Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 5

  • 123 403
  • 739
# 195
За първата "врътка" от 3 месеца свалих около 21,5кг и в трите месеца "почивка" (пак хранене по правила, но по-облекчено) още 8,5кг. След това повторих и литнаха още 9,5кг т.е. за около година и малко съм ги разкарала тези килограми (тръгнах от 107 и малко и свалих до около 68) Flutter Задържах ги доста време без особени усилия, ама по едно време ни налегна лакомията с дарлинга (той изкара също една "врътка", като видя как ми се отразява на мен и без никакъв зор и стриктно спазване на правилата, свали 15кг) и няколко месеца яко папахме колкото  ни душа иска Embarassed, та си върнах 12кг и сега ги боря пак Whistling
Или иначе казано с този режим на хранене, ако се свикне и си останат основните му правила, постигнатото се запазва. Ако се добави и спорт, ще изчезне и поувисналата кожа и ще се стегне тялото. Аз това второто така и не успях да се сборя със себе си да стане Laughing Но като знам, че съм успяла да разкарам толкова сланинки при това с кофти метаболизъм, нямам оправдание пред себе си, да се оставя на течението и пак да си се докарам до клуб "100". Надявам се де Praynig
Виж целия пост
# 196
bradata, поздравления за волята и постижението! Толкова е стимулиращ поста ти... Много видимо ли е увисването на кожата, сбръчква ли се и с времето не започва ли да се прибира сама?
Виж целия пост
# 197
Здравейте момичета,
приемате ли нови членове  Peace
Аз се включвам днес да попитам дали тук има някоя група в която се предлагат дрехи, че имам някои не носени, които съм купувала, но не нося и искам да ги продам на символични цени.. та, ако знаете някоя група и тук, моля да ме насочите...

Благодаря и се извинявам за нахлуването така..  Peace bouquet
Виж целия пост
# 198
Аз съм в тази група във ФБ https://www.facebook.com/groups/589226077882703/?multi_permalink … =1495366310469620
Има и други, момичетата може да те насочат също към някоя друга група.
Виж целия пост
# 199
Аз съм в тази група във ФБ https://www.facebook.com/groups/589226077882703/?multi_permalink … =1495366310469620
Има и други, момичетата може да те насочат също към някоя друга група.

Благодаря!


Искам да Ви попитам за Пловдив, дали знаете от къде мога да си намеря пола с висока талия.. много съм им се навила, да пробвам да видя как стои, имам подозрение че няма да ми е особено добре, но като ми влезе мухата и..  Rolling Eyes hahaha
Виж целия пост
# 200
Здравейте, моля за съвет! Прочетох по диагонал предишните теми, освен Грамадан къде в София мога да намеря младежки дрехи? Дъщеря ми другия месец става на 16 и  ми се иска да и купя нещо по официално, да не с дънки? Благодаря за идеята за клина!
Виж целия пост
# 201
Здравейте, моля за съвет! Прочетох по диагонал предишните теми, освен Грамадан къде в София мога да намеря младежки дрехи? Дъщеря ми другия месец става на 16 и  ми се иска да и купя нещо по официално, да не с дънки? Благодаря за идеята за клина!

Ако сте от София в Мол Сердика има магазин на Badoo. Имат и младежка линия, но цените са височки.
https://www.bfashionshop.com
Може да се пазарува и онлайн.
Изключително сполучливи са им моделите и има за всякаква фигура.
Харесвам ги, но не мога да си ги позволя често.
Виж целия пост
# 202
Ще се повторя, но в Уайкики има от модните с къдри, бродерии и дантели в големи номера и изгодно. Аз се обзаведох подобаващо
Виж целия пост
# 203
Много благодаря!
Виж целия пост
# 204
Здравейте, моля за съвет! Прочетох по диагонал предишните теми, освен Грамадан къде в София мога да намеря младежки дрехи? Дъщеря ми другия месец става на 16 и  ми се иска да и купя нещо по официално, да не с дънки? Благодаря за идеята за клина!

Ако сте от София в Мол Сердика има магазин на Badoo. Имат и младежка линия, но цените са височки.
https://www.bfashionshop.com
Може да се пазарува и онлайн.
Изключително сполучливи са им моделите и има за всякаква фигура.
Харесвам ги, но не мога да си ги позволя често.

Кройките им може и да са сполучливи, но за найлонови блузки, в които кожата не може да диша, цени от около 250лв... оляли са се, да ме прощават.
https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-556.html
https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-661.html

Виж целия пост
# 205
Момичета,търся си бански от 2 части с мека чашка размер 62-64 проблем ми е на циците.Моля за някой сайд за он лайн пазаруване.
Виж целия пост
# 206
Скрит текст:
Здравейте, моля за съвет! Прочетох по диагонал предишните теми, освен Грамадан къде в София мога да намеря младежки дрехи? Дъщеря ми другия месец става на 16 и  ми се иска да и купя нещо по официално, да не с дънки? Благодаря за идеята за клина!

Ако сте от София в Мол Сердика има магазин на Badoo. Имат и младежка линия, но цените са височки.
https://www.bfashionshop.com
Може да се пазарува и онлайн.
Изключително сполучливи са им моделите и има за всякаква фигура.
Харесвам ги, но не мога да си ги позволя често.

Кройките им може и да са сполучливи, но за найлонови блузки, в които кожата не може да диша, цени от около 250лв... оляли са се, да ме прощават.
https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-556.html
https://www.bfashionshop.com/bg-product-details-661.html



Абсолютно съм съгласна!
Не съм намерила обаче, магазин или производител, където мога да намеря хубави модели от естествени материали. Винаги (е, почти винаги) дрехите са от полиестер, вискоза, и подобни!
Цените на Badoo наистина са  ooooh!
За мен плюсът им е, че колекциите им са в свежи, приятни цветове, защото ми страшно неприятно, когато тръгна да си търся нещо, да ми се предлага черно, сиво или друг тъмен, мрачен цвят....
Виж целия пост
# 207
http://www.lcwaikiki.com/en-US/BG/product/LC-WAIKIKI/women/Blouse/2802449/528067 аз пък рядко купувам черно, последно взех тази и седи жестоко
Сега виждам, че има и розова, ще си взема за морето
20-30 лева бива, 250 са ми много.
Виж целия пост
# 208
и на мен ми харесва, но никога не съм поръчвала от този сайт, как става доставката
Виж целия пост
# 209
Ако някой се интересува,утре в лидл ще има дамско XXL.
Аз лично отивам заради късите клинове. Носяги под рокли,поли ... Много ми е удобно за лятото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия