Подсъзнанието може всичко/67 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 87 546
  • 724
# 690
Благодаря, радвам се че съм ти помогнала с нещо. Ако наистина са паник атаки, ти трябва помощ от човек/лекар с подход, а не поредното лекарство или еднотипни съвети. Всичко е поправимо, не се притеснявай. Hug Много е важно да имаш подкрепа от близки или приятели. Надявам се скоро да си по-добре. Безкрайно тъжно ми стана, че добър човек като теб страда така, но виждам, че се държиш духом, което ме радва. Това значи, че си много силна. Преживявала съм подобно нещо и имам представа какво е... Дано всичко около теб се нареди и да си възвърнеш спокойствието и усмивката!
Виж целия пост
# 691
Пращам ви много положителни сили.
Опитайте с някави кардио занимания,хубав филм,помага от меката на излекувания депресант.
Виж целия пост
# 692
И нещо по-тривиално- валериан Wink
Виж целия пост
# 693
Мента - глог - валериан преди години ми помогна да възвърна себе си, а бях в състояние на силна тревожност и депресия. За около месец бях съвсем различен човек. 
Виж целия пост
# 694
Към ментата може да се пробва Седатиф. Помагат и Омега 3 и Б-комплекс витамини.
Виж целия пост
# 695
На мен Седатиф не ми помогна изобщо. Към гореизброените бих добавила и магнезий.
Виж целия пост
# 696
Добро утро  Simple Smile
имам спешна нужда да намеря една книга. Търся "Как да постигаме целите си" на Браян трейси. Но искам да я намеря в текстов вариант, а не в пдф.Много ще съм благодарня за малко помощ.
Благодаря предварително!
Прекрасен ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 697
Петенце  Hug Hug Hug

Благодаря ви момичета! Имам едни билкови таблетки мента,глог и валериян,ще започна да ги пия.
Виж целия пост
# 698
Благодаря ви момичета! Тежкото предстои в петък и събота.
Започнах да казвам Отче наш по 40 пъти на ден. Смешно, не смешно, но е факт - веднъж промени нещата в моя полза. Дано да помогне.
Трябва да споделя за замразяването на проблем във вода.
Преди десет месеца имах личен проблем, който изглеждаше че ще се реши само с енергийна намеса.
В един момент след като четох много по въпроса описах проблема и го скрих в шише в камерата.
Резултат - въпреки описания срок - последната дата на въпросният месец- проблема ми се реши едва преди седмица. Така де появи се резултата.
Вярно, че докрая на месеца се случи миникатаклизъм. За три дни сякаш целият свят щеше да се срине. Но всичко приключи добре.  А преди седмица чух най-добрата новина. Сега не знам дали да махна шишето от фризера. Какво ще ми препоръчите?

Виж целия пост
# 699
Вики, как си днес?  По-добре ли се чувстваш? Мисля, че молитвите ще помогнат поне да се успокоиш. Стискам палци всичко с теб да е наред. Hug
На мен замразяването на проблема не ми помогна, за съжаление. Радвам се, че при теб е проработило. Дори бутилчето с листа е още във фризера и се чудя какво да го правя.
Хубав и успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 700
Приятели, ще ви помоля да ми стискате палци за днес. Много тежък ден ми предстои. Моля се, но молитвите не ме успокояват.
За последен път ще ви помоля за подкрепа.  Confused
Дано днес да мине благополучно.
Много е важно.
Виж целия пост
# 701
_viki, ще мине много по-леко, отколкото предполагаш.
/Не съм писала в темата от години, но ви чета от време на време, затова си позволявам да се включа от нищото.../
Виж целия пост
# 702
Стискам палци.Всичко да се развие по най-добрия за теб начин
Виж целия пост
# 703
Стискам палци.Всичко да се развие по най-добрия за теб начин
Виж целия пост
# 704
_viki, ще мине много по-леко, отколкото предполагаш.
/Не съм писала в темата от години, но ви чета от време на време, затова си позволявам да се включа от нищото.../
Благодаря на всички които ме подкрепяха с мислите си днес!
Бъдете благословени!
Луна, беше права - мина далеч по-леко отколкото си представях!
Сутринта бяхме пред истерия, но следобед преговорите минаха гладко. От седмици се тревожих за този ден.
 Благодаря ви още веднъж, Момичета! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия