Магията на изтока - тема 49

  • 44 558
  • 743
# 495
В тези реклами, ако бяха изтъпанили някой засукан български левент вместо този мустакат чичко, продажбите им със  сигурност щяха да са по-високи Joy Joy Joy.

В Корея употребата на марихуана е забранена. На мен ми е парадоксално, че всичко излиза чак сега, когато човекът е де факто в казармата. Разбирам да са го хванали на място, в крачка дет' се вика, пък да го обвиняват и да си носи последствията. А то, миналият октомври бил пушил в дома си с някаква госпожица. Защо тогава не са се задействали, ами са чакали до сега. Смехурковци Tired.

Гостче, истина е това за Макарончо и Бабет.


Аз пак с нови корейски драми Mr. Green. Днес започва The Best Hit, за който вече се появи и първият ОСТ.




Утре започва другият научно-фантастичен крими-трилър Duel - трейлър.


П.П. В клипа на Take Me To Church май има кадри от гей-парад в Бг /около 1:29 мин./
Виж целия пост
# 496
Че то пушенето на марихуана не е ли позволено?
Не Crossing Arms
Освен в Холандия,Уругвай,някои щати на САЩ за медицински цели.В някои страни на ЕС може да се гледат до 2 растения.Какво ще правиш с тях не се уточнява,но едва ли хербарий Mr. Green В Индонезия пък може да те вкарат в затвора за притежание.

За френския президент  има слух,че е гей и има връзка с президента на френското радио (който е доста хубав).
Колко интересно. Цял мандат можем да си чешем езиците с любовните истории.
Пък онези корейци  ooooh! Той бил пушил марихуана. Пфу,дори не е забавно.
Виж целия пост
# 497
Макаронската история намирисва на педофилия и геронто...  Sick
Гнусни са ми и двамата. Едно е мъж на 20+ с жена на +++ друго е дете на 16 с леля си  ooooh!
То не, че при американците е друга историята, но там мотива е ясен, финансов и дамата е била на доста повече от 16 години. Не съдя никого, просто изразявам мнение  Peace

Аз съм лесна музикално, предимно денс, R&B, поп-рок.... Но общо взето съм всеядна, мога да слушам и класическа музика и етно и техно  Laughing
За мен е важно изпълнителя да може да изпее на живо собствената си песен, в доста случай ми харесва повече от студийният запис. Това моментално издига въпросния в очите ми и ме прави автоматично негов фен Heart Eyes
Понеже няма нищо от източните ширини което да ми хареса напоследък, нещо родно и любимо. Важно е да има музика  Heart Eyes

Виж целия пост
# 498
These Are Korea’s TOP 11 Sexiest Actors Over 30 Years Old
OK.Оплакнах очета  Sunglasses Само едно нещо не ми е ясно  newsm78 Къде е Джи? Как може да има подобна класация,а Джи да не е вътре? Тупи,да ги съдиш. Crazy

Етно музиката ми е най-широко понятие.Примерно ако се чува онзи специфичен гръцки инструмент (незнам как се казва) си пасувам или пък отчетливо присъстват арабски мотиви.
Big Pimpin на JAY-Z много ми харесва фрагмента с флейта Heart Eyes и доколкото съм запозната се оказа с неуредени права.


Виж целия пост
# 499
Гаджето на Саймданг също е в класацията?Много приятно лице, но някак си го харесвам повече с брадичка - на него специално му отива Simple Smile А щом Гоблинът е тук, къде е колегата му от сериала - не е достатъчно известен ли??
Виж целия пост
# 500
Тази класация не става.
Виж целия пост
# 501
Поздрав от мен по спам темата ни Music on Ice 2016 Stéphane Lambiel -Take Me To Church     2   3
Виж целия пост
# 502
2в1,мерси за 1% of Anything Hug
Точно такова ми се гледаше.Дано докрая продължи да е така лек и свеж.
 Hug
Виж целия пост
# 503
Tuon, горе-долу е така до края, но няма как да избегнеш малко драма по някое време. Все пак това е корейски сериал Wink.


Lookout много ми харесва. И Ши Йонг е убийствена в ролята си. Сериалът малко е като женската версия на Two Weeks, но е разбираемо след като режисьорът е един и същ. Напрегнат, с много действие, гонки с коли и мотори, екшън на корем. Всичко това се допълва от злоупотреба с власт, корумпирана съдебна система, малко загадъчност около част от героите. Естествено няма как да избегнем и драмата, но тя е повече катализатор на действията, от колкото основна част. Доволна съм от това, което виждам до момента. Дано продължи така.


И Кръгът ми държи интереса по същия начин. Интригата става все по-завързана с всеки епизод. И това, при положение, че не съм фен на научната фантастика.
Виж целия пост
# 504
В Кръг едно си мислех, друго стана.
Скрит текст:
Мислех,че детектива е разумния брат, а се оказа вярващия в извънземните.Много ми е интересно какво ще се случи.
И в Подозрителния партньор става доста интересно.
Скрит текст:
Да измъкнеш убиеца, който търсиш и този ,които те обвини в убийство от затвора, и да му се доверяваш, много е страшно.

Чакам и превода на последната серия на Пишещата машинка с нетърпение.Мога да го гледам и без превод, но после губя интерес да го гледам пак с превода.
Виж целия пост
# 505
Още не съм почнала Кръг, но напредвам с Пишещата машина (до 7-ми епизод съм). Какъв е този сериал, който рекламират накрая на някои от сериите - прилича на фантастика? 

За пишещата машина ми хареса, забавен е; само оня тип, който удари котката ме дразни ...Но нали трябва да има и гадове...
Виж целия пост
# 506
Още не съм почнала Кръг, но напредвам с Пишещата машина (до 7-ми епизод съм). Какъв е този сериал, който рекламират накрая на някои от сериите - прилича на фантастика?  

За пишещата машина ми хареса, забавен е; само оня тип, който удари котката ме дразни ...Но нали трябва да има и гадове...
По-натам има и тежки моменти.Като започнат да си спомнят миналото.А тоя с котката и тогава е бил подлец и в днешния живот пак си е подлец.А аз мислех,че се прераждат душите, за да оправят грешките от миналите животи.
Виж целия пост
# 507
Прерових сума ти стр. при рускнините да търся нещо за гледане и така и не намерих.
Виж целия пост
# 508
Прерових сума ти стр. при рускнините да търся нещо за гледане и така и не намерих.
Какво търсиш?В колекциите търси ли?

http://doramatv.ru/collection
Виж целия пост
# 509
Специално в колекции не съм търсила, Тайна, мерси за предложението, ще пробвам и така. Проблемът е, че не ми се гледа нещо специално, със сигурност не ми се гледа детективски, трилър, пътуване във времето, но какво ми се гледа, нямам идея. Ще потърся при романтиките, че The fox, s summer не ми е интересен вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия