Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 564
  • 764
# 345
Благодаря. Явно ще трябва и халати да носим.
Виж целия пост
# 346
В Аугуста дават халати срещу допълнително заплащане.
Привет.
Извинявам се, ако е питано вече - наели сме апартамент в Хисаря и ще ходим на басейните като външни посетители.
Халати нали дават под наем към съответните хотели?
Виж целия пост
# 347
Хисар нямат цени след 30.06
Да не са решили най-сетне на го постегнат?
Виж целия пост
# 348
Хисар нямат цени след 30.06
Да не са решили най-сетне на го постегнат?

Не са решили, вчера ми потвърдиха една резервация за първата половина - средата на август. Сайта им не съм гледала, направо им писах да направя резервацията.
Виж целия пост
# 349
Видях ги вече и аз, само че на друго място са ги публикували.
Вдигнали са си цените.
Виж целия пост
# 350
Видях ги вече и аз, само че на друго място са ги публикували.
Вдигнали са си цените.


И на мен така ми се струва. Не си спомням точно цената миналата година, но мисля, че за една седмица полупансион платихме около 850 лева. За същото нещо сега искат 950 лева.
Виж целия пост
# 351
Миналата година над 5 нощувки за делукс платихме по 190лв на вечер, а сега е 203.
1140 ни беше резервацията, а сега идва 1208лв
Виж целия пост
# 352
Миналата година над 5 нощувки за делукс платихме по 190лв на вечер, а сега е 203.
1140 ни беше резервацията, а сега идва 1208лв

Цените вдигат, обслужването със сигурност не се е подобрило, ама да видим дали не се е влошило. Добре че са басейните, както вече коментирахме. Синът ми вече пита кога ще ходим в големите басейни, където може да играе. Това, че три пъти в седмицата ходи на плуване, не го задоволява по никакъв начин. Детето иска да играе, а не някой да го кара да си движи краката и ръцете, при това в синхрон Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Ние сме мног доволни от почивката ни в Хисаря. Simple Smile Най-вече децата, казаха, че искат да останат там да живеят. :0
Спахме в къща за гости Надежда. Встрани от центъра, все едно сме си на село, в двора кокошки, котка и пълна тишина. Парковете и центъра - отрупани с цветя, дъщеря ми беше много впечатлена.
И на влакчето се возихме, и магазинчето за детски дерхи посетихме и си напазарувахме. Simple Smile
Минахме покрай хотел Аугуста и децата видяха басейна и пързалката и казаха, че искат другия път там, но на мен ми е доста скъпо.
Купих си и от бабите на сергиите подправки - уникален аромат, нямат нищо общо с купешките.
Обмислям още едно ходене в началото на август, този път на хотел с басейн - може би Хисар. Миналата година ходихме във Вършец а Ата спа, много сме доволни и от басейните и от стаите, но пътят до там е ужасен.
Виж целия пост
# 354
Ние сме мног доволни от почивката ни в Хисаря. Simple Smile Най-вече децата, казаха, че искат да останат там да живеят. :0
Спахме в къща за гости Надежда. Встрани от центъра, все едно сме си на село, в двора кокошки, котка и пълна тишина. Парковете и центъра - отрупани с цветя, дъщеря ми беше много впечатлена.
И на влакчето се возихме, и магазинчето за детски дерхи посетихме и си напазарувахме. Simple Smile
Минахме покрай хотел Аугуста и децата видяха басейна и пързалката и казаха, че искат другия път там, но на мен ми е доста скъпо.
Купих си и от бабите на сергиите подправки - уникален аромат, нямат нищо общо с купешките.
Обмислям още едно ходене в началото на август, този път на хотел с басейн - може би Хисар. Миналата година ходихме във Вършец а Ата спа, много сме доволни и от басейните и от стаите, но пътят до там е ужасен.

Никак не са лоши магазинчетата, нали?! Simple Smile

Аз също съм фен на къщите за гости и апартаментите под наем. Когато синът ми беше малък, самодостатъчен и ядеше пюрета от бурканчета, ходехме в един апартамент в нова сграда, на една пресечка на главната улица. Перфектен беше и се чувствахме много добре там.

Сега обаче иска забавления, т.е. басейни. Освен това храненето все още му е голям проблем, яде само готвени неща, а в ресторантите, ако изобщо има подходящо за него, няма търпение да чака. Затова ходим в хотели, където задължително яденето е на бюфет - така от двайсет предлагани неща мога евентуално да му стъкмя една чиния, от която половината ще изяде. Дори когато е на бюфет и има избор, пак има случаи, в които ми е трудно да му намеря нещо подходящо.

В хотел Аугуста не сме били, но там басейните, по-скоро пространството около тях, ми се струва някак прицвъкнато. В Хисар определено има простор и басейните са много добри, но хотелът си има други кусури и определено четирите звезди са му много. Сравнявам с 3-4 звезди из разни други държави. Имах желание да го сменя тази година, но в самия град не намерих друго подходящо, а в сравнение с Велинград и Сандански Хисар като град ми харесва най-много. Мислех си за Банско, но реших, че там е планина и трябва да е някаква адска жега, за да може водата в басейна да е достатъчно топла. За Павел баня една съфорумка каза, че не става, че водата е много силна и не се препоръчва стоене дълго време в нея, а аз оставям детето по 3-4 часа в басейна.

Трябва да разгледам пак Вършец. Преди години бях проучвала, но и мен ме отказа пътуването от София. Да не говорим, че ние нямаме кола в България и често се налага да се придвижваме с обществен транспорт.
Виж целия пост
# 355
Ако решите за Вършец препоръчвам хотел Ата спа - 4 звезди. Ние спахме аз, майка ми и двете деца в довйна стая за крупната сума от 80 лв. на нощувка с вкл. закуска. И не ни беше тясно, стаята беше огромна с голяма спалня, отдлено легло и тераса. Всеки ден ни даваха нови халати вкл, и за децата. Закуската беше богата и с хубави продукти. До обяд прекарвахме във вътрешния басейн. Следобяд на външния. И да, планина си е, в най-големите жеги агуст месец ставаше за басейн навън чак следобяд, а вечер без връхна дреха абсурд.
Миналата година имаше много ремонти по Петрохан, които сега уж са приключили, но пътят е с много завои. Има много детски плищадки, което е важно за моите, щото само на басей им писва, обикаляме и площадките. Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Мерси, Дидка-Бандитка. Ще го имам предвид, ама като написа за завоите до Вършец, се сетих и за тях като причина да не отидем. И на двамата с детето ни става адски зле.

Във всеки случай това лято сме на обичайното място - хотел Хисар. За догодина ще го мисля догодина Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Не знам от къде минавате  сма чак пък толкоз завои, мисля че може и по магистрала до Враца и от там няма завои, какви толкоз завои
Виж целия пост
# 358
На отиване минахме през Искърското дефиле и Своге, заради ремонта по Петрохан, този път обаче е убийствен, особено последните 30 км. Затова на връшане по Петрохан - пак много завой. Ние сме в този край на София, в койот е най-удобно и бързо през Петрохан. През магистралата се удължава доста пътя.
Виж целия пост
# 359
Еее,то много удобно ,много бързо ,пък и най-евтино няма как да стане!
Компромис с нещо все трябва да се направи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия