Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 146 750
  • 2 463
# 435

Значи шанса ще е минимален, всеки ако регистрира с една касова бележка цялото си семейство....

И лошото е, че наградите ще останат нераздадени, защото с една бележка могат да се спечелят няколко награди, но ще се вземе само една. Останалите вместо да отидат при други участници, ще останат при организаторите. Е, може да има и резервно теглене, но наблюденията са ми, че само в част от игрите го правят.
Напълно подкрепям това мнение.

Най-накрая да се похваля с чаша от Престиж, е, преди това пак трябваше да се сдобия с миксерче, разбира се. Сега не ми достигат 2 кода за кафе, пак трябва да купувам.

Тъкмо си бях купила брашно за козунак и ми дефектира хлебопекарната /не е от играта/, гаранционна е и ще я връщам. Дали ще ми я отремонтират или ще ми върнат парите ще разбера до 1 месец. Имам доста брашно и един код, който не знам кога да регистрирам.

Виж целия пост
# 436
Или ще отремонтират хлебопекарната, или ще я сменят с нова. Моята от Зора я замениха с нова пред месец.
Виж целия пост
# 437
Здравейте, разменям 3 кода на сокове Теди.
Виж целия пост
# 438
Пристигна кремът от Ренора, много приятно се изненадах от бързата доставка. Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 439
Лале, изглежда много добре Simple Smile С удоволствие ще прочета отзивите ти за него!

Аз съм голяма бяла п(а)тица. Регистрирам мен и МП в играта на Каменица, и вчера гледам, че той е спечелил. Звъня му да си види мейла, той - нямам мейл. В спам папката също няма нищо. Викам, кой ти е мейла? И оп, аз съм комбинирала негов стар с актуалния и станала каша. Писахме на Каменица, още вчера отговориха хората, че ще си му пратят наградата. То всички данни съвпадаха, освен мейла. Поне го заредих с биричка за седмица Whistling
Виж целия пост
# 440
Еха, много оригинално  - кремовете с надписани никове. Със здраве да ги ползвате  Heart Eyes
Виж целия пост
# 441
Еха, много оригинално  - кремовете с надписани никове. Със здраве да ги ползвате  Heart Eyes
Всъщност надписът е по желание на клиента, аз поисках да пише това. Blush Иначе всеки при поръчка има право на избор дали да пише нещо и какво. Hug

Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 442
Еха, много оригинално  - кремовете с надписани никове. Със здраве да ги ползвате  Heart Eyes
Всъщност надписът е по желание на клиента, аз поисках да пише това. Blush Иначе всеки при поръчка има право на избор дали да пише нещо и какво. Hug
Честита награда Лаленце! Това с надписите много добре са го направили организаторите
Виж целия пост
# 443
Честито Лаленце, страхотно изглежда  Hug С удоволствие да си го използваш  Hug Много оригинална опаковка  Hug

Записвам се с бутилка и крем за ръце от Нивеа Simple Smile Играта в Метро със скреч картите Simple Smile В събота бяхме в Пловдив на състезание с детето и докато тя е залата ние отскочихме за вода и Куинс Simple Smile Купихме и за 20 лв. Нивеа и мъжа ми тегли две скреч карти Simple Smile И двете с наградки  Hug
Виж целия пост
# 444
Страхотно изглежда крема, браво, Лаленце  Hug
Виж целия пост
# 445
Много ми  хареса надписа на кремчето, наистина оригинална идея. Hug

Да дам отчет.
Регистрирах един код на брашното - нищо.
Код на Орео, за пръв път играя с 4 имейла и нищо. Joy
Въведох още една бележка за бонбоните, става 3, мисля да спра дотук.
Виж целия пост
# 446
Лаленце,честито! Страхотна наградка.  Hug
На Милка само аз ли виждам печеливши до 02.04 ? Няма ли да има още?  newsm78
Виж целия пост
# 447
Ето печелившите на Милка.

03.04.2017
1. 0889438XXX
2. 0878738XXX
3. 0895455XXX
4. 0898673XXX

04.04.2017
1. 0899565XXX
2. 0898838XXX
3. 0897950XXX
4. 0882508XXX

05.04.2017
1. 0886504XXX
2. 0878344XXX
3. 0882206XXX
4. 0899876XXX
Виж целия пост
# 448
Честито и от мен за крема - наистина изглежда много добре!  Simple Smile

Сайтът на Бондюел вече се отваря http://www.narisuvaimiprolet.bg/

Мисля да участвам, тъй като от миналата година искам да спечеля Бъбълбед (за него участвам и в Морени). Другите им награди също не са лоши.
Виж целия пост
# 449
Благодаря! Не знам защо не ги виждам аз.  Rolling Eyes Няма ме ,разбира се. Ще си купя чашата от Кауфланд и това си е.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия