Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 300
Това не говори много добре за автора на поста и останалите, които все още пишат тук - останали сме тъпите, поне не сме заплашени с бан.
Виж целия пост
# 301
Баси, горките паразити. Събудиш ги посред нощ, напиеш ги, те започват да се реят блажено и бам - издри**ваш ги. И за капак ги давиш в леген с топла вода. Много насилие, много нещо. И всичко това на пълнолуние, направо истински хорър.
хахахахахахахахахахахахахахахаха YumYumYumYum Добре че съм сама в офиса, че такъв смях му ударих хахахахаха

Горките паразитчета, хем пияни, хем събудени по нощите и накрая .... цоп .. .в легена с топла вода. Само гстоприемника да не вземе да сбърка и вместо топла вода, да сипе вряла и да седне вътре, че тогава не ми се мисли какво ще правят паразитите хахахаха Sweat Smile
Виж целия пост
# 302
По какъв повод се препоръчва това варварство към паразитите?
Много по-модерно и хуманно ще е вместо тези средновековни методи с давенето им да ги излови внимателно, да ги кастрира и после да ги пусне обратно
Laughing
Виж целия пост
# 303
Цитат
Допълнение: в зависимост от вида си, паразитите предизвикват няколко влечения - към храна, /много храна, все сте гладни, все не ви стига/, към сладко/шоколад, вафли, бисквити/, към алкохол, към наркотици, към цигари, към кофеин /постоянни кафета през деня/ и към безразборен секс.
Цитат
Космонавтите дишат точно по определен начин, за да могат да се предпазят от паразитите. Аз лично  дишам като тях най-малко по половин час на ден.
Виж целия пост
# 304
Ох , това с паразитите продължава ...може ли линк.Паразита на безразборния секс направо изби рибата Joy
Виж целия пост
# 305
Ето линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=653661;topicrefid=20
Има потресаващи мнения.
Виж целия пост
# 306
Аз имам паразит за сладки храни. Някой да ми каже кога е пълнолуние, аз отивам за сладък ликьор.
Виж целия пост
# 307
 badcomp
Цитат
Ако оставим обикновената туберкулоза настрана и се съсредоточим върху истинската белодробна ТВ, ще видим, че тя е винаги лечебна фаза след напреднал белодробен рак. Този белодробен рак е винаги вследствие на „страх от смъртта” конфликт и винаги се управлява от мозъчния ствол. Туморът расте по време на активната фаза, но се редуцира в лечебната чрез туберкулозна микобактерия, ако е налична в организма ни. След това тя ще бъде изкашляна, често с кървави храчки, наречено експекторация, което плаши хората и поражда нов страх от смъртта. Веднъж разпознато – става порочен кръг.
Виж целия пост
# 308
Какво сте ги зажалили паразитите, ако легена е с минерална вода, работата си отива на спа ваканция... Пияни посред нощ, топъл басейн - от там и безразборния секс!  Mr. Green
Виж целия пост
# 309
По какъв повод се препоръчва това варварство към паразитите?
Много по-модерно и хуманно ще е вместо тези средновековни методи с давенето им да ги излови внимателно, да ги кастрира и после да ги пусне обратно
Laughing

Желателно с микрочипове и каишки  Mr. Green

badcomp
Цитат
Ако оставим обикновената туберкулоза настрана и се съсредоточим върху истинската белодробна ТВ, ще видим, че тя е винаги лечебна фаза след напреднал белодробен рак. Този белодробен рак е винаги вследствие на „страх от смъртта” конфликт и винаги се управлява от мозъчния ствол. Туморът расте по време на активната фаза, но се редуцира в лечебната чрез туберкулозна микобактерия, ако е налична в организма ни. След това тя ще бъде изкашляна, често с кървави храчки, наречено експекторация, което плаши хората и поражда нов страх от смъртта. Веднъж разпознато – става порочен кръг.

не мога да повярвам как е възможно толкова вцепеняващо невежество да придобие някаъв що-годе приличен словесен изказ ...  т.е.  научило се е да говори, че и да пише, за съжаление.  Confused
Виж целия пост
# 310
Какво сте ги зажалили паразитите, ако легена е с минерална вода, работата си отива на спа ваканция... Пияни посред нощ, топъл басейн - от там и безразборния секс!  Mr. Green
Направо ги пращаме на почивка в Слънчев бряг  Laughing
Виж целия пост
# 311
Ако искате елате и в тази тема, която мисля, че би могла да има потенциал:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=983479;topicrefid=19
 Laughing
Виж целия пост
# 312
Цитат
От кърмене в легнало положение не ви ли увисват гърдите?

Само от това ще да е.

И още едно:

Цитат
Малкия нямаше колики ,но имаше жълтеница в продължение на 3 месеца ,а от нея много спеше и най вероятно ги е проспал коликите .

 Laughing
Виж целия пост
# 313
Цитат
Жега ми е много. От климатика ме боли главата. Изпитвам и зверски глад за всичко. Искам на море, ама съм като кит.
 
И успокояващия съвет:
Цитат
Хич да не ти пука Smile Повтаряй си, че на китовете точно в морето им е мястото.  
Joy
Виж целия пост
# 314
От кърмене в легнало положение не ви ли увисват гърдите?
Не съм забелязала!Ама то какво да увисне на плоска дъска като мен  Mr. Green то само като кърмих имах що годе лимони,а сега и на мандаринки не мязат  ooooh!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия