Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 158
  • 1 258
# 765
Аз взех ролките дето са с горящ въздух
newsm78

Въхмааму...
Сигурно вървят с пожарогасител?
Вчера се въздържах от коментар, че да не прозвучи като заяждане, но си мислех да попитам коса остава ли след ползването им Wink
да добри са ами така се водят. Днес си взех и тетмо ролките но не знсч много на бързо пробвах и ме съават
С горЕщ може би, но не и горЯщ! Една буква грешна само, но смисълът доста се променя Peace А допълнението с тетмо, знсч и съават не подобрява хич положението Rolling Eyes
Виж целия пост
# 766
Аз взех ролките дето са с горящ въздух
newsm78

Въхмааму...
Сигурно вървят с пожарогасител?
Вчера се въздържах от коментар, че да не прозвучи като заяждане, но си мислех да попитам коса остава ли след ползването им Wink
да добри са ами така се водят. Днес си взех и тетмо ролките но не знсч много на бързо пробвах и ме съават
С горЕщ може би, но не и горЯщ! Една буква грешна само, но смисълът доста се променя Peace А допълнението с тетмо, знсч и съават не подобрява хич положението Rolling Eyes
Joy Joy rotfImbo Ох ще ме уморите! Не съм предполагала, че една нищо и никаква тема за Лидл може да е толкова забавна  
БРОШУРА
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/fbd0d9fd-3937-11e7-85ac-00505 … iew/flyer/page/14
Я да кажете капата качествени ли са (тези в Лидл специално)
Виж целия пост
# 767
Тета, моето огледало не е от тези, подведох те без да искам...Моето е 7 увеличение, тези са 3 и 5.
Виж целия пост
# 768
А каквона мислите за ЛЕГОТО, което пускат утре...дали си заслужава...
Виж целия пост
# 769
Имам огледало от миналото зареждане.По-малкото, 7 пъти увеличение.Ми друго си е - 7 пъти повече красота Flutter.Тета, не изпускай промоцията!!!

Пък в мойто сал пет пъти повече красУтЪ виждам!  Mr. Green Тета, не се минавай, изчакай другото! Simple Smile  Сериозно, имам точно същото, като сегашното в Лидл, хубава работа ми върши. Термометър ми трябва, лидълският дали е читав? И кърпи дано има от детските мокри и универсалните.
Виж целия пост
# 770
Купих си, купих си възглавничката!
Мъжът ми цяла вечер се масажира,
даже я занесе в спалнята и си легна с нея.  ooooh!
Доволна съм.
Виж целия пост
# 771
Е така най-обичам: нищо, нищо, нищо и баааам преди заплата спортни дрехи, маратонки, че и хубави други дрехи. Смятах, смятах, другата седмица поне 150 лв. ще се оставя  ooooh! Честит четвъртък  Laughing
Виж целия пост
# 772
Мерси за отзивите за огледалце,огледалце,я кажи... Grinning
Ще изчакам,пак ще пуснат..тъкмо да дочупя туй фалшивото...
Скрит текст:
гледам си какво....зъбите на него  Mr. Green
Блеки...ти нали купи спортни дрехи скоро,пак ли?
Виж целия пост
# 773
Пак, ами  Mr. Green Тренирам 6 пъти седмично, седмият ден е неделя - тогава съм по паркове и чукари и пак спортно. Имам повече клинове от дънки и панталони сумарно  Mr. Green
Виж целия пост
# 774
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/fbd0d9fd-3937-11e7-85ac-00505 … view/flyer/page/1
Брошурата за др.седмица.Ще ида за детските тениски и панталонки  Grinning
Има някакви хладилни чанти...?Мнение?
Виж целия пост
# 775
Здравейте! Някой може ли да каже който днес е ходил дали е видял налични белите сандалки със сребристата каишка отзад? В магазина в Люлин ги няма 🤔
Детските блузки лот от 3 бр.са много хубави,взех 110/116 като размер и разбира се са доста уголемени.Моите момичета са около 125 см.и са им леко дълги Simple Smile
Виж целия пост
# 776
в 7 без 5 имаше поне 20 човека чакащи. На сандалите стана голяма борба.
Виж целия пост
# 777
в 7 без 5 имаше поне 20 човека чакащи. На сандалите стана голяма борба.
В Люлин ли? Сега имаше също доста хора ,но нямаше от тези сандали.Попитах една от служителките и ми каза,че са заредили това което са им доставили.
Виж целия пост
# 778
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/fbd0d9fd-3937-11e7-85ac-00505 … view/flyer/page/1
Брошурата за др.седмица.Ще ида за детските тениски и панталонки  Grinning
Има някакви хладилни чанти...?Мнение?
Хладилните чанти са хубави.Ако не ти е на ток чантата ,за да задържи зависи от охладителните тела. Разликата в чантите е като Литри и форма най вече.Първо прецени кой вид като форма ще ти е удобен и какво ще слагаш за да прецениш големината.Имам две от този тип http://www.technopolis.bg/bg/Coolers/GIOSTYLE-%D0%A5%D0%9B%D0%90 … %90-FLUO/p/821334 като форма но с различна големина.Голямата я използвам за дълги пътувания може да се сложат повече и по големи хладилни тела и издържа 2-2,5 дни храната да е изстудена.По малката е за по кратки пътувания или по малко количество, но пък в нея не ми влизат големите охладители. И една малка която използвам за еднодневни пътувания ако не съм с кола от този тип http://www.technopolis.bg/bg/Coolers/GIOSTYLE-%D0%A5%D0%9B%D0%90 … RAVEL-7L/p/821332 по удобна и компактна е за съвсем малко храна и вода и не тежи ако се налага да я нося.
Вече според чантата можеш да си избереш и подходящи по размер  охладителни тела.
 На практика охладителите тежат доста и заемат място което също трябва да се има напредвид в избора.
ако от предния ден си замразиш водата за пиене във фризера тя също може да служи като допълнителни охладителни тела .
Виж целия пост
# 779
Мнение за http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=60810 иска ми се да заменя надуваемите матраци с такива за по кратко преспиване в палатка.Но пък им се чудя дали са удобни за спане в предвид че са по тънки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия