцията, Профи да мижи Mr. Green
Наде, и ти остана без думи пред тези послания Laughing
Това ще го скрия #Puppy dog tooth
Скрит текст:

ПП Диде, старото аватарче поне според мен много ти отиваше Heart Eyes
Това сега какво е всъщност, че не я разпознавам съвсем newsm78, черна роза от Халфети, тематично  Laughing
Виж целия пост
# 289
 За скритото леле doh
Виж целия пост
# 290
Днес в 12:28 настъпва астрономическата пролет Party, отсега ви я честитя момичета Party
Пак маргаритенко слагам (по стара традиция) hahaha вече ще ги виждате често и навън любимките ми. Моите градински чак юни-юли Rolling Eyes
Виж целия пост
# 291
Аз пък ви изпращам нашия човек с кафето и закуската  Laughing

Виж целия пост
# 292
Хубава седмица на всички  Hug Hug Hug Марги  Heart Eyes прекрасна снимка , а и Ивето и пратила подходящия човек  Party със закуската  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да сложа седмичния телевизионен рейтинг  Heart Eyes
Традиционната петорка на най-силните сериали на арената на Седмичния  рейтинг от 13.03 до 19.03

1. "Възкръсналият Ертугрул" -13,42%
2. "Мафията не може да управлява света  "- 9,64 %⬆
3. 💥"ВЪТРЕ" - 9,35 % ⬇💥
4. "Оскърбени цветя" - 8,35 %⬇
5. "Майка" - 8.18%⬆



и снимките от днес  Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 293
Няма да откажа едно.... силно турско кафе  Mr. Green
Диде, да попитам само тези стрелки са движението на рейтинга във възходяща или низходяща посока спрямо предходната седмица ли? newsm78
Сред най-красивите за 2016 newsm53


После ще гледам кои са останалите
https://m.youtube.com/watch?v=cPARiBQAkDc

Виж целия пост
# 294
Седмичния рейтинг без изненади Wink
И като си помисля че журналята взеха да пишат за "отчайващия" рейтинг на Майка, а той е бетониран на петото място.... Питам се кой ли е настъпил Фатих Аксой този път, че така са му вдигнали мерника драскачите newsm78
Аз пък съм изненадана че няма снимки на Ча от снощния купон, но вярвам че не е пропуснал мероприятието Mr. Green



Забравих да коментирам вчера, когато Дида сложи видеото с Али Атай, че журналята доста настойчиво го питаха дали не са разделени с Хазал, а той ги подмина сякаш не съществуват, дори не се опита да отговори там нещо- "добре сме си, всичко е ток и жица... Mr. Green "
Виж целия пост
# 295
Ние къде го чакахме  Joy а той къде е бил  Heart Eyes

Ръза (Давут) проведе  Рождения си ден  в тесен  кръг 🎂
На снимката е  със своята сестра  Гьозде ❤




струва ми се , че това не е снимка от вчера , и че съм я виждала , но пак не пречи рождения ден да е бил в тесен кръг .
Виж целия пост
# 296
Ние къде го чакахме  Joy а той къде е бил  Heart Eyes

Ръза (Давут) проведе  Рождения си ден  в тесен  кръг 🎂
На снимката е  със своята сестра  Гьозде ❤




струва ми се , че това не е снимка от вчера , и че съм я виждала , но пак не пречи рождения ден да е бил в тесен кръг .

Нищо, Чачови може да са му го отпразнували в по-широк кръг в Лабума hahaha
Виж целия пост
# 297
Ние къде го чакахме  Joy а той къде е бил  Heart Eyes

Ръза (Давут) проведе  Рождения си ден  в тесен  кръг 🎂
На снимката е  със своята сестра  Гьозде ❤




струва ми се , че това не е снимка от вчера , и че съм я виждала , но пак не пречи рождения ден да е бил в тесен кръг .

Нищо, Чачови може да са му го отпразнували в по-широк кръг в Лабума hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 298
Здравейтеееее. Party
Ако този рейт на "Майка" е слаб Shocked и подлежи на сваляне от ефир ooooh! здраве му кажи, и както Ивчето е отбелязала бай Фатю сигурно пак е настъпил нечий чепик.
При този рейтинг на "Вътре" според мен е задължително да има втори сезон(и сериала с Вахиде "Майка" четох, че са го поразводнили, но е гледаем, същото би се получило и с "Ичерде") и е в пъти по-добре от ходовете им на принципа проба-грешка.
Виж целия пост
# 299
🌱Фен-клубът на латиноамериканците  на  #Вътре са избрали от инста актьорите от #Вътре на снимки , където е видно , че са пътували из техните страни .🤠
🌱Ръза Коджаолу /Давут/ и Улуч Байрактар /режисьор Вътре/ през 2014 година са пътували из  Латинска Америка и са посетили такива  страни , като #Argentina #Uruguay #Perú #Bolivia 🕺🕺
🌱Туба Юнсал /Хандан/ по-рано е пътувала в #Argentina 🏌‍♀️





Марги  Hug точно така , сравняват рейтингът спрямо предходната седмица  Heart Eyes

Седмичния рейтинг без изненади Wink
И като си помисля че журналята взеха да пишат за "отчайващия" рейтинг на Майка, а той е бетониран на петото място.... Питам се кой ли е настъпил Фатих Аксой този път, че така са му вдигнали мерника драскачите newsm78

Пето място в седмичния , което предполага , че в деня си на излъчване е почти начело  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия