Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 465
С малко оправяне на правописа, че с оригиналния трудно се разбира:

Цитат
Приятно беше, това ме кефи, не търся нищо повече, обаче, не ща да го правя, но не се въздържам.
Виж целия пост
# 466
Звучи като смешка, но като се замисли човек става тъжно.

Цитат
Става дума за Следдипломна квалификация към СУ, т.нар. СДК "Учител по английски език". Условието е завършено висше образование с успех над 4.00 или 4.50, не помня вече. Може и неспециалисти да го карат, т.е. хора, които не са учили Английска филология, тогава просто има допълнителни часове по практически английски.
Кара се на три модула - през февруари, юли и септември месец, по 10 дни, при мен беше от 8.30 до 18.30 часа. Цената беше 500 лв на модул, т.е. 1500 общо, когато аз го завърших.
Надявам се да съм била полезна, за всеки случай можеш да се свържеш с ФКНФ, предполагам, че ще имат по-актуална информация. Успех!

3 пъти по 10 дена и 1500 лЪва и човек става учител по английски. Sad
На 'печелившите" честито!
Виж целия пост
# 467
Горките ни деца. И после, защо не научават нищо в училище, не искат да ходят и са хиляди други драми...
Виж целия пост
# 468
И после защо децата ходели на курсове по английски. не е научават кой знае какво, но поне не сеналага да поправяме грешките на учителка с десетдневен курс. Като го смятам на око, няма и сто часа на ниво.
Виж целия пост
# 469
Това, което променя картинката е, че освен висшето образование, се изисква ниво по езика, което, ако няма завършена съответната филология, се удостоверява с изпит. Обикновено това е опция за филолози, които не са с педагогически профил или вземат втора специалност с друг език. Не е като да вземат Сульо и Пульо от улицата.
Виж целия пост
# 470
така, както е описано в поста излиза точно така - всеки, който има висше образование отива на курс по език за десетдни и излиза учител по езика. А изобщо не се изненадвам, ако е като описаното, защото покрай кризата с учителите по езици още преди повече от 10 години започна ударно обучение на начални учители с по едно-две нива и започнаха да водят часове по английски във втори клас. Е, сори, ама elementary или pre-intermediate как се става учител? със същия успех и човек с четвърти клас да вземе да става учител по български! С едно-две нива по англйски още едно просто съчинение трудно се пише без грешки от всякакво естество, да не говорим за бедния речник. И така само се подбива стойността на истинските учители по езици, които се спънат да останат в училище.
Виж целия пост
# 471
Това, което променя картинката е, че освен висшето образование, се изисква ниво по езика, което, ако няма завършена съответната филология, се удостоверява с изпит. Обикновено това е опция за филолози, които не са с педагогически профил или вземат втора специалност с друг език. Не е като да вземат Сульо и Пульо от улицата.

В интерес на истината, след прочетеното във форума проверих и намерих изискване за ниво Б1 в Пловдив, но не намерих такова за СУ. Може и там да има. Не знам.

Не споря и не правя разследвания, само цитирам нещо от форума, което в първия момент ми прозвуча като смешка-страшка. Flushed

Виж целия пост
# 472
Цитат
Как не ви измръзна да дъфчите едно и също не знам ,на мен ми стана вече досадно да чета едно вече и нищо смислено по темата
Виж целия пост
# 473
Цитат
Как не ви измръзна да дъфчите едно и също не знам ,на мен ми стана вече досадно да чета едно вече и нищо смислено по темата
Най-после един смислен коментар Joy
Виж целия пост
# 474
Това е щот обичаме да дъФчем Trollface
Виж целия пост
# 475
Това е щот обичаме да дъФчем Trollface
Доста се чудех кое да подчертая, че не е само един бисерът в поста. Има и още Simple Smile .
Виж целия пост
# 476
Цитат
От вчера няколко дена вече пия по 1,5л вода на ден ...

напъвам се да си представя няколкото дни, вместени между вчера и днес и почти-почти успявам  Whistling
Виж целия пост
# 477
Цитат
От вчера няколко дена вече пия по 1,5л вода на ден ...

напъвам се да си представя няколкото дни, вместени между вчера и днес и почти-почти успявам  Whistling
На работа в отпускарско време всеки час ти се струва като цял ден Joy
Виж целия пост
# 478
Така си е!
Виж целия пост
# 479
Цитат
От вчера няколко дена вече пия по 1,5л вода на ден ...

напъвам се да си представя няколкото дни, вместени между вчера и днес и почти-почти успявам  Whistling

Напълно ми е ясно как става, нали вече 10 г. съм на 30.... Mr. Green Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия