Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 77 209
  • 738
# 270
Деми, честито!
Виж целия пост
# 271
Деми, честита ти бъдеща ученичка Simple Smile всичко да е наред мястото  Hug

Какво стана с къщата, намерихте ли друга, всичко наред ли е?
Виж целия пост
# 272
Деми, а какво изискват като доказателство за адрес за кандидатстването? Предвид, че и ние ще се местим около датите за кандидатстване, да знам какво да задействам първо. Предварително благодаря за отговора!🌷
Виж целия пост
# 273
Мерси, момичета   Hug
Илейн, решихме да се преместим в онази, за която ви бях споменавала, с многото 'карактър' Crazy. И добре стана, защото приеха детето и сега у-щето ни е на 50м. А с къщата ще свикнем, къде ще ходим. Местим се в края на май.
Памперс, засега не са искали доказ.за адрес, само при кандидатстването искаха копие от акт за раждане или паспорт на детето. Сигурно при записването ще искат.
Виж целия пост
# 274
Мерси, момичета   Hug
Илейн, решихме да се преместим в онази, за която ви бях споменавала, с многото 'карактър' Crazy. И добре стана, защото приеха детето и сега у-щето ни е на 50м. А с къщата ще свикнем, къде ще ходим. Местим се в края на май.
Памперс, засега не са искали доказ.за адрес, само при кандидатстването искаха копие от акт за раждане или паспорт на детето. Сигурно при записването ще искат.

Супер! Ще си я нагодите по ваш вкус къщурката.

Успокои ме. До записването всичко ще сме уредили. Mr. Green
Виж целия пост
# 275
Деми важното е че сте намерили жилище и че е близо до училище, когато си го подредите ще стане уютно и вашето местенце  Hug
Виж целия пост
# 276
Здравейте! Бихте ли ме свързали с някой, който може в четвъртък вечерта (27.04.2017г.)да ме закара от летището в Бирмингам до Херефорд. Пишете ми на лични. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 277
Добро утро Simple Smile ние днес осъмнахме със сняг  ooooh!

Цяла зима го исках, а той да ми се появи края на април Simple Smile
Виж целия пост
# 278
добро утро, влизам да се похваля че среднощния ми фитнес и диета датоха резултат -10 кг за почти 3 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Браво usmifchica, особено за фитнеса, аз признавам, съм от мързеливите на тема спорт и чрез разделно хранене за същите месеци също свалих 10кг. Още 10 to go  Laughing С напредването на годинките, нещата се случват доста по- бавно...
Виж целия пост
# 280
Браво на свалящите килограми. Аз също свалих доста, основно от стрес и работа. Реших да започна фитнес и от всички наоколо избрах такъв, който все още не е отворил. Сега чакам откриването през май. Никога не съм ходила на фитнес, а искам малко по-стегнато тяло. На 40+ трудно ще се получат нещата...
Опитите ми за месене на козунаци не бяха особено сполучливи, но на някои части от тялото определено има резултат и то нежелан.
Виж целия пост
# 281
Браво Усмивчица Simple Smile аз свалих 8 кг, но имам още Simple Smile

Да на 40+ нещата се случват малко по трудно, но пък с повече упоритост стават Simple Smile
Виж целия пост
# 282
И тук има жълт код за сняг. За сега е слънчево с мразовит вятър.

Усмивке, браво за килограмите!
Виж целия пост
# 283
От вчера е стартирала програмата за записване на децата за 30-те безплатни часа и новата програма за подпомагане при плащане на таксите.
Виж целия пост
# 284
Pampers и в нашето нърсъри имаше залепен плакат. Чудя се за оставащите 2-3 месеца дали да се възползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия