Звездни компромати - 320 част

  • 115 734
  • 754
# 180
Lazboy ли е техния бизнес?
Виж целия пост
# 181
Серж + Джейн!  Heart Eyes Heart Eyes
Тези са ми много любими...
И DécaDanse от 2010, ама грънци  Whistling
Виж целия пост
# 182
Мария Игнатова щяла да развежда Енчо Керязов. Това истина ли е?
Че тя не е ли с Рачков?
Виж целия пост
# 183
https://www.facebook.com/134134939983176/photos/a.14785572527776 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 184

Бау Shocked
Внимание!Не отваряйте след 22,00часа!
Виж целия пост
# 185
Не бях разглеждала дрехите на въпросната Мегз. Сайта е ужасно долнопробен, дрехите са представени много аматьорски и нескопосано. Не знам кой би си купил нещо, което не е ясно как изглежда.
Виж целия пост
# 186
А Синди К има ли някакъв бизнес ,или просто си обикалят с мъжа и курорти

Ако не се лъжа мъжа има мебелен биснес т.е. производство  Peace
често съм я виждала да е ракламно лице  Peace
иначе тя си има договори и си моделства още  Wink това не е малко  Wink
м
Благодаря ,любимка ми е.
Виж целия пост
# 187
Мария Игнатова щяла да развежда Енчо Керязов. Това истина ли е?

Като кажат така жълтурите "Еди-коя-си ще развежда еди-кой-си" като че ли на сила го закарва при адвоката и му държи ръката да попълва документи за развод. Иначе се съмнявам, отдавна ги разделят с Рачков, а все са си заедно
Виж целия пост
# 188
Мария Игнатова щяла да развежда Енчо Керязов. Това истина ли е?
Че тя не е ли с Рачков?
Много харесвам Енчо и дано не е вярно!
Виж целия пост
# 189
Мария Игнатова щяла да развежда Енчо Керязов. Това истина ли е?

Тя ли ще му готви... Гледала съм интервю с него и той казва, че с жена си са добър тандем. Тя изцяло се грижи той да се храни правилно.
Виж целия пост
# 190

Като кажат така жълтурите "Еди-коя-си ще развежда еди-кой-си" като че ли на сила го закарва при адвоката и му държи ръката да попълва документи за развод. Иначе се съмнявам, отдавна ги разделят с Рачков, а все са си заедно

Принципно съм съгласна,но не е и като да няма ситуации в които знаеш,че един мъж има съпруга,моментният му интерес към теб е по-голям за него от статута му на женен ... Ако и на теб ти се иска,може да се позабавляваш,само с тая разлика,че ти няма какво да губиш ...  Хубаво е човек да има съвест и да не обърква живота на някого,само защото може да си го позволи.

Последния път,когато чух Мария и Рачков да говорят за връзката си ( поотделно ) звучаха много претръпнали някак ...
Виж целия пост
# 191
Така е, има и такива ситуации разбира се, но според жълтинките, все някоя развежда някого Laughing
Виж целия пост
# 192
Юара Отварачката е влязла в "Господари на ефира" с нейното Рлъ и сложни думи.
Виж целия пост
# 193
Мара Отварачката е влязла в "Господари на ефира" с нейното Рлъ и сложни думи.
Там и е мястото.  Mr. Green
Виж целия пост
# 194
Щерката на Мадона - Лурдес показва хубава фигура на плажа.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4398386/Lourdes-Leo … o=social-facebook
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия