"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 87 997
  • 736
# 360
Лу, Снейки, благодаря ви за компанията  Hug Hug Hug
Аз ви пожелавам лека нощ и дано утре ни зарадват с хубав рейтинг Simple Smile
Не успях да хвана епизода отначало, но това което гледах ми беше интересно Simple Smile
 Лека нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 361
Сега с  тази победа  на шампиона трябва да се сбогуваме с Гюлджето. Ама ми се струва, че е ред на Али и баща му да посетят ареста.
Али ме ядосва с това, че иска да спаси Аслъ от Бора - да ги оставя тия двамата, Аслъ ще го вкара в правия път.
Лека и от мен!  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 362
Сега с  тази победа  на шампиона трябва да се сбогуваме с Гюлджето. Ама ми се струва, че е ред на Али и баща му да посетят ареста.
Али ме ядосва с това, че иска да спаси Аслъ от Бора - да ги оставя тия двамата, Аслъ ще го вкара в правия път.
Лека и от мен!  Hug  Hug  Hug

На там са се запътили  Grinning Grinning А може Али да поеме отговорността, ще видим...  Peace



Аслъ и Бора ги отърва той, няма спасение....  Heart Eyes Grinning


фрагман за 17 еп- 10 май

https://twitter.com/atvcomtr/status/859871361442996226

 ooooh! Shocked отвличане, пистолети, смърт, саморазправа... и Аслъ пак духна нанякъде  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 363
Този град ще дойде след теб
17.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 364
Този град ще дойде след теб
17.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

Благодаря ти, Синан  Peace Peace

Виж целия пост
# 365
Тази Гюлдже да вземе някой да я убие. #2gunfire #2gunfire #2gunfireЕй толкова да ме дразни тъпото тролче не е истина.И за Йиит дори не го давам.Въпреки,че и онзи е пълен мизерник. Laughing
Аз се чудя само едно.Къде е Керем последните серий?
Нямам никакви сцени почти на АлИн заедно.Несра и тя ме ядоса за сефте в серия,но Белгата Tired няма кой да я бие.Направо ми се гади от тия двамата с мъжа и  Sick Sick Sick
То бива гнус и лицемерие!  ooooh! Аслъто и Бора не ги ща многУ е космат тоз Азис май така се казваше актьора  Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 366
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Синан,  Hug мерси за превода на фрагмана. bouquet Боже, Аслъ още пита дали има шанс.  #Crazy Ама така ще е... Али с негова прекалена загриженост за всеки... ooooh!

Не гледах епизода, много ви благодаря за споделеното. Hug bouquet Снейки, Веселинова, Лу, Диди, Бойче, bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet



Приятен ден! Hug Heart Eyes bouquet
Виж целия пост
# 367
Добро утро! Hug

По въпроса с НеслитУ......... Heart Eyes и аз я предпочитам за Керемчи.......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рени.......... Hug  да не земем да и развалим семейството иначе  Party  викам............. rotfImbo

Бойче Heart Eyes Hug, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно  Laughing
Виж целия пост
# 368
Здравейте  Hug
Лили ме помоли да сложа разпределението на епизода, защото тя няма възможност.  Peace
Ася - 1-15

Лу - 15-30

Диди - 30-45

Ани - 45-60

Ренка - 60-75

Снежето - 75-90

Таня - 90-105

Лили - 105 до края

Добро утро! Hug

По въпроса с НеслитУ......... Heart Eyes и аз я предпочитам за Керемчи.......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рени.......... Hug  да не земем да и развалим семейството иначе  Party  викам............. rotfImbo

Бойче Heart Eyes Hug, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно  Laughing

ади нЕма нужда  Stop Stop Joy

Виж целия пост
# 369
Скрит текст:
Здравейте  Hug
Лили ме помоли да сложа разпределението на епизода, защото тя няма възможност.  Peace
Ася - 1-15

Лу - 15-30

Диди - 30-45

Ани - 45-60

Ренка - 60-75

Снежето - 75-90

Таня - 90-105

Лили - 105 до края

Добро утро! Hug

По въпроса с НеслитУ......... Heart Eyes и аз я предпочитам за Керемчи.......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рени.......... Hug  да не земем да и развалим семейството иначе  Party  викам............. rotfImbo

Бойче Heart Eyes Hug, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно  Laughing
ади нЕма нужда  Stop Stop Joy



 
Скрит текст:
Joy Joy Joy Споко, сигурно няма да стане, ама не ми пречи да си искам Party

И да не е само спам, един Керем  Laughing


Виж целия пост
# 370

 Hug Hug Hug

Рейтингът този път е ужасен.  Sad  Не, че и досега е бил кой знае какъв, ама този път... ooooh!

http://www.ranini.tv/reyting
Виж целия пост
# 371
Привет!  Hug Hug Hug
Лу, Синан благодаря за фрагмана!  bouquet  bouquet
Тъкмо си мислих, че ще се отървем от Гюлдже, пък то се оказва, че тя ще отвлече Вейсел. #Crazy Накъде тръгват СЦ?  #2gunfire
Дано Али успее да убеди Аслъ, че нямат шанс и тя да си грабне шапката и да ходи при Бора, той поне я харесва. Praynig
Видях и бебешко обзавеждане в дядовата ръкавичка, нечий сън ще да е. newsm78
А ръката, дето стреля ми прилича на женска, Йит е зяпнал, та очаквам той да е простреляния.  Очаквам Белгин да го гръмне, ама защо ли?  newsm78 А може всичко да е на обратно на това, дето видях. Wink
Снежи  bouquet Много лош рейтинг, за мен е логично след това пропускане на епизод миналата сряда. Ако се вярва на този "спец", дето Лили го цитира преди време, значи трябва да  очакваме последните 4 епизода. newsm78

Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 372

 Hug Hug Hug

Рейтингът този път е ужасен.  Sad  Не, че и досега е бил кой знае какъв, ама този път... ooooh!

http://www.ranini.tv/reyting

Очаквах го!  Peace ooooh! Whistling То от мачове -мачове хората забравиха,че има сериал тоя ден. Peace Crossing Arms
Виж целия пост
# 373
16 eп с руски субтитри

http://dizimania.ru/16-gorod.html

https://ok.ru/video/290697382518

Ани  Peace Hug

Виж целия пост
# 374
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Лу, Диди, Снейкиbouquet bouquet bouquet

На тази сцена много се забавлявах.  Joy Joy Joy Падна ми се да я превеждам и хем се смях, хем превеждах. Laughing Laughing Laughing



Приятен ден! Heart Eyes bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия