Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 270

. Даже една жена ни отслужи с шише от боза и така си остана т.е не е кой знае колко плътно затворена.

Виж целия пост
# 271
Не е точно от форума ама все пак: някакъв рекламен банер в една от темите. Пише "Хотел Десислава Равда, ще останете омагьосани".

Аз чета: "Хотел Десислава Радева, ще останете омагьосани" hahaha
Виж целия пост
# 272
Тема с анкета

Цитат
Записване в детска градина
 (Гласуването приключва: сб, 15 юли 2017, 15:50)
Може да изберете максимум 2 опции.
 
 * Мисията невъзможна
 
 * Детски градини в София
Виж целия пост
# 273
 hahaha Laughing

Цитат
извън София си пасем кравите между блока докато си подготвяме зарзават за зимата

И още едно:

Цитат
Аз пък имам деца, имам и животни в къщи и хич не ги обичам, но се грижа за тях по неволя кякак, защото пък по - малко искам да умрат, отколкото ме дразнят.  Та храня, кастрирам, водя ги на ветеринар, но не мога да търпя как миришат и че имат косми.
Виж целия пост
# 274
Цитат
от доста време не откривам интимния тел на Есен. Идеи????
Виж целия пост
# 275
Цитат
Видях предишните мнения на съфорумката и бебето със сигурност са го искали и правили с умисъл.

За предумишлено бебе - минимум 18 години, максимум - доживотен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 276
... месото и гриза на Сашка  Laughing Laughing Laughing
Представих си как и гризе месото и ми се  Sick Sick Sick!
hahaha
Виж целия пост
# 277
Цитат
Това дори няма да мине за обсъждане на първа станция
  Laughing
Виж целия пост
# 278
Сега открих темата и се посмях, на първите страници има големи бисери.

Малко оф, защото това е мое преживяване.
Преди време, когато работех в администрацията и давах бланки за попълване на личните данни, един господин ме молеше за нова и нова бланка и аз давам ... след 3-тата, според мен сгрешена го попитах дали не иска да дойде друг път. Той помоли за различна бланка. Попитах го: "Какво и е на тази?", отговорът беше, че неговото ЕГН не се събира ...
Виж целия пост
# 279
Цитат
Каквото и да облечеш, важно е да не засенчваш булката !
Мен за това две мой приятелки просто не ме поканиха, после пък продължиха да ме търсят
Виж целия пост
# 280
Явно тя, каквото и да облече, ще засенчи булката. Природа, просто, не зависи от нея.  Laughing
Виж целия пост
# 281
Егааати самочувствието  Shocked
Виж целия пост
# 282
Може пък с булчинска рокля да ходи на сватби, да е сигурна, че ще засенчи булката. Такава как да я поканиш? Joy
Виж целия пост
# 283
Па ако роклята е от колекцията на Мечо - Омуртаг, 100% ще я засенчи.  Joy
Виж целия пост
# 284
Тя само да не се покаже във форума тази красавица, че ще трябва да си замразяваме профилите от срам. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия