Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Гордост и предразсъдъци"?
Какво представлява корейският сериал "Скандал"?
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Силната жена"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Гордост и предразсъдъци"?
Корейският сериал "Гордост и предразсъдъци" е страхотен сериал със скучни главни герои, но невероятно хармоничен персонаж, който им е началник. Дорамата не е романтична, а по-скоро чиста производствена драма с юридическа тематика. Който, като мен, е работил в тази област, ще си спомни много професионални неприятности, макар че разбира се дорамата е пълна с преувеличения. Струва си да се гледа само заради второстепенния герой, който им скрива шапка на всички както по сценарий, така и като актьор.
-
Какво представлява корейският сериал "Скандал"?
Корейският сериал "Скандал" е класика, където момиче се преоблича като момче в мъжко училище по време на епохата Чосон. Сериалът включва много любими актьори и е разказ за живота на две жени от различни епохи и предизвикателствата, пред които са изправени. Паралелно върви история в настоящето, като героите от миналото и настоящето се изпълняват от едни и същи актьори.
-
Какво мога да очаквам от корейския сериал "Силната жена"?
-
Какво представляват корейските сериали "Туннелът" и "Шепот"?
-
Какви са впечатленията от представянето на Dimash в музикалното шоу "I am a singer"?



.
.

,а последно го гледах в
Предполагам, че авторът е имал предвид нещо, което за сега е тайна. ).
)Чух по две-три песни от мини албумите им и гледам, че сега има тийзъри в темата им, скоро пак ще се завръщат. Най-много ми хареса Congratulations от дебютния им албум, тъй се пристрастих към нея, че тази сутрин първата ми работа докато си пия кафето беше пак да си я пусна. Браво на JYP^, добра група са сформирали, довечера ще слушам и останалите песни, че снощи не ми остана време да чуя всичко.
.