Възможност от Philips да спечелите уред за пречистване и овлажняване на въздухa

  • 34 552
  • 473
# 450
Дойде време и за последния ни въпрос!
Има ли разлика в състоянието ви, когато сте навън и когато сте у дома? Ползвате ли решения, които да помагат в борбата с дразнители на астма и алергии у дома?


Нямам промяна в състоянието ми!
Виж целия пост
# 451
Има разлика. Като излезе на вън се чувства много по-добре. За справяне с алергията ползва противоалерфични капки и инхалатор
Виж целия пост
# 452
Определено навън ни е по-добре. Не използваме все още нищо с борбата с астмата и  алергиите, защото никой от семейството ми не страда от такива!
Виж целия пост
# 453
При мен навън се обостря поленовата алергия. В къщи не са толкова ясно изразени проблемите ми.  Peace
Решенията за в къщи са почистването и цветята, които пречистват въздуха.
Виж целия пост
# 454
През пролетта навън ми се обостря алергията.
Виж целия пост
# 455
Не, няма разлика. Не използваме нищо срещу дразнители на астма и алергии.
Виж целия пост
# 456
У дома за щастие никой няма алергия.

Навън се чувствам много по-добре, особено когато съм в планината. Дразнители на асма и алергии, за радост в къщи нямаме.
Но ако все пак ми подразни нещо на гърлото, се оправям с глътка вода. Simple Smile 
Виж целия пост
# 457
Ако вкъщи се е натрупал прах, ако отсъстваме една седмица, започваме да кихаме. Понякога и навън се разкихваме, когато цъфтят тревите.
Виж целия пост
# 458
Дойде време и за последния ни въпрос!
Има ли разлика в състоянието ви, когато сте навън и когато сте у дома? Ползвате ли решения, които да помагат в борбата с дразнители на астма и алергии у дома?

Винаги когато се прибера в къщи започвам да киха и ми се появяват секрети в носа. Единственото нещо, което правя е да проветрявам и да поддържам чистота в къщи.
Виж целия пост
# 459
В пролетните дни се е случвало в къщи да не мога да дишам нормално, с навън да се чувствам добре и да нямам проблем. В началото ползвах билкови капки за нос, но нямаше почти никакъв ефект. Не съм привърженик на хапчетата, за това изтърпявам това положение поне до момента, въпреки че от 2 седмици вече минимумът е месец с тази ужасна хрема и запушен нос
Виж целия пост
# 460
1). Как се борите със замърсения въздух вкъщи?
 - Редовно проветряване преди сутрешния и след вечерния трафик, бърсане на прах и драматично ограничаване на количеството на плюшените играчки Sad
2).Страдате ли от алергии? Какви са те и методи за борба....
- По време на първата ми бременност преди 3 години развих сенна хрема най-неочаквано след туристическо посещение в град Петрич. Не съм изследвана за точния причинител, но е полен, който цъфти през месец май. Следващите години алергията се прояви отново макар и в по-слаба форма. Изглежда и в близкия парк има същия вид алергизиращ полен. Разходките се превърнаха в кошмар. Единствено вкъщи се чувствах в безопасност. Сега отново съм бременна и не мога да пия лекарства, надявам се кошмарът сенна хрема да ме пощади...
3). Има ли разлика в състоянието ви когато сте навън и когато сте у дома? Ползвате ли решения, които да помагат в борбата с дразнители на астма и алергии у дома?
- През месец май очевидно съм обречена да си стоя вкъщи, далеч от полените навън. Преди години се беше появил мухъл, за справянето с който се сдобихме с влагоабсорбатор от висок клас. Ползваме и домашен йонизатор, по почина на моите родители. Наше приятелско семейство ползват конкурентна въздухопречиствателна система в спалнята и са много доволни, твърдят, че дишат по-свеж въздух и не се разболяват толкова често от болестите на детето.
Виж целия пост
# 461
няма разлика-вкъщи прах, навън -цъфтежи, но май навън е по-зле..
Виж целия пост
# 462
Има ли разлика в състоянието ви, когато сте навън и когато сте у дома? Ползвате ли решения, които да помагат в борбата с дразнители на астма и алергии у дома?

Разлика има в периода на ранна пролет и есен. Иначе ползвам противоалергични продукти
Виж целия пост
# 463
Навън при хубаво време и сравнитерно чист въздух е по-приятно. Състоянието ми се подобрява, но аз живея до морето, може би за това.
Виж целия пост
# 464
Еее, разбира се, че в парка въздухът е много по-приятен и чист.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия