
Ох, пак го нарече Чачи, в мое присъствие е за втори път
, за по-рано не знам... 
, за по-рано не знам...
стадиона ша е пълен с крещящи Чачови фенки 



Ай да видим....
Много са добри актьорите . Как му лисна водата като се караха
Пък ако настояват за отговор на някои определени въпроси, винаги може да каже че с Ча са само приятели/колеги- едно време Чачослав така отговаряше за Джейда Гьоненч и за Селин 


Любовта при неговите герои трябва да е някак между другото, както например във Времето, а не основна сюжетна линия като в Марал
Просто визията му не стига да е голям екранен любовник 

ама оная се фръцна в дома му .Кой след това ша поверва на приказките за приятелство .
Даже искам новата му роля на Ча пак в екшън . Да бъде гадняр да е чок лоооош


а и то от него друго не се вижда.


Щото видяхме , че Кудрет е безсмъртен

по време на лайфа , питат със съобщение , което го чете стилистката и задава въпроса към Дуйгу :





....ИЛИ по-скоро НЕ
Мерси, Дианче! 
ще пробвам пак да ги сложа 
а гласа зад кадър казва :
по време на лайфа , питат със съобщение , което го чете стилистката и задава въпроса към Дуйгу :

Като видя скъпоценността на Чачи и се зарадва


Препоръчани теми