Бързи здравословни въпроси и отговори – 6

  • 73 252
  • 738
# 420
Ако не са огромни мазоли, има лепенки със салицилова киселина, който вършат работа.
Виж целия пост
# 421
Urgo за мазоли ме спасиха от същото. Едни със зеленичко намазани.
http://www.afya-pharmacy.bg/files/products/original_6985.jpg
Виж целия пост
# 422
Urgo за мазоли ме спасиха от същото. Едни със зеленичко намазани.
http://www.afya-pharmacy.bg/files/products/original_6985.jpg

   Благодаря ви за отговора.
Виж целия пост
# 423
Urgo за мазоли ме спасиха от същото. Едни със зеленичко намазани.
http://www.afya-pharmacy.bg/files/products/original_6985.jpg

+ 1 И аз съм доволна от тези лепенки.
Виж целия пост
# 424
Какво да се маже,пие или др лек при прищипан нерв на крака?
ММ от 2седмици е с болки в таза и крака,ходи на скенер,иглотерапевт,чакръкчия,пи разни хапчета,но не минава
Виж целия пост
# 425
Какво да се маже,пие или др лек при прищипан нерв на крака?
ММ от 2седмици е с болки в таза и крака,ходи на скенер,иглотерапевт,чакръкчия,пи разни хапчета,но не минава

Страшен ужас е.Инжекции включиха ли.Да не те плаша,но близо два месеца ме държа силната болка.
Виж целия пост
# 426
Помниш ли какви са инжекциите?
На него са му казали Диклак...
Виж целия пост
# 427
Помниш ли какви са инжекциите?
На него са му казали Диклак...

Оуу не помня,4 вида бяха.Ако се разровя ще намеря рецептата,но не е правилно.Задължително невролог,така не става Confused
Виж целия пост
# 428
Doli аз възпален нерв оправих с мовалис + милгама за 2 седмици
Виж целия пост
# 429
Възпален и прищипан са две различни неща.
Прищипаният трябва да се освободи първо.
Но не от чекракчия!
Виж целия пост
# 430
За моите проблеми с опорно-двигателния апарат само "чакръкчия" ми помогна Mr. Green Ни ЯМР, ни 4ма невролога, но Мовалис, ни 1 месец рехабилитация Whistling А, да...и иглотерапевт не помогна
Виж целия пост
# 431
Джулая, в Пловдив имаме прекрасен мануален терапевт, пак прави същото, но е дипломиран лекар. На нея се доверявам аз.
Виж целия пост
# 432
Джулая, в Пловдив имаме прекрасен мануален терапевт, пак прави същото, но е дипломиран лекар. На нея се доверявам аз.
Hug Би ли споделила коя е?
Скрит текст:
Моят също е завършил за рехабилитатор, но е започнал да се учи от чакръкчия и общо взето е по в сферата на алтернативната медицина, билколечение и т.н.
Виж целия пост
# 433
Д-р Тошева, завеждащ отделение по физиотерапия и рехабилитация в Окръжна болница. Peace
Специализирала е мануална терапия в чужбина. Спасявала ме е много пъти.
Виж целия пост
# 434
Какви са нормалните стойности на СУЕ?
При мен не ги пише .
СУЕ 28 , 5/12 /така ми е дадено ,дали това са стойностите?/ ,защото ,ако да са ми доста завишени? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия