Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 170
  • 759
# 180
За Зарзиото не знам ама ти стискам най-силните палци. Хайде да повлечеш краче, а ние след теб съвсем скоро. Praynig Peace
Виж целия пост
# 181
Добро утро!
Имате ли представа това Зарзио дето ни го изписват дали е безвредно така да се каже? Вече няколко пъти попадам на коментари, че в Турция не се изписвало, защото било вредно и го ползвали в Онкологията... Страшно ми стана...
Момичета, стискайте палци след малко отивам за тест в клиниката! Simple Smile
Ами те всичките лекарства на едно помагат на друго вредят.
Успех ти желая стискам силно палчета   Praynig
Виж целия пост
# 182
Здравейте момичета,
и аз се включвам в групата на чакащите: 6 ден след трансфер на две двудневни ембриончета. Следя ви отдавна и стискам палци на всички, които скоро ще правят тест. Аз ще трябва да чакам до 04.04. за кръвен.
Виж целия пост
# 183
Здравейте момичета,
и аз се включвам в групата на чакащите: 6 ден след трансфер на две двудневни ембриончета. Следя ви отдавна и стискам палци на всички, които скоро ще правят тест. Аз ще трябва да чакам до 04.04. за кръвен.

В петък си направи кръвен, ще ти покаже Peace
Виж целия пост
# 184
Здравейте,
Ние приключихме дългото чакане за съжаление с отрицателен тест (<0.10) на 13 ден на две бластоцистчета. Съкрушена съм, но животът продължава...
На вас пожелавам мнооого бебета!
Виж целия пост
# 185
Здравейте момичета,
и аз се включвам в групата на чакащите: 6 ден след трансфер на две двудневни ембриончета. Следя ви отдавна и стискам палци на всички, които скоро ще правят тест. Аз ще трябва да чакам до 04.04. за кръвен.

В петък си направи кръвен, ще ти покаже Peace
Buena, мерси за бързия отговор. Аз правя ИКСИ-то в Германия и тук не мога да отида в лаборатория и да поръчам изследвания, тези трябва да бъдат назначени от лекар, дори аз да ги плащам на 100%. Моята лекуваща докторка е на мнение, че чак във вторник може да се разбере с по-голяма сигурност, дали процедурата е успешна. И на мен ми се иска да разбера по-рано и в същото време се опитвам да се самоуспокоявам, че информацията два или три дни по-рано или по-късно не прави разлика. Аз така или иначе вземам нужните лекарства.
Виж целия пост
# 186
mpettrova, много съжалявам за отрицателният резултат... Tired
Прегръщам те и много се надявам следващият път да имаш положителен тест и успешна докрая бременност  Hug
Виж целия пост
# 187
Здравейте,
Ние приключихме дългото чакане за съжаление с отрицателен тест (<0.10) на 13 ден на две бластоцистчета. Съкрушена съм, но животът продължава...
На вас пожелавам мнооого бебета!


mpettrova, съжалявам много за негативния резултат. Потъгувай си и след това събирай сили за нов опит Praynig
Виж целия пост
# 188
Еееех, mpettrova, много съжалявам за резултата. Поплачи си, за да излееш мъката и с нови сили към следващия вече успешен опит.  spoko
Виж целия пост
# 189
Момичета да внеса малко положителна емоция.Любимото ми число вече е 3386 Simple Smile 16-ти ден от трансфер.Щастлива съм!В Сряда ще го повтарям.
Виж целия пост
# 190
И защо ще го повтаряш ?
Виж целия пост
# 191
И защо ще го повтаряш ?
Peace

Такъв резултат не се повтаря, освен ако, недай Боже, няма находка в матката при УЗИ преглед. С такава стойност вече се ходи на ехограф. Честито!

Мпетрова, съжалявам Confused
Виж целия пост
# 192
Емека честито страхотен резултат.
Петрова много съжелявам  Hug Следващия опит ще е твоя :*
Виж целия пост
# 193
Mpettrova, съжалявам.  Hug
Това кой опит ви е, нямате ли замразени?
Знам какво е да рухнат всичките ти мечти но трябва да си силна и по някакъв начин да продължиш да се бориш.

Емека, честито, леко бременеене до щастлив финал.  Hug
Виж целия пост
# 194
mpettrova,много съжалявам за резултата.Tired Почини си малко и после с нови сили напред. Hug

Emeka,честито!И аз не виждам смисъл от друг тест.Повтаря се при ниска стойност,а твоята е Уау.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия