Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 179
  • 1 258
# 345
Ииии вий пък...аз не съм ходила днес. Утре пак няма да мога. В сряда най-ранХо ще да е...гълток тогава евентуално...
Ще те чакам за репортаж  Mr. Green без това съм се наточила на роклите в четвъртък.
Виж целия пост
# 346
Аз загледах черната пола,ама като съм 1.60 ...ще ми се влачи сигурно Rolling Eyes
Пък Тайс не ще да ми я подгъва. ooooh!
Виж целия пост
# 347
Ананасът в нашия Лидл е отвратителен! Отвън - чудесен, отвътре - твърд и светъл, безвкусен. Ако го оставя, дали ще съзрее?
странно, два пъти вече вземам от тия ананаси и си бяха супер сладки на вкус.
Ананаса винаги го оставям няколко дни и узрява.
Виж целия пост
# 348
Аз загледах черната пола,ама като съм 1.60 ...ще ми се влачи сигурно Rolling Eyes
Пък Тайс не ще да ми я подгъва. ooooh!
И аз съм толкова и умирам за дълги поли и рокли. Изглеждам по-висока в огледалото с тях.  Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Ам ще мерим...кат се харесаме,ще ги задърДжим Mr. Green и на китките ми харесва... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 350
И аз съм лев и шейсет, ама искам дълга рокля, че и пола. Laughing Ще ги пращаме на Тайс, тя нали трябва да се научи да ползва машината, що я купи инак?  Laughing
Виж целия пост
# 351
Нищо...тъкмо ще изметем улиците Mr. Green да е чистичко.
Преди имах дълга бяла,нали бяха на мода едно време.
Виж целия пост
# 352
Има ли доволни от перфоратора, който ще пускат тази седмица?
На хартия изглежда добре, но дали ще се справи с пробиване на панел?  newsm78


ММ се занимава професионално със строителство и е много доволен от перфоратора. Миналата седмица си купи, че предния сдаде багажа след 3 години почти ежедневна усилена работа с него.
Благодаря!
Ще взема един и дано свърши работа 😊
Виж целия пост
# 353
Ам ще мерим...кат се харесаме,ще ги задърДжим Mr. Green и на китките ми харесва... Rolling Eyes
Е,сято сте всички ти носете, като рокли, с голи рамена 😁😁😁😁
Виж целия пост
# 354
Аз ви се чудя какъв е този мерак да ви удрят текстили в глезените , ама айде  Laughing Laughing
Сега ми хрумна нов бизнес- с машината , да ми дадат едно лидълско кьоше , да правя корекции , направо си намерих ново амплоа  needle И една опашка от фенки  newsm06 newsm06
Виж целия пост
# 355
Аз ви се чудя какъв е този мерак да ви удрят текстили в глезените , ама айде  Laughing Laughing
Сега ми хрумна нов бизнес- с машината , да ми дадат едно лидълско кьоше , да правя корекции , направо си намерих ново амплоа  needle И една опашка от фенки  newsm06 newsm06
И да  пътуваш  по график,за различни градове....държави  Simple Smile
пп: и аз съм от нисичките фенки .
Виж целия пост
# 356
Оф...мен ме кефи,като слизам от рейса или по стълби, как си държа полата с две ръце като аристократките от 18 век...честно,бая са кефя..
 bowuu знам знам...че не съм добре..
Виж целия пост
# 357
Аз ви се чудя какъв е този мерак да ви удрят текстили в глезените , ама айде  Laughing Laughing
Скрит текст:
Сега ми хрумна нов бизнес- с машината , да ми дадат едно лидълско кьоше , да правя корекции , направо си намерих ново амплоа  needle И една опашка от фенки  newsm06 newsm06
Оф...мен ме кефи,като слизам от рейса или по стълби, как си държа полата с две ръце като аристократките от 18 век...честно,бая са кефя..
 bowuu знам знам...че не съм добре..
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 358
Благодарско, може да засиля дарлинга натам bouquet

Няма за какво.  Hug Съжалявам само, че не мога да дам мнение дали е хубав или не, за първи път взимаме нахут на тази марка.
Виж целия пост
# 359
Аз пък съм от височките фенки. Ама и широчки. Та все ще има полза от кьошето Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия