Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 84 011
  • 736
# 540
nelka26, на колко дневни ембриони беше трансфера? Аз при един от опитите имах съвсем бледа чертичка на теста, а чхг беше към 150.
Ако имаш възможност си направи кръвен тест.Стискам палци! Praynig
  4 дневни ембриони
Виж целия пост
# 541
ЧХГ 14.72 mlU/ml как ви се струва за 9 -ти ден на тридневни , да се надявам ли  Simple Smile
Виж целия пост
# 542
надявай се  Simple Smile
ама пусни пак след два дни.
Виж целия пост
# 543
Момичета, много съм развълнувана, днес си видях "точицата" Grinning Следващата събота се надявам и Heart да чуем Grinning
Успех на всички чакащи тест и леко бременеене на видялите вече двете чертички  Hug
Виж целия пост
# 544
Момичета, много съм развълнувана, днес си видях "точицата" Grinning Следващата събота се надявам и Heart да чуем Grinning
Успех на всички чакащи тест и леко бременеене на видялите вече двете чертички  Hug
Браво Petkata,честито!На кой ден ти беше прегледа?
Виж целия пост
# 545

Petkata80 браво, честито и много лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 546
Благодаря ви, момичета  Hug
Кети, прегледа ми беше на 20-ти ден, след трансфер на бластоцист и морула.
Последното ЧХГ ми е от 16-ти ден 1879.
Виж целия пост
# 547
Момичета, аз започвсм да психясвам нещо.....продължавам да съм на това събитие на морето, далеч от всякаква лаборатория....и започвам да мисля, че ми изчезнаха симптомите...
Как ще устискам до понеделник до кръвния, не знам?!
Виж целия пост
# 548
Както безброй пъти сме казвали - рано е за симптоми. Как да изчезне нещо, каето не е било
Виж целия пост
# 549
Момичета, вчера пуснах ЧХГ и съответно-нищо!Отрицателен! Днес имах една кафява капка,лек дискомфорт и нищо...цикъл няма! Възможна ли е късна имплантация при трансфер на 8.05 на 3-дневни ембриони
Виж целия пост
# 550
Момичета, вчера пуснах ЧХГ и съответно-нищо!Отрицателен! Днес имах една кафява капка,лек дискомфорт и нищо...цикъл няма! Възможна ли е късна имплантация при трансфер на 8.05 на 3-дневни ембриони
Съжалявам, Шуша! Не, няма шанс, щом вчера тестът е бил отрицателен, вчера ти е било 11ти ден, което си е доста късно.
Виж целия пост
# 551
Не искам да влизам в спор, но има късна инпланация между 10ти и 14 ти,  ден...
Виж целия пост
# 552
В моя случай се съмнявам и не ми се иска да се надявам.Но...да...и аз съм чела за случаи с късна имплантация
Виж целия пост
# 553
Момичета днес не издържах и си направих кръвен- и този път отрицателен, явно не ми е писано... Cry
Виж целия пост
# 554
Шуша, колко ти е стойността от вчерашния тест ?
Съгладна съм с Буена, ако е категорично отрицателен теста, няма смисъл да се надяваш за късна имплантация. След спирането на лекарствата може да ти дойде цикъла до няколко дни, не още на следващия ден.
Иве, съжалявам  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия