Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
# 495
Това последното ме уби. JoyJoy
Виж целия пост
# 496
Цитат
Здравейте момичета!
Минавам да ви наръся с много наакани памперси от мен и Ели.
Ясно, че Ели е детето, ама авторката и тя е акала в на бебето памперсите, че "и от нея" били накани? Joy Joy Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 497
Цитат
Здравейте момичета!
Минавам да ви наръся с много наакани памперси от мен и Ели.
Какво всъщност трябва да означава това, защото едва ли е използвано в пряк смисъл? Имам предвид наръсването.
Виж целия пост
# 498
благословия за забременяване или за успешно износване на бебето по форумски - често срещано из отчетните теми
вариант на "да те наръся с вълшебен прашец  babydust7 babydust7 babydust7 " - задължително и с тази емотиконка
Виж целия пост
# 499
Когато са бременни, ръсят в темата с вълшебен прашец, а след като родят - с наакани памперси. Grinning

Ясно, че Ели е детето, ама авторката и тя е акала в на бебето памперсите, че "и от нея" били накани? Joy Joy Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing Laughing
На мен точно това ми беше най-смешно. Joy
Виж целия пост
# 500
Ъъъ?
Виж целия пост
# 501
Има правописна грешка в рекламата.
Виж целия пост
# 502
Има правописна грешка в рекламата.
Така е! No Mouth Много пъти съм засичала реклама,но така и не съм забелязала грешката Joy Joy
Виж целия пост
# 503
Цитат
Здравейте момичета!
Минавам да ви наръся с много наакани памперси от мен и Ели.

жестоко!!!
Виж целия пост
# 504
Жестоко, че чак гнусно. Намерили с какво да ръсят!
Виж целия пост
# 505
Ми.... Удобрение...
То добре, че не е при призрачни условия..., щото вече всичко очаквам да видя...
Виж целия пост
# 506
Това е "компетентен отговор" на въпрос за ситуация на пътя и въпрос кой е с предимство.
Цитат
Според мен е правото на дясностоящия т.е този който завива на дясно.

Ха сега де! Кой бил дясностоящия  Joy Joy Laughing Laughing Laughing Laughing После защо ... абе както и да е  Laughing! Дано момичето не шофира наистина.

Виж целия пост
# 507
Цитат
Аз пък смятах, че само жените сме разсеяни. Аз съм същата.  Вечно лееща се в облаците.
Виж целия пост
# 508
В тия жеги може само да се разлее.
Виж целия пост
# 509
Цитат
Здравейте , моля ако някой има часовник на сваровси за спирт да ми каже се използва.
Скрит текст:
темата е "Часовник сваровски за спорт"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия