
Едно кафенце за освежаване


,Фенче 



Али
Фенче
Иве
Диди
Мире
Кирилова



, Диде
, Али












все едно от мозъка му пара се издига ...
,Тио
Айри 
пасва на веждите




Едва ли е нова, но сега ми излезе в ТТ
честно казано, мен след Въпрос на чест, Слънцата не ме грабнаха толкова, ама се гледа, де. Керем ме грабна с играта си, голям симпатяга е, Шукрю също, но и моето сърце е като на Айрето

да, и аз много съжалявам, че не са го превели до края този страхотен сериал, но Лили
смята да го направи някой ден 
ммм ... на този не можеш да откажеш нищо 
благодаря!
Красота! 
нарде си ? За теб, специално 
гледам сериите кротичко 


по Япъма
, беше ми интересно да те прочета 

/ и заради това сценария да е завил в тази посока 





, Синан
, Мерси много за фрагмана!



благодаря за фрагмана 
благодаря за снимките 




, ще влизаш ли в темата, ще гледаш си сериите, там където отиваш?

, за снимките 
Препоръчани теми