Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 315
Здравейтеее. wavey
Аз навремето се опитах да загледам Черешките, но не ми хареса главната екранна двойка и ги зарязах.
Те двамата покрай Дизито се гаджосаха и до ден днешен са заедно, а тя играеше в "Звездите са ни свидетели"(там ми харесваха с екранният й партньор), но го спряха набързо заради слаб рейтинг.
Рейта на Вътре пак е ОК.
http://www.ranini.tv/reyting

Гледахте ли снощната серия, нещо интересно случи ли се, може ли кратък преразказ в най-общи линии?!
Епизода с превод.
http://embed.china-cdn88nmbwacdnln8hq8qwe.com/ifr_turk-sinema.php?mid=246135

Руския превод на трея за следващия епизод.
Скрит текст:
Йешим: Слушаю! Ты что такое говоришь? Насколько серьезно? И где он?
Мелек: С Мустафой что-то случилось?
Йешим: В какой больнице? Насколько тяжело?
Мелек: Йешим, что происходит? Какая больница? Кто... что случилось?
Йешим: Хорошо, поняла
Мелек: Йешим, да скажи ты уже, что произошло?
Йешим: Стой! Сначала успокойся... Только спокойно, ладно?
Мелек: Йешим, не выводи меня из себя, говори уже..
Йешим: Сарп... В Сарпа стреляли... Он в больнице... Тяжело ранен...
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456240192%2F57dc228ef2636 … pl_wall_-58199741
Виж целия пост
# 316
Наде, не го гледах че май беше предимно Бабато и Аннето, само тук там малко Ча.... Пък аз си очаквах довършването на флирта с кака Хандан и не ми беше до старците Stop

Загледах се отново в тази снимка че някои лица ми се сториха познати и така се оказа Peace
Енгин голямата брада като не прави нищо .....с ей тия гърли го прави  Mr. Green

TEAM ENGIN AYKANAT



Воала Peace
http://enginaykanat.com/Menajerlik.aspx

Стърчащата над Енгин с бялата блузка е Бестемсу Йоздемир, а блондито е Серай Иерели Peace Peace Все още се чудя обаче коя стои до Бестемсу, прилича ми хем на Бенсу, хем на кака и Хансе Сорал newsm78  Та въпросните женоря са клиентките на агенцията Peace

Ха, рускините са се хванали за гушите заради това че Хазал била по-напред в анкетата за най-красива актриса Mr. Green Не ги дразни примерно че Мерием Узерли е в класацията че и на много по-предна позиция, а пак го отнася горката Хазал hahaha Абе кО да кажем.... ooooh!



Да не говорим колко е субективно всичко това за красотата- зависи изцяло от броя на гласувалите за конкретното лице.....
Виж целия пост
# 317
Ясно Ивче, мерси.
Дано някой го е гледал, че да ме светне оттук-оттам да съм в час, защото както знаете от три серии насам не го гледам.
Те рускините са страшно темпераментни и аз много им симпатизирам(по принцип), всичко знаят, чуват и виждат. Като ЦРУ са, tooth направо на моменти се чудя откъде е тази тяхна осведоменост Shocked и то за всеки актьор/актриса,  #Crazy нооооо добре, че са те, че доста неща научаваме от тях, и то на момента.
Виж целия пост
# 318
А понякога колко им е грешна информацията..... Овъртолени години, събития, съчинения и преразкази по снимка.... разкази в стил ЕЖК smile3555 Да не започвам на какви филмирани фитки съм случвала.... всъщност то такива ги има навсякъде hahaha Добре че много от нещата ги знам отпреди или не от техните преводи.... Но са добър извор на снимки, а и при тях има теми за много актьори, както и общите теми за дизитата Peace Разбира се има и доста потребителки, които са си съвсем читави Peace
Виж целия пост
# 319
А понякога колко им е грешна информацията..... Овъртолени години, събития, съчинения и преразкази по снимка.... разкази в стил ЕЖК smile3555 Да не започвам на какви филмирани фитки съм случвала.... всъщност то такива ги има навсякъде hahaha Добре че много от нещата ги знам отпреди или не от техните преводи.... Но са добър извор на снимки, а и при тях има теми за много актьори, както и общите теми за дизитата Peace Разбира се има и доста потребителки, които са си съвсем читави Peace
Явно досега съм попадала на такива, затова и впечатленията ми са добри.
П.П. В Събота финишира сериала с Гизем заради слаб рейтинг и вече, ще е в нова роля в Кара Севда.
Виж целия пост
# 320
Здравейте  Hug
Рейтингът гледам почти същия като миналата седмица  Heart Eyes

1. Total - 9,38%( +0,03%) - 1 място
2. AB - 12,19%⬇( -0,60%) - 1 място
3. 20+ABC17 - 11,47%⬇( -1,01%) - 1 място




Е накрая се и копаха ....като го гледах как го затварят Кудрет направо ме хвана клаустрофобия .....егати гадорията .....а и това с езика , което направи Кудрет ми е супер отврат  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Каката я нямаше изобщо , а за Мелек дори бях забравила. Интересно ми е колко възнаграждение е взела за вчерашната серия , в която само проведе един телефонен разговор  ooooh! Гледах го онлайн при рускините , но Дела , която превежда като машина беше възпрепятствана ...нейната замесничка не знам от къде гледаше , та превода идваше почти след три сцени  ooooh! След една реклама си намерих и аз един линк със закъснение ...та стана добре  Peace Описвам цялата драма на гледането ми , за да ви стане ясно , че от серията разбрах около 70 % , но и това е серия , която няма да повторя нито на руски , нито на български . Мафиотите ни в този сериал  са като клоуни ...А организето .....не се сещам подходящ епитет . Откакто излезе информацията за Дуда , единствената сцена с нея беше за секунда , и то я дадоха само в профил ..... newsm78

За Надето  Hug Heart Eyes сбито  Heart Eyes

- Сарп се надяваше , че в ареста ще може да притисне Джелял , и да го изнуди със записа на истинското убийство , който си мислеше , че само той има  Mr. Green Надяваше се , че чрез предложение да го отърве от затвора Джелял ще му признае за Умут , а през това време Юси ще слуша . Но Мерт провали тая работа , взе записа от Кудрет и хората му и го предаде в полицията ...Сарп  тъкмо щеше да притисне Джелял и йенгето се обади /в единствената си сцена / да предупреди татко си , че вече ще са свободни . Тук Чачи игра великолепно - разочарованието му , мимиките  Mr. Green




Излязоха от затвора и пред него беше една от вълнуващите сцени в серията . Майка му на Сарп искаше , да си го прибере ...Джелял от другата страна го викаше да тръгва с него  ooooh! ooooh! ooooh! Милото Сарпче .........



Кудрет реши да направи клопка , тъй като вече е разбрал , че Мерт е къртица на мафията ...за целта пуснаха една чанта , която уж съдържала живота на Кудрет и информация , която ще го съсипе . Кудрет използва Рижавия , за да види чантата ... Сарп- за да види , че я оставя в едно заведение .
Имаша квартална среща с много черни и брадати на една детска площадка .....Джелял и Кудрет се караха , на кой ще остане района с черните и брадатите   Mr. Green и дойде Юси  кат рефер ...седна на масата между тях  и им каза да внимават какво правят , че има жени и деца .....аз лично не ги видях  newsm78
На тръгване след срещата Джелял реши да мине да успокои мама , че на Сарп няма да му се случи нищо .....а мама изпадна в истерия , че е казвал същото и , когато Метин е бил при него ....Джелял крещя , крещя и тръгна .....и мама като взе ножа ......добре, че Юси беше след нея и я спря .
Виждайки , че майката на Сарп е в истерия , и че няма да се откаже да убие Джелял ...Юси и призна , че Сарп е полицай , и никога не е преставал да бъде . Мисията му е много тежка . Разбраха се да не казват за разговора на Сарп , за да не го тревожат , и мама да продължи да се прави , че не знае . Сарп отиде да види майка си ......това ми хареса най-много от цялата серия ....тия сладки насълзени очички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и мойте се насълзиха...Стоеше на прага такъв безпомощен , не влезе ....



 Майка му не се издаде , че знае , каза му , че голям товар носи и Бог да му е на помощ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерт и Ейлем вечеряха в този момент у тях , но тя и на тях не каза , че Сарп е идвал .
Вечерта Сарп отиде в заведението , в което беше чантата с разкритията за живота на Кудрет , намери я , докато Кудрет , люпейки семки , заедно с  КАКА го гледаха на камерата ....похвали Сарп ...способен бил  Heart Eyes...... .....циркаджииските номера на Давут , Миника и Шевко в заведението - беше ме срам да гледам..... следва голямото прехвърляне на ЧАНТАТА ....играта в игра , в игра на зиг заг  , и по правата ....Джелял направи капан на Кудрет , хвана го и го закопа  Mr. Green

Още една тайна падна . Сега Джошкун като разбра , че кебапчията няма да изгние в затвора , дано изпълзи от дупката , в която се е заврял и им разкаже най-сетне на тия братя Йълмазови
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

И тази сцена заслужава внимание  Peace досега и търсих снимки ...Сарп и Давуд   Heart Eyes
Тук Сарп разбра , че се е сдобил с ОЩЕ един брат  hahaha hahaha hahaha

- Давуд , а ти имаш ли семейство ?
- Разбира се , че имам . Татко Джелял , братя имам ,ние с теб сме негови деца .... 





И как го погледна ..  hahaha hahaha hahaha



]


Виж целия пост
# 321
О да, това го видях, Сарп не за такъв брат искаше да чуе...

Ясно, благодаря ти Дианче, аз даже и на турски не бих го гледала.

Доколкото си спомням заравяне на жив човек имаше и в КГ- героят на Къванч, но аз този сериал не го харесвах и съм гледала оттук от там
Виж целия пост
# 322
О да, това го видях, Сарп не за такъв брат искаше да чуе...

Ясно, благодаря ти Дианче, аз даже и на турски не бих го гледала.

Доколкото си спомням заравяне на жив човек имаше и в КГ- героят на Къванч, но аз този сериал не го харесвах и съм гледала оттук от там
И в КГ, и в КСШ с Киво, сега и тук, покъртителни сцени. Tired #Crazy ooooh!
Дианче, тенкс love001 за преразказа.
Виж целия пост
# 323
 Здравейте в този хубав пролетен ден  Hug



  И аз се зачудих, че ми е познато лице едната кадъна до Енгин  .  Бестамисуто била от линка който Белл е сложила .  


 Чачи беше страОтен  в играта си  и мимиките  Peace На вратата пред дома на Фюсун   тъгата в очите му . Изражението  в пандиза  с Джелял .

 Ама кой е прострелял Сарп  не се разбра   newsm78


 Мерием  тая мумия Sick по - напред в класацията от Хазал


 Wink
Цитат
На прошлой неделе сериал Секрет Ферихи поставил новый рекорд в Чили, имея средний недельный рейтинг в показываемом тайм-слоте 16.1 пунктов, что делает его абсолютным лидером за все время показа сериалов в этом временном отрезк

Heart Eyes




 


Виж целия пост
# 324
Скрит текст:
И тази сцена заслужава внимание  Peace досега и търсих снимки ...Сарп и Давуд   Heart Eyes
Тук Сарп разбра , че се е сдобил с ОЩЕ един брат  hahaha hahaha hahaha

- Давуд , а ти имаш ли семейство ?
- Разбира се , че имам . Татко Джелял , братя имам ,ние с теб сме негови деца ....  

Скрит текст:



И как го погледна ..  hahaha hahaha hahaha






Охх Joy Joy Joy
Ще го потърся, обикновено се намират откъси.
Брей, изненадва ме Гизем, но при това препускане от роля в роля, дали има една по-силна, с която феновете да я запомнят newsm78. Без да натрапвам мнението си, но на мен ми беше дървена и като прочетох веднъж за филма и с каптана (другият дървен) Mr. Green се зачудих какво ли им се е получило.

Феми, наистина много хубав деня Party, но и много се изморих днес и вчера и.... ooooh!, не знам още колко ще е. Пък ти питаш в поста от миналия ден да не ни мързи да мятаме къчове rotfImbo, че ни няма в Бума при Ча и Дуда.

ПП при наличието на цели пет турски актриси в класацията за красавици що са пропуснали Дуда? smile3506
Виж целия пост
# 325
Цитат
ПП при наличието на цели пет турски актриси в класацията за красавици що са пропуснали Дуда?
Ееее тя просто е най, 0,0 първото място hahaha  Дуда да си гледа там Ча, той и стига Laughing
 
Мани, сега рускините са пуснали нов пост да омилостивяват фенките на звездЪта- в него пуснали само нея, Фахрие и Туба hahaha Хазал и Мерием все едно ги няма във видеото hahaha Аз като казвам че са манипулаторки и това обективно мнение не знаят какво е.... То да рече човек че голяма разлика има между СС и Хазал, пък то 8 места, голяма работа, ама някои и толкова не могат да преглътнат hahaha


Много хубав беше в този период, направо....  smile3544 smile3544 smile3544

ПП Феми да, среден рейтинг за седмицата 16,1 такова нещо още не били виждали за този часови отрязък. А дори още не са стигнали до сериите които ще им отвъртят главите Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Много хубав наистина Heart Eyes
А ако СС я нямаше изобщо в класацията, не ми се мисли tooth
Виж целия пост
# 327
Много хубав наистина Heart Eyes
А ако СС я нямаше изобщо в класацията, не ми се мисли tooth

Не ми се мисли направо Mr. Green Пишат че списъкът е съставен с помощтта на 60 млн. гласувания във «Facebook», «Twitter» и «Instagram» както и с участието на няколко пластични хирурга.

В тазгодишното гласуване може да сложат и снимка на Дуда, нали вече е известна, нищо че не е красавица, като гледам как някои смесват понятията, колко му е Mr. Green

А някой понеделник дано да видим нова порция от това Mr. Green

Виж целия пост
# 328
:

Загледах се отново в тази снимка че някои лица ми се сториха познати и така се оказа Peace
Енгин голямата брада като не прави нищо .....с ей тия гърли го прави  Mr. Green

TEAM ENGIN AYKANAT


Воала Peace
http://enginaykanat.com/Menajerlik.aspx
Стърчащата над Енгин с бялата блузка е Бестемсу Йоздемир, а блондито е Серай Иерели Peace Peace Все още се чудя обаче коя стои до Бестемсу, прилича ми хем на Бенсу, хем на кака и Хансе Сорал newsm78  Та въпросните женоря са клиентките на агенцията Peace

Тази е Özge Özkaplan  - модел ли е актриса ли е  newsm78  естествено снимана с Илкнур....на купон  Mr. Green




А другата красавица май има нещо словашко в потеклото ...Sibel Ergünová




Дуда между красавиците  rotfImbo rotfImbo rotfImbo представям се какви коментари щеше да има тогава от щастливи  фенове на Чачи . Помежду другото вчера Сарп отново е бил най-коментираният персонаж  Heart Eyes

Ох , цял ден го гледам това сладурче  Heart Eyes Ми то и двете са сладурчета   newsm78 Кого ли гледам   newsm78



майка му е яка фенка  Heart Eyes



Иве  Heart Eyes добавила си снимка с Хандан  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много е хубава на нея  Peace И аз чаках нещо , може би другата серия ..нали имаше снимки на сета , че са заедно ....Явно Сарп също ще изпита чудото на турската медицина , и който и да го простреля , и колкото и да е зле ....шЪ сЪ оправи за др,гата серия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Като гледам и за туитър във филма няма девойки ...предполагам , че това е броя на туитванията за тях са от близки и роднини  Mr. Green



...то не , че и за мъжете са си счупили пръстите  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Цитат
Дуда между красавиците  rotfImbo rotfImbo rotfImbo представям се какви коментари щеше да има тогава от щастливи  фенове на Чачи
Нали Mr. Green А някои както се впрягат не ми се мисли направо.... hahaha

Мъничето е сладко но на мен това от дясната страна ми харесва повече Heart Eyes

Ама тази Озге Йозкаплан наистина прилича на нещо средно между сестри Сорал newsm78
Добре ухажва Илкнур подопечените на мъжа си. Питам се с тази фамилия Шереф дали не се прави на интересна нещо. В най-честия случай между разведени цари обида, пък и турците не са най-широко скроените хора, а Енгин и Илкнур и по работа и по развлечения неразделни. Странно ми е newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия