Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 190
  • 759
# 300
И аз не съм чувала, че трябва да лежа по специфичен начин.

Аз вземам от трансфера: орално - 3 Прогестан (Прогестерон), 3 Прогинова 21 (Естрадиол); и 3 Лутинус (Прогестерон) - вагинално.

Мисля си, че ако е станала работата, ще ги вземам до 7-10 седмица.
Виж целия пост
# 301
Това да не би да се отнася само за времето непосредствено след трансфера?
Мен ме оставиха да лежа малко в стаята и тогава и аз лежах по гръб,но вечерта вкъщи си се въртях както ми е удобно.А по корем ми е любимата поза,единия крак свит а другият изпънат,като жабка. Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Boby_pl, честито да е.  bouquet
Утре чакаме удвоено ЧХГ!

Виж целия пост
# 303
Ох, искрено се изумявам от всякакви такива "препоръки"  Rolling Eyes  Няма универсална рецепта и не разбирам защо трябва жените да се стресират с такива неща като това как спят...Сега, ясно че не трябва да се претоварваме, да вдигаме тежко, да катерим Мусала, но всичко останало е супер относително, така че Патияки, изобщо не го мисли, спи си както ти е удобно!  Peace

Честито и тук на Боби за положителния тест!  Hug Палчета за двойно ЧХГ утре, после сърчице и всичко по реда си до термин!  Praynig

Алдита, ти с 5-дневни ли си?  newsm78 Ако е така, може да се тестваш вече, кръвен ще отчете, но стойността може да е нисичка. Пожелавам ти най-прекрасния положителен резултат съвсем скоро!  Praynig

Виж целия пост
# 304
Това да не би да се отнася само за времето непосредствено след трансфера?
Мен ме оставиха да лежа малко в стаята и тогава и аз лежах по гръб,но вечерта вкъщи си се въртях както ми е удобно.А по корем ми е любимата поза,единия крак свит а другият изпънат,като жабка. Simple Smile

И по корем ли си спала след трансфер?
Виж целия пост
# 305
аз съм спала, пречи ли нещо  Rolling Eyes
даже бременна спях така до едно време, после не ми се получаваше и затова спрях.
Виж целия пост
# 306
Аз редовно спях и лежах по корем след трансфера  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
Бамба, а просто питам, не се заяждам! На мен ми е немислимо да легна по корем след трансфер, камо ли бременна. Просто подсъзнателно ми е абсурдно и не бих могла. Евала ви, че не стадате от такива мании като мен.
Виж целия пост
# 308
ами аз като спя не мога да се контролирам и спя както ми е удобно.
мъжа ми разказва какви ги върша.
винаги по корем ми е било най-удобно, мъжа каза че си прегръщам възглавницата и си я местя наляво и надясно като обръщам главата  Crazy
спрях да спя така като ми порастна много корем и наистина ми пречеше.
затова се зачудих защо би пречело.

аз по принцип не мисля че всички тия пазения помагат, лежането за мен е безсмислено след транфер. но щом някой го успокоява че е направил каквото трябва значи трябва да се прави.
аз самата докарах до имплантация, положителен тест и сакче с двегодишно дете болно от варицела. това са 15 кила, които си искат вдигане, разнасяне и какво ли не.
тогава съвсем се уверих че тия всички лежанета  и неходене на работа не помагат никак.
Виж целия пост
# 309
И аз не мога да се контролирам как спя.Дори и сега лягам да речем по гръб или настрани,а се събуждам в любимата си поза.Тялото си прави каквото иска без да осъзнавам.
Виж целия пост
# 310
Аз пък на последните 2 трансфера си лежах в гинекологична поза. Така ми е по-удобно отколкото като ме сложат удължител и да лежа по гръб.
Виж целия пост
# 311
ами аз като спя не мога да се контролирам и спя както ми е удобно.
мъжа ми разказва какви ги върша.
винаги по корем ми е било най-удобно, мъжа каза че си прегръщам възглавницата и си я местя наляво и надясно като обръщам главата  Crazy
спрях да спя така като ми порастна много корем и наистина ми пречеше.
затова се зачудих защо би пречело.

аз по принцип не мисля че всички тия пазения помагат, лежането за мен е безсмислено след транфер. но щом някой го успокоява че е направил каквото трябва значи трябва да се прави.
аз самата докарах до имплантация, положителен тест и сакче с двегодишно дете болно от варицела. това са 15 кила, които си искат вдигане, разнасяне и какво ли не.
тогава съвсем се уверих че тия всички лежанета  и неходене на работа не помагат никак.

Да, аз също не вярвам в лежането като формула за успех. Всъщност, вече не помня коя беше успешната формула за успех  ooooh! В моя случай, май беше младостта Laughing
Виж целия пост
# 312
късмет е формулата.
почнах на 29, родих на 40  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 313
Честито Boby_pl,дано от тук насете всичко да е наре и след 9 месеца едно здраво и пухкаво бебче bouquet

Не знам дали мигрират или не ембриончетата,но моето миналата година си намери място в рога на мата и беше меко казано кошмарно,но разбира се не значи,че не можеш да спиш по-корем или настрани.
Виж целия пост
# 314
Ехеее, голяма дискусия е станала Simple Smile Мерси за отговорите на всички. Не знам какво щях да правя без вас!

Доки ми го каза веднага след трансфера. Краката ми бяха сгънати в колената и ми направи забележка, че трябва да ги изпъна. И след това ми каза, че е хубаво първите 1-2 дни така да си полежа. Приех го буквално... Също каза, че ако искам да се движа, не било проблем. Само да не се натоварвам. Засега предимно лежа, но и правя кратки разходки, че ме хващат лудите  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия