Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе! -тема 2

  • 130 631
  • 765
# 480
Julia респект, това е истината, качествено кафе, КАФЕМЕЛАЧКА и филтър...има надежда все пак народа да пропие кафе.
Виж целия пост
# 481
Предварително се извинявам, ако това не е правилната тема. Препоръчайте ми кафемелачка до 200 лв., която може да се регулира степента на смилане според начина на приготвяне на кафето. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 482
Само някоя нова ръчна до тези пари, електрическите няма да ви вършат работа.
Виж целия пост
# 483
Май е по- добре (изгодно) да се взима прясно смляно от магазина?
Виж целия пост
# 484
Предварително се извинявам, ако това не е правилната тема. Препоръчайте ми кафемелачка до 200 лв., която може да се регулира степента на смилане според начина на приготвяне на кафето. Благодаря предварително!
https://techmart.bg/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D … %20Krups%20GVX242
Виж целия пост
# 485
Само някоя нова ръчна до тези пари, електрическите няма да ви вършат работа.
Бихте ли ми обяснили защо? И аз загледах Харио,  ръчна. Благодаря!:blush:
Виж целия пост
# 486
Защото за 50-100лв ел мелачки мелят колкото да смелят нещо или много зле.
Виж целия пост
# 487
Само някоя нова ръчна до тези пари, електрическите няма да ви вършат работа.
Бихте ли ми обяснили защо? И аз загледах Харио,  ръчна. Благодаря!:blush:

Не работят на принципа да нарязват зърната, а само ги натрошават, при което има частици от прашинка до камък, следва неравномерна екстракция, най-често горчиви нотки.
Виж целия пост
# 488
А какво е мнението ви за ръчна мелачка Харио?
Виж целия пост
# 489
А какво е мнението ви за ръчна мелачка Харио?

На абсолютния минимум, но става.
Виж целия пост
# 490
А какво е мнението ви за ръчна мелачка Харио?

На абсолютния минимум, но става.

Бихте ли споделили името на по-подходяща марка и модел?
Виж целия пост
# 491
Ако питате за ръчна, може да разгледате моделите на 1Zpresso.
Виж целия пост
# 492
Ако питате за ръчна, може да разгледате моделите на 1Zpresso.

Да, благодаря!
Виж целия пост
# 493
Май е по- добре (изгодно) да се взима прясно смляно от магазина?
Ако магазина е наблизо и го консумирате до няколко часа след смилане става, но само след ден кафето губи голяма част от стойността си.
Виж целия пост
# 494
Не открих в България 1Zpresso дори и втора употреба.Мога ли да помоля за мнение за електрическа ANFIM BEST ON DEMAND EL.Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия