Почивки в Хисаря - тема 3

  • 126 533
  • 764
# 510
Военния санаториум няма свободен прием. Или сте по НОИ или сте военнослужещ.

Има, в сайта им има цени и за свободен прием. По телефона го потвърдиха също.
Виж целия пост
# 511
СБР-НК изобщо НЕ е на края на града 🙄, а Астрея НЕ е санаториум, а хотел. 🙂
Виж целия пост
# 512
Здравейте, момичета.

Искам да отидем с децата за Великден в Хисаря. Но сме без кола и искам да ме ориентирате с какво се стига най-лесно до там.
(ЖП гара Хисар в Хисаря ли е, че нещо изобщо не се ориентирам.)

Харесала съм хотел Астрея.
Виж целия пост
# 513
Здравейте, момичета.

Искам да отидем с децата за Великден в Хисаря. Но сме без кола и искам да ме ориентирате с какво се стига най-лесно до там.
(ЖП гара Хисар в Хисаря ли е, че нещо изобщо не се ориентирам.)

Харесала съм хотел Астрея.
Гарата е в града и в повечето случай отпред има таксита и чакат за клиенти,ако няма таксита не знам  дали е удобно да кача телефона на един таксиметров шофьор. Ние го ползваме всеки път като ходим с влака.
Виж целия пост
# 514
Гарата е в града и е супер близо до Астрея, но хотелът не е топ... Мисля че съм писала по-назад, бяхме там преди година. Превъзходна (меко казано) храна, но стаите са захабени, спа-то не е нищо особено, а персоналът - любезен, но до там. Остана ни и комична случка - както си бяхме легнали, едни хора дойдоха да се настаняват в нашата стая. Не бих се върнала, но храната наистина ме изуми, страхотна беше.
Виж целия пост
# 515
Някой има ли идея колко е дълбок басейна и колко е голям в хотел Централ?
А този в Галери?
Трябва ми топъл басейн между 90 и 110 см и хубава закуска. Ако има нещо като снек бар е плюс. Другото не ми е толкова важно.
Чудя се къде да отседнем този път. Искам нещо различно от Аугуста, Сана Спа и Си комфорт.
Отворих сайта на Астрея, на заглавната страница - "стайте", "конфорт", а като цъкнах на менюто- "банкови детаили". Повече и не разглеждах.
Виж целия пост
# 516
Здравейте, момичета.

Искам да отидем с децата за Великден в Хисаря. Но сме без кола и искам да ме ориентирате с какво се стига най-лесно до там.
(ЖП гара Хисар в Хисаря ли е, че нещо изобщо не се ориентирам.)

Харесала съм хотел Астрея.
Гарата е близо под Астрея. Автогарата незнам къде е. И ние бяхме в този хотел. единственият минус за нас беше че басейнът е малък. но за деца е идеален и се радват. има сауна и парна баня. Поне това сме ползвали. Храната беше ок и винаги имаше. Все пак за тия пари не се очаква 5 звезден лукс.
Виж целия пост
# 517
Момичета, търся по-евтинко, съответно приемливо, а не супер лукс. Така, че и не очаквам да е на нивото на хотел, 3 пъти по-скъп...
Виж целия пост
# 518
Автогарата е пред жп гарата 🙂
Басейнът на Централ е мисля 130 дълбок. Имат и джакузи, което съответно е плитко. На Галери не зная.
Виж целия пост
# 519
Момичета, търся по-евтинко, съответно приемливо, а не супер лукс. Така, че и не очаквам да е на нивото на хотел, 3 пъти по-скъп...
Ако имат изгодни ваучери да, но цената в Букинг е като за мноого повече.  И щом сте от жп гарата, Астрея и този до него (Гергана?) са най-удобни.
Виж целия пост
# 520
Басейнът на Централ е мисля 130 дълбок. Имат и джакузи, което съответно е плитко. На Галери не зная.
А топла ли е водата в басейна? Ако имате лични впечатления. Колко градуса я поддържат?
Харесала съм този хотел за няколкодневно бягство от работа и деца, но много държа водата да е действително топла, като за платцикане, а не за плуване.

А в Астрея? Посещавалите хотела може ли да споделят?
Виж целия пост
# 521
Топла е, да. Около 31-34 градуса.
Виж целия пост
# 522
А до колко работи басейна в Централ?
А в хотел Хисар?
Виж целия пост
# 523
Мисля че до 20ч са всички спа центрове и басейни.
Виж целия пост
# 524
Здравейте, четох темата назад и се ориентирах в мненията ви. Запазихме вече Спа хотел Сана, но виждам , че не сте очаровани от ресторанта там.
Освен Балкан, който похвалихте, кой друг ви е направил приятно впечатление? Rolling Eyes Fork And Knife
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия