


А може Али да поеме отговорността, ще видим... 


Ей толкова да ме дразни тъпото тролче не е истина.И за Йиит дори не го давам.Въпреки,че и онзи е пълен мизерник.
няма кой да я бие.Направо ми се гади от тия двамата с мъжа и

Аслъто и Бора не ги ща многУ е космат тоз Азис май така се казваше актьора

мерси за превода на фрагмана.
Боже, Аслъ още пита дали има шанс.
Ама така ще е... Али с негова прекалена загриженост за всеки... 
Снейки, Веселинова, Лу, Диди, Бойче,


и аз я предпочитам за Керемчи..........

да не земем да и развалим семейството иначе
викам............. 
, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно 


и аз я предпочитам за Керемчи..........

да не земем да и развалим семейството иначе
викам............. 
, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно




и аз я предпочитам за Керемчи..........

да не земем да и развалим семейството иначе
викам............. 
, Несли да си седи при Кадир, екстра са си двамата... Едно филмче/сериалче с наЩУ ще е достатъчно

Споко, сигурно няма да стане, ама не ми пречи да си искам 

Не, че и досега е бил кой знае какъв, ама този път... 


Накъде тръгват СЦ? 


А може всичко да е на обратно на това, дето видях. 
Много лош рейтинг, за мен е логично след това пропускане на епизод миналата сряда. Ако се вярва на този "спец", дето Лили го цитира преди време, значи трябва да очакваме последните 4 епизода. 

Не, че и досега е бил кой знае какъв, ама този път... 
То от мачове -мачове хората забравиха,че има сериал тоя ден.


Падна ми се да я превеждам и хем се смях, хем превеждах.
Препоръчани теми