Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакваните дискусии в тази тема?
Какви бяха цените през 2007 г.? По-високи ли са от сега?
Как се защитават интересите на продавача при покупка в брой или банков превод (без предварителни договори)?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакваните дискусии в тази тема?
-
Какви бяха цените през 2007 г.? По-високи ли са от сега?
През 2007 г. цените на жилищата достигнаха най-високите си нива от години поради спекулации и повишено търсене, което доведе до балон на пазара на недвижими имоти. До 2009 г. цените се сринаха поради икономическата криза, но в момента те отново се покачват, макар и все още да не са достигнали предишния пик.
-
Как се защитават интересите на продавача при покупка в брой или банков превод (без предварителни договори)?
-
Какво трябва да направи продавачът, ако иска да продаде имот и да използва парите за закупуване на нов апартамент за живеене?
-
Какви са различните мнения за инфраструктурата в кварталите на София?
Не мога да разбера какво толкова са го оплюли този първи етаж, в момента живеем при свекървата в къща на 1ви етаж, но тук казват "Уау живеете в къща". Няма да ти кажа какви разходи за сметки и други разходи има в тази къща. Значи на 1ви етаж в къща може, но в блок не е добре, заклеймен е този първи етаж (и последния де).
Може би след 2-3 месеца ще го пуснем....

Във всеки случай от "Х. Димитър" спокойно може човек да ходи пеш до парка Заимов и за разлика от Сточна гара, няма да катери стръмен баир нагоре