Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 225
Това от здравословна тема ли е?
Извинявам се, ако е така.
Виж целия пост
# 226
Сега се сещам, че Мама помоли да не се майтапим с хората от здравословните теми.
Не е от здравословна тема, от темата с въпросите е.  Peace
Виж целия пост
# 227
Аз пък ще ида да ми вземат кръв да видят имам ли бактерии в урината. Ако ПКК се прави с урина, защо да не може и обратното  Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 228
Сега се сещам, че Мама помоли да не се майтапим с хората от здравословните теми.
Знам какво е писала Мамма и не съм цитирала нещо постнато в такава тема.
А и зададения въпрос не е здравословен проблем.
Виж целия пост
# 229
Оооо, това пъл за ПКК и урината хич не се замислих...
Виж целия пост
# 230
Опитите на Я..а да направи тройка били неуспешни ... двамата избегали..
Виж целия пост
# 231
Цитат
Благодаря ми предварително.
Виж целия пост
# 232
Цитат
За спиралата. Явно е била медена, а не хормонална.

Медени, захарни... Ако измислят шоколадови, може и да се престраша да си сложа.
Виж целия пост
# 233
Тарталета, тъкмо записах, че има спирали с медна тел и хормонални, та кое му е смешното и зацепих. Joy
Аз съм с "медена", шоколадови дано не измислят, че по-скоро бих я изяла. Joy
Виж целия пост
# 234
Цитат
Може да прозвучи странно или шантаво, но според мен тук се намесват и зодиите на децата и отношенията им с родителите. А за тези които вярват в предишни животи, оттам също може да има причина едно дете да е като залепено за някой от родителите си.
Виж целия пост
# 235
Цитат
Цитат
За тези 10 г. това ли е първият път, в който иска да ходи някъде без теб? Мисля, че това е важно уточнение.
Не ходил е,  но на банкети за 2-3 часа,  пак не ми е много приятно, но преглъщам все пак не го държа на каишка, но с преспиване.....

Неееее, никак не е на каишка, волен и свободен е като птичка Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 236
E, не му е чак толкова къса каишката - 2-3 часа са това...
Виж целия пост
# 237
Цитат
Момичета, трябва да се борим за мъжете си !!!

От хубава по- хубава има, от умна по- умна... А мъжете - примитивни и първосигнални същества, мигнеш ли и губиш !

 Wink
Виж целия пост
# 238
Цитат
Момичета, трябва да се борим за мъжете си !!!

От хубава по- хубава има, от умна по- умна... А мъжете - примитивни и първосигнални същества, мигнеш ли и губиш !

 Wink

Joy Joy Joy Ауууу, ужас, ти мигна... Вече си сингъл, сори  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 239
 Shocked
Ето така се прави. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия