Днес отидох да си взема болничен - 30 дни, който е до 06.10, но акушерката ми каза да отида на ЖК на 20.10, защото миналия път - на 08.09 ми се водел за такава през септември, а тогава само ми премериха обиколката на корема, кг и кръвното, без преглед на видеозон. Все пак се водя рискова бременност, защото е двуплодна, пускат ми болничен, а не са ме видяли на видеозон - струва ми се странно. Освен това си мислех, че след като ме пуснаха болничен, то след това ще ми дадат следващ и така до края, но явно нещо не съм разбрала. Мисля да се чуя с Жекова по някое време когато ми изтича болничния и ще поискам преглед, дори да е платен, а на прегледа ще коментирам и това с болничния. Някой знае ли да има такава практика при нея или просто акушерката нещо не беше на кеф днес. Да не говорим, че доколкото знам в 24 - 25 г.с. се пускат вторите изследвания по Здравна каса, в които седмици съм сега и после към 32 - 34 и третите такива, но днес ми ги отказа и ми каза, че в 28 - 29 ще ми ги пуснат и после в 36 - та до тогава може всичко да е станало.

Препоръчани теми