Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 62

  • 88 783
  • 735
# 690
Мистика, не мисля, че старанието зависи от това дали си по фонда или самофинансираш. Ние сами се финансирали винаги, защото не ми се чакаше. Не се вкарвай в излишни неприятности.
Виж целия пост
# 691
Мистика, не мисля, че старанието зависи от това дали си по фонда или самофинансираш. Ние сами се финансирали винаги, защото не ми се чакаше. Не се вкарвай в излишни неприятности.
Клиърче, такъв ми е момента, че вярно, че в излишни филми се вкарвам в момента Sad Почвам да си чакам търпеливо...  Hug
Виж целия пост
# 692
Мистик, повярвай ми, няма абсолютно никакво значение дали опита е по фонд или платен, и в двата случая си вземат паричките.
Аз съм започвала по фонд, стигала съм до пункция но без трансфер, и за да не си губя опита впоследствие си го платих, излезе ми доста солено. А разправиите дето ги имах с координаторката по фонда и с момичетата на касата, не искам да си припомням.

Пожелавам ти много спокойствие, вяра и да видиш  две чертички след седмица.
Виж целия пост
# 693
Благодаря ти, Анджи, май ще ви послушам  Hug
Виж целия пост
# 694
Някой запознат ли е от кога и как може да се кандидатства за 4 опит по фонда и въобще какви документи са необходими.
Виж целия пост
# 695
И мен ме интересуват условията и дали може да се кандидатства ако имаш замразени.
Виж целия пост
# 696
И мен ме интересуват условията и дали може да се кандидатства ако имаш замразени.
за 4 опит не мога да кажа, но след първия опит замразихме доста, веднага след първия трансфер подадохме документи за второ финансиране към фонда. За съжаление 1 трансфер беше неуспешен и стигнахме до следващ трансфер на замразените, но пък времето за фонда си тече през цялото време, удобрени сме, просто чакаме заповед.
Виж целия пост
# 697
Здравейте, момичета. Да попитам, ако някой от вас знае. Имаме 2 замразени ембриона . На кой ден от цикъла е хубаво да се запишем за час за евентуален трансфер? Звъннах в клиниката и ме записаха за 9ти ден, но не бяха убедени дали точно тогава трябва.
Виж целия пост
# 698
Инфо за тези, които искат да кандидатстват за 4 опит по фонда:
https://www.nadezhda.bg/novini/kandidatstva%D1%85%D0%B5-chetvurt … vitro-po-car-291/
Виж целия пост
# 699
Когато аз правих ЗЕТ док.ми беше казала именно на 9-10 ден да запиша час,за да види има ли задържан фоликул и започнахме подготовка за трансфер с естрофем
Виж целия пост
# 700
Може ли някой да ми каже на кой телефон да звънна, тъй като не разбрах точно в колко часа трябва да съм на пункция, в тефтера в който ме записа акушерката е 9.45ч., но на листчето което ми дадоха пише да се явя в 7.15ч и направо се обърках.
Виж целия пост
# 701
в 7:15 трябва да си там, независимо за колко часа тие предвидена пункцията.
седиш и чакаш.
Виж целия пост
# 702
Момичета кога се правят трансфери, преди или след обяд. Става въпрос за замразен трансфер. Благодаря ви предварително. Усмихнат ден...
Виж целия пост
# 703
Момичета кога се правят трансфери, преди или след обяд. Става въпрос за замразен трансфер. Благодаря ви предварително. Усмихнат ден...
И преди, и след обяд.
Последния път бях за 11:30, чаках до 15:00, та чак ми прилоша накрая.
Виж целия пост
# 704
Ембриолозите се обаждат и ти дават час за трансфер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия