
Да слагаме снимки докато има, че както вчера каза Бел, навярно се задава суша
и тези еднотипни снимки ще започнат да ни липсват 
Мъжки мъж мъжкарана ще си избере, такъв му е вкуса

и тези еднотипни снимки ще започнат да ни липсват 

В някои случаи някои бижута направо ми накривяват гледката в посока ляв бряг - герданчета, гривнички...бля 
Да им се невидят модите на бради и вежди

Това е единственият накит, който обожавам, затова очите ми все там.... 

Много си е добре с цифрите все още, предвид че от много време историята тъпче на едно място
Предполагам че и така ще продължават до предпоследната серия, а по стар обичай ще натъпчат цялата развръзка в последната, ама там вече на кой му пука от цифрите.....
При това конкуренцията не е малка. Колко ли сериала седмично вървят... няма да са никак малко....
Тези ги наринах от една папка при рускините, и още много други красиви кадри видях там 



разОди се из терена не разбра как е вкарал гол оная го намляска
ма не била тя а рижака
той и да не е искал Не мой да прай сеир и да я нахока пред репортерите и публиката шшшът казах ли да стоиш на разстояние се едно сме непознати

аз от вчера не мога да асимилирам защо това, което чета не съответства на това, което виждам. Съвсем сериозно. Виждам прегръдка тук. Ако не е зрителна измама, мъжът трябва да е Ча. Фигурата и тъмната коса подсказват, че е награбен от жена. А жената се досещам коя може да е

, обаче противоречивите писания ме карат да гледам по-задълбочено. Напразно. Все виждам едно и също
Русокосите жени в живота на Ча на мен лично са ми много противни.
, обаче противоречивите писания ме карат да гледам по-задълбочено. Напразно. Все виждам едно и също Препоръчани теми