Къде в Бургас? (51)

  • 80 393
  • 736
# 150
Здравейте търся майстор , които да демонтира и монтира ламинат и да е добър разбира се. Ако някой знае такъв нека ми пише на съобщение телефон.
Виж целия пост
# 151
Здравейте, момичета, препоръчайте ми добър солариум в района на МБАЛ и лазур, може и по центъра някъде около билкова. Където сте доволни. Преди ходих на този в района на Руската гимназия, но го преместиха. Благодаря!
Виж целия пост
# 152
Момичета, днес търсих един магазин за пердета и дамаски, намираше се на около 50м  след БСУ в посока хотел Космос. Знаете ли къде са го преместили,дали изобщо съществува? Или друг такъв с повече разнообразие.Благодаря!
Виж целия пост
# 153
Момичета, днес търсих един магазин за пердета и дамаски, намираше се на около 50м  след БСУ в посока хотел Космос. Знаете ли къде са го преместили,дали изобщо съществува? Или друг такъв с повече разнообразие.Благодаря!
По ул. Христо Ботев мисля, че имаше  голям магазин за пердета.
Виж целия пост
# 154
Момичета, днес търсих един магазин за пердета и дамаски, намираше се на около 50м  след БСУ в посока хотел Космос. Знаете ли къде са го преместили,дали изобщо съществува? Или друг такъв с повече разнообразие.Благодаря!

Мисля ,че говориш за Томатекс-на скоро видях ,че са го преместили в к-с Лазур,на ул.Константин Величков 63,срещу градинката на Мърфи-то.
Виж целия пост
# 155
Благодаря ви!  borka01, дано е там, сега ще проверя!
Виж целия пост
# 156
Момичета, днес търсих един магазин за пердета и дамаски, намираше се на около 50м  след БСУ в посока хотел Космос. Знаете ли къде са го преместили,дали изобщо съществува? Или друг такъв с повече разнообразие.Благодаря!
По ул. Христо Ботев мисля, че имаше  голям магазин за пердета.
Магазин "Чар"
Виж целия пост
# 157
Търся да купя пластмасов или отлят от гипс човешки череп, естествена големина. Някой с идеи къде мога да намеря?
Виж целия пост
# 158
Препоръчайте ми фирма за външна изолация. За Доел или Вертикали имате ли отзиви?
Виж целия пост
# 159
Има ли някъде в Бургас все още да леят куршум? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
Препоръчайте ми фирма за външна изолация. За Доел или Вертикали имате ли отзиви?

много довална от работата на Вертикали!
Добре работят, качествено и експедитивно.
Имаше разлика в сметикте за ток и за парно от предходни години.
Препоръчвам.
Виж целия пост
# 161
Има ли някъде в Бургас все още да леят куршум? Rolling Eyes

Здравей,
в кс.Славейков бл.68 вх.3 ет.5 ляв
баба Иринка на звънеца и пише името - звъни по продължително, че не чува много бабата.
Виж целия пост
# 162
Има ли някъде в Бургас все още да леят куршум? Rolling Eyes

Здравей,
в кс.Славейков бл.68 вх.3 ет.5 ляв
баба Иринка на звънеца и пише името - звъни по продължително, че не чува много бабата.

Благодаря!
Виж целия пост
# 163
Здравейте,
Заявленията за детски надбавки все още ли се подават в Лазур, където е Бюрото по труда??
Виж целия пост
# 164
Здравейте!
От къде мога да си купя течност или прахчета за почистване/профилактика на кафе машина?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия