Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 77 209
  • 738
# 390
Добре, де, а учителите ви какво казват, не може те да не знаят. Ако не знаят, ще проверят за вас и е ви кажат.
Виж целия пост
# 391
Нашите тази година свършват на 26-ти  Wink
В сайта на училището няма как да няма информация и календар с ваканции и събития.
Виж целия пост
# 392
14/7/17 Term 6 published timetable ends for students
17/7/17 - 21/7/17 Timetable for Intervention and Extension Summer School

Това пише, просто много ще ме съмнява да е 14-ти, след като за общината и детската градина на малкия е 21-ви. Утре я пращам с бележка до госпожата, писах и на заместник-директора.
Виж целия пост
# 393
Предвидливо съм взела 3 пакета, че бързо се изчерпват  Wink
Офертата е един безплатен билет, при един закупен full priced билет за възрастен.

Нави ме!  Laughing
Виж целия пост
# 394
Предвидливо съм взела 3 пакета, че бързо се изчерпват  Wink
Офертата е един безплатен билет, при един закупен full priced билет за възрастен.

Нави ме!  Laughing

Ваучери такива има често на зърнените закуски-почти винаги. Също и на О2 абонатите пускат и на други неща. Ние ще ходим на Алтън Тауърс другата седмица и сега ровя за оферти също.
Виж целия пост
# 395
Ако пътувате с влак може да ползвате 2 for 1 за доста места
Виж целия пост
# 396
И Алтън Тауърс е включено в тая оферта.

Мая, не пътуваме с влакове, предпочитаме си колата. А и рядко се движим по маршрут  Laughing
Виж целия пост
# 397
Какви са тези, зърнени закуски с ваучери?
Може ли линк?
Ние, ядем нон-стоп мюсли но,  но вътре, не съм засичала, изненади  Mr. Green
И ние процедираме с обиколките като dejie
Но сега сме си наумили да отидем и молко по-далече, че тези близките ги обходихме по няколко пъти  hahaha и вече, не ни представляват интерес  Joy
Наумила сэм си и аз Бристол, Нотингам, Лестър,  Бирмингам но там ще е с нощувка  Laughing , Лондон , Феликстоун и още едно морско градче, на което така и не запомням името му  newsm78
Да ви питам нещо пак с моето нърсъри Joy
Ние, ще сме сутрешна сесия, тс наобяд си ги вземам, но все пак, трябва ли, да им приготвям, кутии с храна? За закуски в 10 часа, примерно  newsm78
Виж целия пост
# 398
kokona20-няма нужда, предлагат им плод и мляко сутрин.
Обикновено пускат на http://www.kelloggs.co.uk/en_GB/home.html  отстрани на кутията е ваучера, няма нужда да се ровиш вътре Mr. Green,но аз като цяло ги отбягвам че имат доста захар в тях, тези в ваучерите. Но за веднъж да спестиш някой друг паунд става. Аз наскоро ги гледах за едни приятели, вече са направени ако влезе едно дете възрастния е без пари, едно време нямаха такива ограничения и редовно си взимах за гости като ни дойдат по атракциите.
Виж целия пост
# 399
Наумила сэм си и аз Бристол, Нотингам, Лестър,  Бирмингам но там ще е с нощувка  Laughing ,
Аз по такива места не ходя, ходя извън градовете. Какво да им гледам на тия освен претъпкани тротоари и молове. На Нотингам ти казвам отсега, че няма нищо интересно какво да му гледаш, но пък ако решите да дойдете се обадете.  Simple Smile 
Виж целия пост
# 400
В средата на Януари бях в командировка в Нотингам. Видя ми се интересен град, но си признавам, че отделих доста по-голямото си внимание на навигацията. Шофирането в непознато място все още ми е леко стресиращо.
Виж целия пост
# 401
Аз съм живяла в Лестър, нищо особенно за разглеждане няма Simple Smile и аз като Дежи препоръчвам разни забележителности наоколо или по малки и интересни селца. Примерно бих ти препоръчала Warwick и замъка https://www.warwick-castle.com/?utm_expid=16188219-19.eRbbe9tSQe … w.google.co.uk%2F
Виж целия пост
# 402
Наумила сэм си и аз Бристол, Нотингам, Лестър,  Бирмингам но там ще е с нощувка  Laughing ,
Аз по такива места не ходя, ходя извън градовете. Какво да им гледам на тия освен претъпкани тротоари и молове. На Нотингам ти казвам отсега, че няма нищо интересно какво да му гледаш, но пък ако решите да дойдете се обадете.  Simple Smile 

И ние така. И ако може да караме по селски пътища, а не по магистралата - направо идилия 😍
Виж целия пост
# 403
в Worcestershire  & Warwickshire има много какво да се види - било Стратфорд или Уустер, чалтнам , все градове с история и забележителности. Заобиколени са от красива Английска провинция и повечето пътища са country lanes .
Ще си заведа мъжете до София за 4-5 дни . Какво трябва да им покажа задължително - давайте съвети.  Hug
Синът ни е на 10.
Виж целия пост
# 404
Ще си заведа мъжете до София за 4-5 дни . Какво трябва да им покажа задължително - давайте съвети.  Hug
Синът ни е на 10.
https://www.tripadvisor.com/Attractions-g294452-Activities-Sofia … Sofia_Region.html

Може би това ще ти даде някакви идеи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия