Септемврийче шава,а на мама коремчето все по-голямо става

  • 47 954
  • 746
# 720
barbi, нямам проблеми с бъбреците сега, но имах при първата бременност /тогава не качвах така/. Имах е-коли в урината и не можех да се отърва. 3 пъти пих АБ и през цялата бременност - Неоренал СР /бреза/. Предадох инфекцията на малката и тя беше на АБ веднага след раждането. Но оттогава проблеми не сме имали, нито аз, нито тя. Явно бременността го беше отключила, както сега гастрита.

Аз втория път раждах в Майчин дом и съм много доволна. Родих като по учебник, а и отношението през целия ми престой беше чудесно. Аз бях при една млада лекарка, която сега не е там. Мислех и сега да раждам там, но не знам при кого. И понеже започнах да ходя на прегледи при д-р Йончев от Шейново, нищо чудно накрая да родя там при него. Така ще съм обиколила и трите болници. Досега, Тина Киркова - кошмар, Майчин дом - 6+++.
Виж целия пост
# 721
Добро утро момичета,

И аз се отчетох в Лидл. Естествено не може всичко да е идеално и роклята, която съм взела е доста големичка, но и аз ще раста. Ще отида да си взема по-малък номер. Клин също взех и смятам, че е удобен.

Майчин дом е голяма болница. С огромен капацитет и много специалисти. Те ще направят всичко професионално, но нямат никакво отношение към личните притеснения на всяка една от нас. Не искам да ме глезят, но да има нормално човешко отношение. За жалост персоналът във всички болници, които имах нещастието да посетя в последната една година ми се струва хаотичен и разпилян и заради това все бързат и нямат време.
Относно количката нямам никаква идея. То има толкова модели...

Успех на всички майчета с изследванията и аз днес чакам моите...Дано всичко е наред. Мисля вече да изляза в болничен. Не ми се подлага на напрежение шушулинка. А и 2- дена у нас се чувствам по-добре. Мога да полегна, да поседна. Няма кой  да ме стресира ...
Виж целия пост
# 722
Аз втория път раждах в Майчин дом и съм много доволна. Родих като по учебник, а и отношението през целия ми престой беше чудесно. Аз бях при една млада лекарка, която сега не е там. Мислех и сега да раждам там, но не знам при кого. И понеже започнах да ходя на прегледи при д-р Йончев от Шейново, нищо чудно накрая да родя там при него. Така ще съм обиколила и трите болници. Досега, Тина Киркова - кошмар, Майчин дом - 6+++.
.

Благодаря за мнението. 🤗

Аз в Т. Киркова преди 11 г почти имах лекарка избрана и отидох,  нормално мина всичко!
Да, мизерно беше дори в стаите с две легла и обща баня. Но така беше....

Храната как е в МД?
Виж целия пост
# 723
Ходих и аз до Лидл. Взех един клин М-ка, при положение, че носех С и като се прибрах в нас - ми то дали ще ми става още един месец не знам.  Embarassed
Бебешките неща бяха много хубави, видяха ми се добро качество, ама устисках. Те така или иначе през месец изкарват дрешки.
Как сте в този слънчев ден, момичета?  Hug
Виж целия пост
# 724
ва ни ла, не знам, не съм я пробвала. Мъжът ми ми носеше каквото поискам. Embarassed
Виж целия пост
# 725
Аз никак не съм суеверна да ви кажа - отбелязах се днес в Лидл с покупки и с поръчка от baby.bg. И бонус от ибей помпа за кърма за 11 паунда на Томи Типи.  Laughing Аз лично предпочитам нещата да ги купувам поетапно отколкото всички разходи накуп Simple Smile аа и си взех тениска от LCWaikiki и докато вие си говорите за С-ки и М-ки аз съм доволна че се събирам в роклите им, които не са за бременни Simple Smile дано и вашият ден е бил усмихнах и хубав като моя
Виж целия пост
# 726
Момичета много ми е тежко, така плача, че едвам дишам.
Изследванията за хемофилия не могат директно да бъдат направени на бебето, трябва първо на мен.
И там първоначално е 500 лв, ако няма резултат може да се стигне и до 3 600 лв
Направо не знам какво да правя
Това е една лотарийна игра 50/50, а аз не мога просто да не зная какво става.  Cry
Виж целия пост
# 727
Момичета много ми е тежко, така плача, че едвам дишам.
Изследванията за хемофилия не могат директно да бъдат направени на бебето, трябва първо на мен.
И там първоначално е 500 лв, ако няма резултат може да се стигне и до 3 600 лв
Направо не знам какво да правя
Това е една лотарийна игра 50/50, а аз не мога просто да не зная какво става.  Cry
Hug Първо се успокой, за да можеш да помислиш реално върху въпроса. Какво ще се промени когато дадеш толкова много пари и резултата е положителен, какво се променя за теб?
Виж целия пост
# 728
crossfade, аз с хемофилията не съм запозната, ама ми звучи като тромбофилията, само че се предава по мъжка линия. Нещо такова ли е newsm78
Парите не са малко, но ако ще ти е по-спокойно по - добре го направи. При всички случаи плач и паника могат само да ти навредят, не и да решат нещо. Аз мисля, че щом вече всички сме стигнали до половината и тези дечица се развиват - те ще се родят живи и здрави и всичко друго са статистики и истории 1 на 1000.
Виж целия пост
# 729
Вероятността да го предаде на бебето е 50%, но ако е решила да ражда бебето на този етап няма значение дали го е наследило или не.
Виж целия пост
# 730
Момичета много ми е тежко, така плача, че едвам дишам.
Изследванията за хемофилия не могат директно да бъдат направени на бебето, трябва първо на мен.
И там първоначално е 500 лв, ако няма резултат може да се стигне и до 3 600 лв
Направо не знам какво да правя
Това е една лотарийна игра 50/50, а аз не мога просто да не зная какво става.  Cry

Прочетох,че хемофилията представлява кръвиизливи, но ти знаеш нах-добре колко е тежко това заболяване и има ли лечение.
Успокой се за да можете двамата с таткото да вземете най-доброто решение. Не знам какво може да се направи на този етап от бременността дори и да сте в лошите 50%.
Виж целия пост
# 731
Crossfade, стискам палци всичко да мине наред. Гледай позитивно на нещата и не се затваряй в себе си. Мисли постепенно, направете първото изследване и тогава ще мислите какво да направите.  Hug
Виж целия пост
# 732

Lucky@Mamma За съжаление не мога да ти отговоря на този въпрос, не виждам какъв човек би могъл. За сега знам само че аз трябва да знам. Защото не се живее така

Благодаря Ви момичета за подкрепата  Heart Eyes
Ще направя първото пък ако не открият мутация в кръвта ми, говорих с проф. Иво Кременски (който наистина спадна напрежението малко в мен), и той каза, че ако от лабораторията не открият, те от мачин дом ще се заемат с изследванията веднага. Просто те нямат ресурси да направят първото. Така че няма да стига чак до извънземните суми.
Съветвам ви, всички най- настоятелно правете на децата си живи и здрави каквито изследвания ви предложат да се правят, защото целия този цирк при мен сега е че на мен не ми е правено генетично изследване. Никога не отлагайте за бъдещето, бъдете здрави и усмихнати.  Hug

Виж целия пост
# 733
Crossfade, от сърце ти желая детенцето да попадне в добрите 50%.
И повярнай има хора, които си отговарят на този въпрос, не знам какви са, но ги има. Не е нужно на мен да отговаряш, а само на себе си. Hug
Виж целия пост
# 734
Crossfade,

Успокой се. И аз подкрепям момичетата, че паниката само вреди. Може да вдигнеш кръвно и са навредиш на бебето и себе си.  Praynig моля се да сте в добрите 50 %. И не се упреквай, че не си правила БХС. Бедна ти е фантазията в какви филми могат да те вкарат опитите на лекарите да тълкуват резултати.

Аз оставих роклята Л за към 7 месец. Но купих 2 М. Ще се кипря. Материята е много хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия