Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 170 156
  • 1 258
# 870
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?
Виж целия пост
# 871
Казаха ми , че някакви панталони имало в момента, не съм ходила отдавна в Лидл, може ли снимка на панталоните
Виж целия пост
# 872
Някой има ли идея дали скоро следва да има азиатска седмица.Много харесваме едни люти сосове ,които пускат само тогава......Благодаря предварително! bouquet
Разглеждах испанския Лидл и там ще бъде от понеделник, предполагам че и при нас ще е скоро  Simple Smile
Виж целия пост
# 873
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?

Какво?! Няма вече софра ли??
Sad
Виж целия пост
# 874
Момичета, тези от вас, които си купиха уреда за готвене с горещ въздух, всички ли имате проблем с покритието и как го решихте? Смениха ви само тази част, целия уред, върнаха ви парите или изобщо не ви признаха гаранцията? Много си го харесвам, но покритието на кошницата и купата под нея се излющи ужасно и е много трудно използваем. Sad
Виж целия пост
# 875
Някой пробва ли новото сирене , на мястото на Софра?
Дали е същото ?

Какво?! Няма вече софра ли??
Sad
Да, няма, взех от новото преди малко, но още не сме го пробвали, дано става.
Виж целия пост
# 876
Момичета, имам спешно питане за едни шоколадови бонбони. Не знам как се казват, мисля, че са с ликьор, другите, подобни -пияна вишна 2,79 е някъде цената. Ако може някой да ми каже колко броя са в една кутия.
Виж целия пост
# 877
От 29.05 - бански костюми и плажни неща - според плакат в Студ. град.
От 01.06 - летни дрехи, видяха ми се ленени.
Виж целия пост
# 878
Ленените неща какви са?
Виж целия пост
# 879
Di83 Погледни тук

Днес минах през Лидъл на Резбарска -София. Имаше много тротинетки. Сигурно около 40 броя. Повечето бяха от модела с 2 колела. Имаше и с 3, но бяха само 1-2 бройки. Някой ако търси...

Също и доволно количество от възглавниците за масаж на врат.
Виж целия пост
# 880
Някой има ли идея дали скоро следва да има азиатска седмица.Много харесваме едни люти сосове ,които пускат само тогава......Благодаря предварително! bouquet
Разглеждах испанския Лидл и там ще бъде от понеделник, предполагам че и при нас ще е скоро  Simple Smile

От вчера започна, събота. Ама много от нещата си отлежаваха на един щанд от предната азиатска  ooooh! Даже не ги намалиха качествено да им свършат старите наличности.
Виж целия пост
# 881
Аз тази седмица съм си харесала маратонките на Каппа от четвъртък.
Виж целия пост
# 882
Хайде де, изоставате  Laughing Хората откога ровят в кошовете  Laughing И аз рано-рано отидох, ама само с едни момчешки тениски и масло се прибрах. Отговарят си на номерата, но момичешките нещо не ми харесаха за мен и се отказах. Оранжевите доста бият на изкуствена материя на пипане. Иначе, яко купуване на мъжките блузи.
Виж целия пост
# 883
Аз няма да мога да отида тези дни.Ще чакам следващите промоции от Четвъртък.
Виж целия пост
# 884
Хайде де, изоставате  Laughing Хората откога ровят в кошовете  Laughing И аз рано-рано отидох, ама само с едни момчешки тениски и масло се прибрах. Отговарят си на номерата, но момичешките нещо не ми харесаха за мен и се отказах. Оранжевите доста бият на изкуствена материя на пипане. Иначе, яко купуване на мъжките блузи.

Момичешките тениски са гола-вода. С 60-70% полиестер в състава (има разлика за различните цветове). Ще ги връщаме май. За малкия взех 4 тениски и едни къси гащи.
Не пропуснах и крема за мазане Пилос.  Mr. Green Мога да го греба с лъжицата напров. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия