Юлски бебета 2016 - тема 6

  • 66 041
  • 662
# 375
Благодаря за отговорите. сестра ми има разтояние между зъбите и една зъболекарка и казала, че трябвало още като бебе да се "цепнел" (каквото и да значи това) тоя венец между зъбите, за да не останело така за винаги, но аз съм скиптично настроена към този съвет.
Виж целия пост
# 376
Всички бебета, които виждам са с разстояние между зъбките, като израстнат другите ще се подредят.  Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Аз имам разстояние между предните два горни зъба и никога не съм чувала такова нещо, от зъболекари пък съвсем не.
Виж целия пост
# 378
https://www.amazon.com/Summer-Infant-Compact-Folding-Booster/dp/B018L7G0NE

Eлена, подобно е на това на почти същите пари, пак от Амазон. В България по бебешките магазини няма голям избор на точно такъв тип столчета, а и са по-скъпи. Виж и в Олх, аз намерих и там, но мъжа ми ме изпревари и поръча от Амазона Wink
Виж целия пост
# 379
Ния, благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Момичета влизам само да ви кажа, че след година и осем месеца без цикъл, най-накрая той дойде.  Laughing Или поне ми зацапа 😀
Виж целия пост
# 381
Момичета влизам само да ви кажа, че след година и осем месеца без цикъл, най-накрая той дойде.  Laughing Или поне ми зацапа 😀
Честито Mr. Green
Аз до момента имам само един цикъл. Сега уж пак чакам, но нещо го няма. Не кърмя вече.
Виж целия пост
# 382
Честит цикъл! Аз си имам от 3 месец след раждането, а си кърма активно.
Има ли някое бебе вече да ползва гърне?
Мъча се да я уча, а тя докато седне на него и бяга като опарена.
Виж целия пост
# 383
Благодаря  Laughing Още кърмя, вчера Гергана стана на 11 месеца.
Смайл аз я слагах на гърнето няколко пъти, но почва да реве и иска да става. Явно не е готова.
Виж целия пост
# 384
Ние все още не сме пробвали. Лелките от яслата казаха, че няма смисъл още. Там в началото ги искат на памперси.
Иначе повечето майки, които няма да пускат децата на ясла, на тази възраст вече тренират Laughing
Виж целия пост
# 385
Привет и от нас!

За горните зъбчета - също имаме разстояние. В нашия случай има горна юздичка, която направо е до ръбчето на венеца. Водих го на зъболекар още на 1 месец, защото много трудно сучеше. Не му я клипна. Каза, че може да се отдръпне нагоре във времето.

Smile, Pipppa,
Напълно ви съчувствам и разбирам. Израстват се като цяло повечето неща. За съжаление при големия ми син се "трансформира" в много силна поленова алергия. С бебето за сега е що годе по-добре, до момента захранвах бавно и избягвам силно алерг.храни. Вчера бяхме на гастро, защото има упорит запек. И тя пък ми казва да въвеждам по-скоро алергените. Колкото по-малък, толкова по-голям шанс да ги толерира.

Елена2016,
Как е каката? Оправи ли се крака й? Успех с багажа, пренасянето и тн. Това и на мен ми е кошмар. Една седмица по-рано почвам със списък.
За сега това от мен. Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 386
Нервите ми не издържат вече. Предадох се и я приспивам вече на спалнята, защото иначе е ужасен рев и не заспива в кошарата (както беше свикнала месеци наред). Първите 2 дни беше песен - върти се 20 минути, рита ме малко в корема и заспива. Да, ама вчера и днес вече е друго. Повече от 2 часа приспиване!!! Претъркаля цялата спалня 50 пъти и пак си намери за какво да реве и да се тръшка - като не й позволя да се катери по един шкаф.
В момента спи до мен, а аз се треса от нерви и ми се реве. Имам нужда от почивка.
Виж целия пост
# 387
Zombie, съчувствам ти Hug, но не бих могла да те посъветвам. Нека мамите с повече опит да се включат.
Иначе те разбирам за нуждата от почивка. Последните дни се усещам, че и аз вече искам да остана за един ден например самичка. Даже не знам дали искам и ММ Laughing, а просто да си потъпея сама без ангажименти. Все ще е някакво разнообразие Mr. Green
Виж целия пост
# 388
Нервите ми не издържат вече. Предадох се и я приспивам вече на спалнята, защото иначе е ужасен рев и не заспива в кошарата (както беше свикнала месеци наред). Първите 2 дни беше песен - върти се 20 минути, рита ме малко в корема и заспива. Да, ама вчера и днес вече е друго. Повече от 2 часа приспиване!!! Претъркаля цялата спалня 50 пъти и пак си намери за какво да реве и да се тръшка - като не й позволя да се катери по един шкаф.
В момента спи до мен, а аз се треса от нерви и ми се реве. Имам нужда от почивка.
Много добре те разбирам, описваш нас 2 вечери подред. Скарахме се и с мъжа ми, защото си седи отатък изобщо не се хвана да го приспи той , а аз да дремна. Омръзна мииии! Скубе ме, рита ме, търпя само да заспи и след малко пак се събужда.  Обаче знам, че е заради кътниците, то не е виновно горкото. Аз съм виновна, че само се изнервям и оплаквам.
Виж целия пост
# 389
Не знам. Имам чувството, че сама се докарах до това положение. Баба ми разказа едно време как са си гледали бебетата. Определено не е заемало целия им ден - вършели са си спокойно къщната работа. Аз трябва да викам някой да дойде да ми я гледа, че да пусна прахосмукачка, защото в кошарата се дере, а на земята ще ми пречи. Не знам как са го постигали тогава, но определено имам чувството, че не правя нещата както трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия