
Аз навремето се опитах да загледам Черешките, но не ми хареса главната екранна двойка и ги зарязах.
Те двамата покрай Дизито се гаджосаха и до ден днешен са заедно, а тя играеше в "Звездите са ни свидетели"(там ми харесваха с екранният й партньор), но го спряха набързо заради слаб рейтинг.
Рейта на Вътре пак е ОК.
http://www.ranini.tv/reyting
Гледахте ли снощната серия, нещо интересно случи ли се, може ли кратък преразказ в най-общи линии?!
Епизода с превод.
http://embed.china-cdn88nmbwacdnln8hq8qwe.com/ifr_turk-sinema.php?mid=246135
Руския превод на трея за следващия епизод.
Мелек: С Мустафой что-то случилось?
Йешим: В какой больнице? Насколько тяжело?
Мелек: Йешим, что происходит? Какая больница? Кто... что случилось?
Йешим: Хорошо, поняла
Мелек: Йешим, да скажи ты уже, что произошло?
Йешим: Стой! Сначала успокойся... Только спокойно, ладно?
Мелек: Йешим, не выводи меня из себя, говори уже..
Йешим: Сарп... В Сарпа стреляли... Он в больнице... Тяжело ранен...


Та въпросните женоря са клиентките на агенцията
Абе кО да кажем.... 
направо на моменти се чудя откъде е тази тяхна осведоменост
нооооо добре, че са те, че доста неща научаваме от тях, и то на момента.
Да не започвам на какви филмирани фитки съм случвала.... всъщност то такива ги има навсякъде

за преразказа.
по - напред в класацията от Хазал 
, но и много се изморих днес и вчера и....
, че ни няма в Бума при Ча и Дуда.