Дългото чакане след трансфер - Тема 60

  • 91 169
  • 759
# 345
Dundy, мила,дано си права Hug,защото тоз пикливия показа друго.Ако отида сега да пусна кръвен би трябвало да отчете,нали?
Виж целия пост
# 346
Аз при предишния ми опит имах много такива сънища-резултата беше отрицателен.Сега последния опит при положителния тест пък изобщо не съм имала Joy
Виж целия пост
# 347
Dundy, мила,дано си права Hug,защото тоз пикливия показа друго.Ако отида сега да пусна кръвен би трябвало да отчете,нали?
Според мен ще покаже ниска стойност.
Виж целия пост
# 348
Buena esperanza,като написа поста си се върнах и видях 2та съвсеем бледа черта,миличка  Hug
Момичета,вие сте прекрасни,Боже мили,този 10ти опит дано е успешен! На всички желая бебчетаа!
Виж целия пост
# 349
Стискам палци всичко да е наред и след 9 месеца успешен финал. baby_neutral
Виж целия пост
# 350
Danitooo83,благодаря Simple Smile
На всички в темата успех!
Теста е шур чек,такъв не съм пускала и ми беше много неудобен с тази пипета.И в момента не отчете нищо.Чертата е съвсем бледичка,но е там.Оттук нататък пътя е дълъг.Наумила съм си кръвен на 5ти и 7ми.Дано издържа и всичко бъде наред!
Късмет и кураж! Peace
Dundy,чакам те Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Алдита,браво момиче! Hug
Виж целия пост
# 352
Алдита както казах бременна си, винаги познавам - сега номера е протеини, хубави мисли и никакви въглехидрати. Heart Eyes И този път до финал. Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 353
Danitooo83,благодаря Simple Smile
На всички в темата успех!
Теста е шур чек,такъв не съм пускала и ми беше много неудобен с тази пипета.И в момента не отчете нищо.Чертата е съвсем бледичка,но е там.Оттук нататък пътя е дълъг.Наумила съм си кръвен на 5ти и 7ми.Дано издържа и всичко бъде наред!
Късмет и кураж! Peace
Dundy,чакам те Simple Smile

Честито, Алдита! Страхотно начало на уикенда с такава прекрасна новина! Леко бременеене и здраво бебче/та ти желая  bouquet
Виж целия пост
# 354
Честито, Алдита, и всичко успешно до финал!
Ще потърся още мнения за моя проблем, въпроса е, че май никой не може да потвърди какво точно е, а може ли да се направи цветна снимка, сега докато правя подготовка и тя няма ли нещо да окаже влияние, на мен трансфера ми няма да е в БГ и лекарите ще ме погледнат преди трансфера там и ще си кажат и тяхното мнение.... как нямах нищо и никой до сега не го видя това нещо
Виж целия пост
# 355
Буба,по-добре ги провери нещата преди това,защото ако се окаже по-лошият вариант шансът за успех е почти нулев.
След ЦС трябва да се изчака един цикъл,защото фоликулът може да е абсорбирал контрастното в-во.Поне аз така си мисля.
Виж целия пост
# 356
Алдита, и аз бях с такива сънища и контракции и положителен тест. Приготви се, че ще има и още такива. Simple Smile
Моите започнаха на 10 ден. Продължават и до днес понякога!
Виж целия пост
# 357
Aldita, честито  bouquet
Пиши как е ЧХГ, като направиш кръвен.
И до края на бременността всяка нощ оргазми!
Виж целия пост
# 358
И аз съм така Кейти,но как няма като съм на сух режим от Нова година насам. Laughing
Виж целия пост
# 359
Честито Алдита. Лека бременност и успешен финал. Стискам палци и на всички на които предстоят тестчета.  Надявам се на повече добри новини тук. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия