Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 77 209
  • 738
# 360
. Някой знае ли дали това са реалните им цени по пазарите, безумни или ще може да се намери нещо нормално.?

5 лева са черешите
Виж целия пост
# 361
МГМ ми започни да драматизираш и ти. Да види как е  Laughing
Виж целия пост
# 362
Аз как обичам вишни, ако знаете къде продават, моля кажете, аз не съм виждала откак съм тук, само по разни сладкиши се е случвало да видя, че са сложили и да хапна.
Виж целия пост
# 363
Аз как обичам вишни, ако знаете къде продават, моля кажете, аз не съм виждала откак съм тук, само по разни сладкиши се е случвало да видя, че са сложили и да хапна.
Края на юли заповядай да си набереш.
Виж целия пост
# 364
Morello cherry, мисля че това е вишна, защото не е така сладка като черешата, киселее си. Продават ги замразени за сладкиши. Аз винаги имам от тях в хладилника, правя кейк с вишни, моите го обожават. Понякога слагам и в къпкейкс или мъфини.
Виж целия пост
# 365
Къде ги виждате по магазините тук, черешите? newsm78
Аз никъде не видях Whistling
МГМ
според мен никога не бива да се делят парите на мои и твои.
Когато сте едно цяло, те са общи.
Всеки в някакъв момент, може да остане без работа и без финанси.  Не ми е понятно, такова деление, честно.
Аз, бих преосмислила, съществуването си в такава връзка Naughty

Ау, обожавам сладко от вишни  Laughing
Виж целия пост
# 366
Кокона там където са плодовете в кутийа, не са насипни. Аз купих от Асда но и в Теско има. В теско пускат и в малки щайгички, само да улучи човек, много изгодно идват.
Виж целия пост
# 367
Насипни череши обикновено пускат в Лидъл, но е още рано.
Ние си купуваме от пазара цяла щайга, много са на почит черешите в къщи.
Виж целия пост
# 368
М да Лидл ги забравих Simple Smile добре че ми напомни Аве, трябва да ги проверя по нататък, а на пазара си има насипни да. Ние също обичаме череши Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Илейн, Благодаря, че питаш. Добре съм уж. Здравословно я закъсах преди 2-3 дни, но снощи не издържах и нощувах в спешното. Много тежък астматичен пристъп отново, адски болки в ребрата, лоши кръвни изследвания. Резултата е дихателна инфекция, антибиотик и стероиди. Иначе бебка е добре, малка завишен сърдечен ритъм, но нормално за случая, а аз съм с постоянни контракции, които не усещам обаче.
Иначе се занимавам с нормалните дивотии, за жена излязла в майчинство. Чистене, пране, подготовка за бебето. И както не харесвам розово, 70% от началните дрехи са в този цвят. Приятели, клиенти и колеги от пъба ме затрупаха с розови подаръци  Heart Eyes
Остана ми да си направя багаж за болницата, който въобще не знам какво да включва, но ще разпитам акушерката в Понеделник и да купя някакви съвсем дреболии.

Майка ми ще идва за 3 седмици уж да ми помага с децата и пакетиране на къщата и нанасяне в новата. Как ще издържа, не зная.  От сега се подготвям психически   Whistling

Хубави череши имаше в нашия фермерски магазин. Аз съм на вълна ябълки последните 2-3 седмици. Постоянно съм с ябълка в устата. Но тялото ми реагира все едно сладкиши тъпча  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тази вечер сме с приятели на ресторанта на Джейми Оливър за разнообразие, та предполагам, че ще се намери какво да задоволи зверския ми мечешки глад  newsm56
Виж целия пост
# 370
Понякога да се оправяш  Hug Радвам, се че бебка е добре.
 Искаш ли да погледна, май си пазя списъка и да ти го снимам? Ако не на горе долу ще ти напиша на мен кое ми трябваше в болницата. Аз бях 7 дни, та ММ се наложи да ми донесе едно две неща за бебето Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Понякога да се оправяш  Hug Радвам, се че бебка е добре.
 Искаш ли да погледна, май си пазя списъка и да ти го снимам? Ако не на горе долу ще ти напиша на мен кое ми трябваше в болницата. Аз бях 7 дни, та ММ се наложи да ми донесе едно две неща за бебето Simple Smile
Ако не те затруднява!  bouquet
Ти защо толкова време беше в болницата?
Виж целия пост
# 372
Не ме затруднява Simple Smile утре ще го потърся.

За болницата - заради спешното секцио от една страна и заради лоши кръвни показатели на бебето и жълтеница. Докато не излезнаха добри резултати след вливките на антибиотици не ни пуснаха.


Виж целия пост
# 373
Понякога стискаме палци и чакаме новини.
Аз, днес бях в нашия лидл, но нямаше черешки Outta Joint на незнам, къде ми излязоха, след всички снимки из фейса с тях  Joy
Виж целия пост
# 374
Да напомня, че днес е Евровизия, може да гласувате за нашето момче Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия