Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 013
  • 736
# 450
Пробвах свещичките Ева кю... само на мен ли са ми отвратителни? Не можах да изтърпя да се разтвори. Сега съм взела Лактолоза.
Виж целия пост
# 451
На мен ми казаха, че мога да пия Дуфалак и е важно да ходя всеки ден до тоалетна!
Виж целия пост
# 452
Прави повечко колики,за това иначе не е противопоказно.Свещичките само"размекват".Иначе чаша хладка вода или мляко с лъжичка мед,едно киви на гладно сутрин.
Виж целия пост
# 453
Аз като се запека, храни не ми помагат, за съжаление. Иска си разхлабващо средство и това е. Дуфалак ми беше екстра лично на мен.
Клиър, свещичките Ева кю са ми ужасни и на мен, предпочитам 1000 пъти миниклизмичките на Мелилакс.
Виж целия пост
# 454
ЗДРАВЕЙТЕ , моля за помощ Sad
от снощи имам болки все едно ще ми дойде Sad
При вас има ли такова нещо ?
Днес ми е 6-ти ден след трансфера и не мога да мръдна от леглото Sad
Виж целия пост
# 455
защо не може да мръднеш от леглото  newsm78
Виж целия пост
# 456
ЗДРАВЕЙТЕ , моля за помощ Sad
от снощи имам болки все едно ще ми дойде Sad
При вас има ли такова нещо ?
Днес ми е 6-ти ден след трансфера и не мога да мръдна от леглото Sad
При мен болките като за цикъл започнаха от 7-ми ден след трансфера и още продължават. С предишната ми бременност продължиха до към края на втори месец.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 457
защо не може да мръднеш от леглото  newsm78
защото ме боли ниско долу и ми дърпа Sad
Виж целия пост
# 458
Лягай и почивай, звънни на сестрите или на док и виж може ли да пиеш но шпа...
Виж целия пост
# 459
Може да се пие ношпа 3х2, аз имах назначена такава доза + бусколизин 3х2.
Ама пък чак толкова силни болки, че да не мога да мръдна, не съм имала. Разбира се, всеки има различен праг на болка, аз съм си малко магаре и доста търпя.
Виж целия пост
# 460
тежи ми все едно коремчето Simple Smile не ми е до разхождане и мърдане . като съм легнала по гръб и сякаш намалява болката Simple Smile дано да е на хубаво Simple Smile
успех на всички вас  Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Момичета 11 ден ми е сутринта ме боднаха за кръвен.Резултати утре.По кафявото течение съдя че съм на финала и само утрогестана спира същинския цикъл.Нервите ме тресат яко
Виж целия пост
# 462
не намокри ли един домашен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 463
ketti, аз също съм с кафяво течение вече една седмица, тестът е в петък. Но предния път ми дойде с пълна сила въпреки утрогестана, така че не се вкарвай във филма излишно  Wink На мен ми казаха от клиниката, че кафяво течение е по-скоро добър знак. Така че горе главата и едно голяяямо ЧХГ утре  Hug
Виж целия пост
# 464
не намокри ли един домашен  Rolling Eyes
hahaha
Ех, Бамба, разсмя ме  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия