Декемврийски мами 2017 год.

  • 39 428
  • 694
# 405
Мимчо, страхотни новини!!! Hug
Извини мен, непросветената, но за изследване на ЧХГ всеки ден ли даваш кръв? Питам, защото по принцип съм с нисък хемоглобин и всяка капка източена кръвчица ми е противопоказна.

Момичета, вие имате ли сърцебиене?  newsm78 Мисля си, че това ми е някаква екстра от бременността, ама знам ли...
Виж целия пост
# 406
На мен ми вземат всеки ден, защото съм в болница и имам спонтанен аборт. След днешният резултат два дена няма да ме боцкат и ако всичко е наред чак Понеделник като ме изписват. Мен ме бодоха за много изследвания, но 3 дни подред за ЧХГ по преценка на доктора.Всички резултати са добри,само резултатите от цервикалният секрет не му е излязъл резултата. Д-р Хубчев е извън града, затова ще ме прегледа довечера Д-р Минчева. Ще Ви пиша какво се случва.
Виж целия пост
# 407
Мимчо, много се радвам за теб!!!!Само така, сега чакаме да видите и сакчето Grinning Hug

  Sea, Аз също получавам сърцебиене, предимно вечер. Аз също мисля, че е от бременността. Все пак целия организъм се пренастройва за промените. Но ако зачести, може и да се мине един преглед на лекар, сподели с твоя Док.
На мен стомаха ми е подут, и нещо не може да се нормализира от няколко дни..., но разбира се, ако всичко е наред, бих понесла всякакви неприятни симптоми Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Мимчо страхотни новини хайде чакаме да кажеш като те прегледат какво е положението  Hug
Виж целия пост
# 409

mim4o88,браво много се радвам. Дано този път всичко е на добра страна. Ще ти стискам палци и ще се моля за теб! Успех!  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 410
Благодаря Ви момичета
Виж целия пост
# 411
Здравейте, мамчета. Гледам за витамини говорите. Аз пия фолиева и Геритамин. За последното имам съмнения и май ще го спирам, въпреки че док ми го изписа. Имам чувството, че от него пълнея, задържам вода ли, не знам. Защото не ям никак много, а бутчетата ми нараснаха с 2 см. Закусвам само плодове, на обяд някаква супа и нещо без хляб. Следобяд пак плод и вечер салата.  Не ми се яде, а съм балон.  И с първата бременност много ми се изду корема, ама сега е трагично. Вчера даже ми направиха място в метрото, а съм 6 г.с. 😂
И моята АГ твърди,че от витамини се пълнее доста много и че можем да си набавяме необходимото от плодове и зеленчуци. Аз принципно съм фен на добавките, но ще й се доверя Simple Smile и аз се храня сравнително слабо и леко,но дънките вече 2ра седмица са ми разкопчани хаха
Виж целия пост
# 412
Мен днес цял ден ме боли пъпа.Ожасно ми е подут корема,все едно съм в 4 месец.Със синът ми началото на 3 месец вече ми личеше.
Виж целия пост
# 413
И аз да се "похваля" за ЧХГ
на 11/4 беше 5201, а вчера 20/4 48 850.
Същевременно се притеснявам много, защото имам болки от 2 дни ниско долу в корема като пмс болки са, ох, незнам дано всичко да е наред.
Някой друг да е изпитвал такива болки?
А и да допълня, не ми се гади, не повръщам хапвам си здраво от самото начало.
Хубав Ден на всички мами 😙
Виж целия пост
# 414
Мен ме боли от 2 дни преди положителния тест. Няма какво да се направи, освен но-шпа понякога.
Виж целия пост
# 415
Аз пия редовно но пша. Имам прибоцквания, но не чакам да ме боли, за да пия. В крайна сметка но шпа изписват и за задържане, док каза до максимум 8 на ден при болки. Аз си установих схема 3х2 и така си карам, матката е по-спокойна с но шпа.

Нати, браво за хубавото ЧХГ, аз не съм пускала от 17.04. Изследвания ще правя на 26, може тогава да пусна и ЧХГ, макар че на 27 съм на преглед. Дано всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 416
Върнах се от док.
Всичко е наред , отговаря си точицата на 4та седмица и 6 дни /и аз така го пресметнах +2те седмици заради цикъла и си става точно 6/

На 5ти май отново на преглед. До тогава 3х2 но шпа и 3х2 утрогестан /както си знаех че ще стане/  Flutter

Natalie, имам болки, на моменти силни. За това ще пия но шпа.
Мимчо, не е ли рано за такива болки?!
 
Сърцебиене, само като пия кафе ...За това и вече почти не пия. Само сутрин и то не с кеф...а така обичах   ooooh!


О забравих да ви кажа.Свалих си едно много яко приложение. За Андройд  - Pregnancy +  има много информация, снимки, клипове... Малката през 30-40 минути го пуска да види дали не се е променило бебето  Crazy  променя се на седмици ми се струва.
Виж целия пост
# 417
Аз пия редовно но пша. Имам прибоцквания, но не чакам да ме боли, за да пия. В крайна сметка но шпа изписват и за задържане, док каза до максимум 8 на ден при болки. Аз си установих схема 3х2 и така си карам, матката е по-спокойна с но шпа.

Нати, браво за хубавото ЧХГ, аз не съм пускала от 17.04. Изследвания ще правя на 26, може тогава да пусна и ЧХГ, макар че на 27 съм на преглед. Дано всичко да е наред  Praynig

Дано всичко е наред и с теб!
Като гледам какви изследвания правите в Бг ме хваща страх, аз още нищо не съм правила освен да следя ЧХГ хормона. Минах 2 пъти на ехограф да намерим точицата, че бяха големи притеснения.
Пия единствено фолиева киселина и желязо, в края на 6 г.с съм. 🤗
Виж целия пост
# 418
Натали, тези които правих такива изследвания сме с проблемни или неуспешни минали бременности  Simple Smile Затова.
Ох...как се надумках като прасе и ми е лошо.Правих патладжанени мини пици...така обичам и едва изчаках да поистинат и мушнах 5 парчета. Сега ми е зле  Sick 
Виж целия пост
# 419
Нати, то да не ти се налага да се изследваш.
Всъщност аз ще пускам ПКК, Глюкоза и още нещо, че док ми каза..

Тропи, аз не схванах 4г.с+6 дни, а какви 2 седмици още? А защо ти изписа утрогестена в ударна доза? Радвам се, че сте видели точицата. Все така добре да се развива  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия