Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 014
  • 736
# 225
System, честито  Hug Лека и безпроблемна до пухкав финал ти желая!
Ти си доказателство за начин на живот без престараване в пазенето след трансфер. Grinning И още няколко такива примера имам вече, че пазенето на леглото не е гаранция за успех. Браво! Wink
Виж целия пост
# 226
Rigina, а ти лежиш ли? Извинявай, ако вече си писала за това, но имам проблеми с паметта Wink
Аз не лежа въобще. Първите дни спях следобед, но тази седмица вече съм на работа. А и с малкия, който е почти на 4, не мога много да се залежавам. Поне се старая да не го вдигам и да не тичам и други от рода на ритане на топка, боричкане и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Не лежа, върша си почти всичко, без да вдигам тежко и да шофирам. Но това с шофирането няма да е за дълго.  Joy

Момичета, днес като си бих Фраксито и как забих иглата, нещо вървеше трудно и не успях да инжектирам цялото количество, а може би около половината. Дали е проблем ако 1 ден съм на половин доза. Тъпото е че снощи и аспирина ми свърши и не го пих. Нямам тромбофилии по принцип, но  се чудя дали няма да се отрази по някакъв начин на имплантацията или развитието на ембриончетата. Макар че от един път пропуск, се съмнявам ..какво мислите?
Виж целия пост
# 228
Не лежа, върша си почти всичко, без да вдигам тежко и да шофирам. Но това с шофирането няма да е за дълго.  Joy

Момичета, днес като си бих Фраксито и как забих иглата, нещо вървеше трудно и не успях да инжектирам цялото количество, а може би около половината. Дали е проблем ако 1 ден съм на половин доза. Тъпото е че снощи и аспирина ми свърши и не го пих. Нямам тромбофилии по принцип, но  се чудя дали няма да се отрази по някакъв начин на имплантацията или развитието на ембриончетата. Макар че от един път пропуск, се съмнявам ..какво мислите?
Без да съм медицинско лице - не мисля,че е проблем ,но пък винаги можеш да вдигнеш телефон на Док и да попиташ!Аз моето Фракси го бия м/у 17.00 и 18.00 ч ,така рече докторката ,не пия аспирин ,но за сметка на това трябва да ям извара ,минимум 300 грама на ден...не питайте защо - следвам по устав всичко  Grinning Grinning Grinning Притесненията ,които изпитваш са по-вредни от неизпития аспирин или 1/2 доза Фракси - Усмихни се!
Виж целия пост
# 229
Така е  Joy
Как не се научих за две години и половина да го бия тоя Фраксипарин и ако сте забелязали често пиша за някакви преживявания свързани с него  hahaha я някоя голяма синина или подутина, я нещо друго,
Е, чак да съм се притеснила, не съм, ама се самокритикувам  Laughing
Виж целия пост
# 230
Rigina  Hug,мисля че няма никакъв проблем,още повече,че нямаш тромбофилия.И на мен ми се е случвало на два пъти да сложа половин инжекция  #Crazy.Ако питаш мен, незнам защо така се получава.Съхранявам го в хладилник,преди да си го бия,оставям го на стайна температура поне за час.Скоро ще си припомня. Joy
Виж целия пост
# 231
Риджина, не е проблем  Hug
Аз пък преди две вечери видях голям зор докато се бодна -тук опитам, не ще да влезе цялата игла, там опитам - същата работа. Твърд ми е корема напоследък и може би заради това така се получава.
Оттам айде в дясната трътка, да видиш колко лесно стана работата  Joy
Виж целия пост
# 232
За подутините и синките не ми се говори,направо се чудя как ще се справям с тех. newsm78.След време почнах и в паласките да го бия. Peace
Виж целия пост
# 233
Благодаря, момичета  Hug

Да, може би кожата става някак по-твърда с времето от толкова много боцкане.
Знам че може и в ръцете или бедрата, но съм шубе и си карам по стария начин.  Laughing


Виж целия пост
# 234
...но за сметка на това трябва да ям извара ,минимум 300 грама на ден...не питайте защо - следвам по устав всичко  ...

lady_pv, на мен стимулацията и пунцията ми бяха на предишния цикъл и имах много яйцеклетки. За да избегнем хиперстимулацията отложихме трансфера за следващия цикъл. Казаха ми да ям извара и въобще на наблегна на храните с белтъчини, за да се възстановят по-бързо яйчниците. При теб да не е сходна ситуацията?
Виж целия пост
# 235
...но за сметка на това трябва да ям извара ,минимум 300 грама на ден...не питайте защо - следвам по устав всичко  ...

lady_pv, на мен стимулацията и пунцията ми бяха на предишния цикъл и имах много яйцеклетки. За да избегнем хиперстимулацията отложихме трансфера за следващия цикъл. Казаха ми да ям извара и въобще на наблегна на храните с белтъчини, за да се възстановят по-бързо яйчниците. При теб да не е сходна ситуацията?
Да имах много яцеклетки и имаше вероятност да отложим трансфера с месец точно заради опасност от хиперстимулация ,но на прегледа преди ЕТ ,  Докторката видя ,че всичко е ок ,но за да не стане беля върна само едно ембрионче.Понякога много хубаво ,не е на хубаво!Освен това съм на хранителен режим,но предполагам това важи за всички!
Виж целия пост
# 236
На мен "протеиновата диета" ми я назначиха след пункцията. А сега нищо по-специално не са ми казали за хранителния режим. Аз питах изрично - мога ли да пия кафе например, но отговорът беше да си водя нормален начин на живот. На теб освен извара какво друго ти казаха да хапваш?
Започнах да се чудя... При другите как е? Имате ли препоръка за хранене от лекаря?
Виж целия пост
# 237
Здравейте Simple Smile
Утре ми предстои ембриотрансфер и доколкото разбрах може да върнато 1-3 ембриончета .
Ние имам 5 като 3 са по- хубави така каза ембриоложката . аз лично искам да ми върнат 2 Simple Smile на вас колко ви върнаха ????
И друго ме тревожи - искат да замразят останалите а ние вече се разорихме - само за изследвания , прегледи , път и др сме дали 2000 лв ....  Sad
При вас случвало ли се е  ???
Виж целия пост
# 238
кое да се е случвало, да се разорим ли да замразим  newsm78
и двете са ми се случвали.
колкото и да сте разорени замразете си ембрионите,
Виж целия пост
# 239
Колебаете се дали да ги замразите? Аз и секунда не бих се чудила. То дай боже да стане сега, но, ако не се получи с двете, които ще ви върнат? Нова процедура няма да ви излезе по-евтино от замразяването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия