Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 170
  • 1 258
# 390
АЗ си взех одеяло за пикник,на звездички.Чакам хубавото време и ще го тестваме.
Виж целия пост
# 391
Да похваля две нещица - замразените кюфтенца (тип Икеа) и маринованото контрафиле с чесън.
По принцип избягвам да взимам мариновани мръвки, а и не кльопам чесън, но благоверният каза, че е супер. Метнах ги в тиган, леко набрашнени филенцата. Относно кюфтаците - нямат грешка (тях вече и аз ги ям Grinning)
Виж целия пост
# 392
В Лидл предлага ли се ел.кана за загряване на вода? Кога горе-долу може да се очаква зареждане?

Защо трябва да чакаш?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 393
В Лидл предлага ли се ел.кана за загряване на вода? Кога горе-долу може да се очаква зареждане?

Защо трябва да чакаш?
Скрит текст:



Тази е с открит реотан, не искам такава. Благодаря!
Виж целия пост
# 394
Аз днеска се сдобих също с постелка за пикник.Аз я ползвам за детето да сяда на нея,а не директно на Земята навънка.
Виж целия пост
# 395
 newsm78 И трите ел. кани в Зора са със скрити нагреватели.
Виж целия пост
# 396
newsm78 И трите ел. кани в Зора са със скрити нагреватели.

В Лидл нямам проблем с връщане или ремонт при повреда, а и гаранционния срок мисля, че е по-дълъг.
Виж целия пост
# 397
Изборът е твой.  Peace
Виж целия пост
# 398
newsm10
Виж целия пост
# 399
В Лидл предлага ли се ел.кана за загряване на вода? Кога горе-долу може да се очаква зареждане?


Имам тази от преди не знам колко години newsm78 и направо си я обичам (пу, пу, да не я урочасам! Simple Smile), работи като змей и ми е голям бърз помощник, яко е експлоатирана. Но, поне аз, не съм виждала от тогава кани или съм пропуснала, защото не ми трябват. Много е стабилна, абе голяма работа е! Нахвалих я! Simple Smile Peace

Скрит текст:

Виж целия пост
# 400
В Лидл предлага ли се ел.кана за загряване на вода? Кога горе-долу може да се очаква зареждане?
Имам тази от преди не знам колко години newsm78 и направо си я обичам (пу, пу, да не я урочасам! Simple Smile), работи като змей и ми е голям бърз помощник, яко е експлоатирана. Но, поне аз, не съм виждала от тогава кани или съм пропуснала, защото не ми трябват. Много е стабилна, абе голяма работа е! Нахвалих я! Simple Smile Peace
Скрит текст:
Аа, пускали са метални, но и аз не мога да кажа кога.
Виж целия пост
# 401
Де ви е слънцето бре? Роклите ще хартисат май,м...
Виж целия пост
# 402
Утре,  Тета, утре ще е слънцето, че и цяло лято ще се пОтим.  Mr. Green
Кажете, моля, чорапогащниците, които хвалехте,  дали си отговарят на размера (за дамските от постоянния асортимент става въпрос), че с Лидълските номера на дрехите започнах да се обърквам.  ooooh!
Виж целия пост
# 403
ТЕТА,слънцето е при нас,във Варна. Joy
Виж целия пост
# 404
да бе да ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия