Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 45 196
  • 728
# 540
Днес бях на преглед,в 12г.с.съм.Всичко изглежда наред,отговаря си на седмиците и видях как се движи  Simple Smile Нухалната гънка е 1.4,дадох кръв за БХС и сега ще си чакам резултатите.

Успех, Ели! Дано всичко е наред и имаш хубави резултати!  Praynig Hug bouquet

Данче, ще кажа.. Трябва да измисля някакъв запомнящ се подарък.. Ще падне чудене, за 7години всичко възможно сме си подарили Simple Smile Браво на теб и бебоците и тук  Hug Hug
Виж целия пост
# 541
Ели браво....нека до края все така да са хубави новините.
Виж целия пост
# 542
Благодаря,момичета  HugДано в темата има само хубави новини  Praynig
Виж целия пост
# 543
Eli супер за феталната, всичко ще е наред - нашата бухалка беше 1,5 и казаха че е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Момичета,ще отлагам час при д-р Сигридов-София за БХС 26.05. следобяд-мисля че беше 14:30-ще кажа утре със сигурност. Ако някой иска да го вземе нека ми пише.Аз реших да ходя другата седмица по предписание на моя Док.
Виж целия пост
# 545
Момичета , сетих се за нещо , което исках да ви попитам в предишния си пост , но се отнесох (защо да не се сетя в 00ч.  Grinning  ) ...  Някоя от вас вече ползва ли някакви мазила против стрии?  Ползвали ли сте преди нещо ефикасно? Кожата ми е доста гостоприемна към стриите и с радост ще се нацепи при първа възможност ,та затова се замислям вече....  Embarassed
Виж целия пост
# 546

Я да ви питам естествено забременелите, изписват ли ви Утрогестан, Естрофем и Прегнил? Или само нас, които сме инвитро ни тъпчат с какво ли не.
Утрогестан 3по2 вагинално ,3по2 но шпа  ,а скоро очаквам и магнезии че нещо крампи имам.

 Аз съм бременна 10 г. с., на 36 год. съм. Първа бременност ми е, забременях на втория месец опити. Към момента карам изключително лека бременност, нито веднъж не съм имала гадене или повръщане. Чувствам се жизнена и енергична😊.Апетита ми е нормален, не ям пържено и сладко. Нищо друго не пия, освен фолиева киселина и витамини за бременни. Вероятно тези лекарства, които лекаря ти е изписал,  ги дават основно след ин витро оплождане. Имам приятелка, забременяла след ин витро и я тъпчат с какви ли не медикаменти...
Виж целия пост
# 547
И аз имам приятелка след инвитро,тупчат я с какво ли не.Аз освен витамини и фолиева нощо не пия,но и при мен освен че пишкам постоянно други симптоми нямам.Нито ми е лошо,нито каквото и да било,само ме болят гърдите.
Виж целия пост
# 548
Момичета, на 31.05 съм на фетална морфология при Др. Цолова във Фемина. Поради по късна овулация ми преизчислиха термина с една седмица напред. Та тогава ще съм в 11- та г. с. и 5 дни(а когато се записвах, мислех, че ще съм в 12-та и 5 дни.)Та въпроса ми е, дали няма да е много рано за измерванията, които се правят, защото бебето ще е много мъничко все още... 🤔 newsm78
Виж целия пост
# 549
Здравейте момичета. Радвам се за хубавите новини на всички минали феталната морфология. Аз днес съм на ранен скрининг, но мисля че ще ме върне за следващата седмица, защото по нейна грешка ме записа днес (утре влизам в 11 г.с), но не искаше да си поправя графика. Thinking.
[/{Poli_Genb] мисля че в 11 г.с и 5 д. не е рано, ако взема че мина днес на преглед значи със сигурност не е  Grinning, ще споделя развоя на събитията. Simple Smile
Хубав и усмихнат ден на всички и стиснете по един палец за мен днес  Blush bouquet!
Виж целия пост
# 550
Здравейте и аз съм нова за тази темичка. Ще ми бъде приятно да обсъждаме своите прекрасни моменти около бременноста ни.
 Аз съм с трета бременност термина ми е на 28.12. 
Имам въпрос към Вас: последен цикъл 21.03 в коя седмица съм в момента защото по изчисленията на Доки ми се вижда много ранна седмица. Към края на юни ще ми предстои БХС и се притеснявам да не изстърва срока.
Засега това от мен . Хубав ден и успех на Всички?!
Виж целия пост
# 551
Момичета , сетих се за нещо , което исках да ви попитам в предишния си пост , но се отнесох (защо да не се сетя в 00ч.  Grinning  ) ...  Някоя от вас вече ползва ли някакви мазила против стрии?  Ползвали ли сте преди нещо ефикасно? Кожата ми е доста гостоприемна към стриите и с радост ще се нацепи при първа възможност ,та затова се замислям вече....  Embarassed
Аз в момента лекувам новопоявили се стрии с крем с щраусова мас. За половин месец станаха доста бледи почти невидими. Мисля с него да се мажа до края на бременността.
Виж целия пост
# 552
martitedi, честито! Важно е, каква е продължителността на цикъла ти, от там може да има разминаване. По калкулатор, вземащ предвид последната дата на менструацията, терминът е 26. декември, т.е това е 9г.с +3/4 дни.

Poli_Geн, честито и на теб. Все така да ти е лека бременността и до хубав финал  bouquet

Аз съм на 13.06 на БХС и ранен скрининг.. Тогава ще съм 13г.с по календар точно.. Дано да не е късно.. Исках 12 седмица да отида, но нямаше свободен час.. Знам, че се прави 11-14г.с, но е най-добре в 12г.с.

Аз не съм ин витро, а нормално зачеване.. Въпреки това имам проблеми от преди това след две БХ и се налага да приемам повечко медикаменти, при мен например витамините за бременни са противопоказни и не ги усвоявам.. Повечето от тях.. Пия, фолиева кисела МЕТА, омега 3, б12 мета, еутирокс, дуфастон, утрогестан, но шпа.. Няма значение, какви медикаменти приемате или не.. Просто някои лекари не изследват усвояване на витамини, прогестерон (аз не съм имала кървене, но си знаем, че ми е нисък и не искахме да се стига до там, пия профилактично дуфастона и утрогестана); и тн.. Важен е крайният резултат, а той е да имаме здрави бебчета на финал и по-важното, това да не е за сметка на нашия организъм.

Виж целия пост
# 553
Здравейте и от мен, и аз ще съм на БХС и ФМ в 11 г.с. 5 дни, също се чудех дали не е рано, пък ми се иска и пола да разбера, ако може 😉
Против стрии се мажа с натурални масла от Кадрите (Shea butter), кокосово и от Шипка - редувам ги на корема и гърдите, засега нямам още стрии, макар че и двете пораснаха доста 😂
Виж целия пост
# 554
Относно хапчетата,аз не съм ин витро,,но заради прокървяване бях до вчера на Дуфастон,Утрогестан,Но шпа и Аспирин протект.Само Аспиринът остана и ще го пия до към 6-Ти месец.За крем против стрии съм много доволна от Саносан мама.С първата ми бременност се мажех с него и нямам нито една стрия на корема,препоръчвам го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия