Забременели след ин витро - Tема 35

  • 43 661
  • 722
# 450
Честити два месеца на бебока, Зози Hug
Виж целия пост
# 451
Мерси, мила!  Hug
Виж целия пост
# 452
Зози,честито.Ти си от една партия с моя мъж.
Виж целия пост
# 453
Мамчета, кога е последната ФМ? На 29.05 съм при д-р Михова за ФМ от 28-32 г.с., след това има ли още? Че ако чакам да запиша час за юни след 29.05 съм го закършила ...
Виж целия пост
# 454
Тази е последната.
После има доплери само, ако прецени, че е нужно.
Виж целия пост
# 455
Тази е последната.
После има доплери само, ако прецени, че е нужно.
Ясноо, щеше ми се още да се виждаме с нея ... а за доплер как са часовете, пак ли със зор се записват?
Виж целия пост
# 456
За нея специално, да.
Виж целия пост
# 457
Zozi3 Честити два месеца. Hug

Clear На моето като му пусна Адел или класическа музика, не спира да шава, не знам дали е защото си танцува или не му понася Joy Иначе слушам рок, до преди малко слушахме Металика и си кротува  Laughing
Виж целия пост
# 458
Аз пък днес пуснах ПКК и урина и нещо хич не ми харесват резултатите. Хемоглобина е 111, а в урината имам следи от белтък, повишени кетони и левкоцити... Изпратих ги и чакам док да каже.  Sad
Виж целия пост
# 459
Хемоглобинът не е толкова зле, но белтък в урината помня, че не трябва да има. Кетоните са вследствие на дехидратация или намален прием на въглехидрати (поне така на мен ми обясняваха, защото и аз имах). Пиши какво е казал Илиев.
Виж целия пост
# 460
Само да информирам, че в петък в Хиполенд ще има -25%. Мисля да се възползвам и да взема матрак и шишета.  Peace
Кристи, ще пиша, да. Аз се усетих, че напоследък пия много малко вода...
Виж целия пост
# 461
Клиър,това за Хиполенд важи ли онлайн и сигурно ли е ?
Виж целия пост
# 462
Да, важи и он-лайн. Чух по радиото реклама сутринта.
Виж целия пост
# 463
Мерси,ще му стане лошона ММ,миналия петък поръчах шишета и повивалник от baby.bg,а и в хиполенд доста неща съм си набелязала.
Виж целия пост
# 464
Здравейте, момичета. Имам нужда от вашата помощ. След направени изследвания се оказах с повишени чернодробни ензими GGT и ALAT. Назначиха ми изследвания, обаче това което ме притеснява е че лекарят ми предписа Трансметил, преди още да са излезли резултатите. Та си мисля, този Трансметил може ли да навреди на бебето и дали има смисъл да го пия, ако се окаже, че няма проблем и ако пък има проблем, колко сериозен може да е той и дали може да има опасност за бебето. Ох, много ми е притеснено. Някоя от вас дали се е сблъсквала с подобен проблем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия