Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Гордост и предразсъдъци"?
Какво представлява корейският сериал "Скандал"?
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Силната жена"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Гордост и предразсъдъци"?
Корейският сериал "Гордост и предразсъдъци" е страхотен сериал със скучни главни герои, но невероятно хармоничен персонаж, който им е началник. Дорамата не е романтична, а по-скоро чиста производствена драма с юридическа тематика. Който, като мен, е работил в тази област, ще си спомни много професионални неприятности, макар че разбира се дорамата е пълна с преувеличения. Струва си да се гледа само заради второстепенния герой, който им скрива шапка на всички както по сценарий, така и като актьор.
-
Какво представлява корейският сериал "Скандал"?
Корейският сериал "Скандал" е класика, където момиче се преоблича като момче в мъжко училище по време на епохата Чосон. Сериалът включва много любими актьори и е разказ за живота на две жени от различни епохи и предизвикателствата, пред които са изправени. Паралелно върви история в настоящето, като героите от миналото и настоящето се изпълняват от едни и същи актьори.
-
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Силната жена"?
-
Какво представляват корейските сериали "Туннелът" и "Шепот"?
-
Какви са впечатленията от представянето на Dimash в музикалното шоу "I am a singer"?
Нямам нищо против нежно изглеждащите мъже (точно обратното), но този е преминал далеч отвъд една определена граница. И според мен това лице е постигнато след доста операции. 
така, че "на вкус и цвет....
с "My life for me, my heart for you" - млад наемен убиец се влюбва в дъщерята на косвения си шеф
Има намесен и млад разследващ полицай, приятелче на главната. Много сладки главни герои, има страхотна химия още от първи епизод. Интересно ми е, скоро не бях гледала нещо близко до криминале, но пак от недоглеждане започнах недопреведен сериал
по какъв начин една сентенция/тактика/ игра на думи/ подход онагледи с тез ми ти моркови. Ожалих шефа на Макото сериозно. Следващия епизод очаквам зайци. Поне си напаснаха вълните Тя и Той. Мотивацията се избистри. След толкоз зор малко повече забава очаквам в няколко епизода. И без моркови
- тези ми бяха достатъчно.
Аз започнах с малко зор Make it right, харесвам тийн сериали, обаче в този много дечурлига, много нещо
като видя Ф - не биваше хорър да е