Кауфланд - тема 21

  • 108 212
  • 743
# 735
Аз вчера купих едно кило доматка и беше изключително сладка и вкусна. Беше ми малко по-мека , може би от жегите , но аз я обичам твърда.
Какво е доматка?
Виж целия пост
# 736
Аз вчера купих едно кило доматка и беше изключително сладка и вкусна. Беше ми малко по-мека , може би от жегите , но аз я обичам твърда.
Какво е доматка?
Предполагам така наричат домата.  hahaha
Виж целия пост
# 737
Домат трябва да е, няма какво друго.
Виж целия пост
# 738
Аз вчера купих едно кило доматка и беше изключително сладка и вкусна. Беше ми малко по-мека , може би от жегите , но аз я обичам твърда.
Какво е доматка?

Доматиту. Mr. Green Как какво? Mr. Green
Виж целия пост
# 739
Мисля, че дамата е с чуждо-езиков "профил", затова звучи така ✌🏻
Виж целия пост
# 740
Искам да питам, прави ли се нова нова тема при 50 страници?
Виж целия пост
# 741
Да.
Хрисито къде е?
Виж целия пост
# 742
В началото и аз на домати отидох, но описанието ме обърка  Blush. Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 743
Добро утро! Готова е новата тема http://beta.bg-mamma.com/index.php?topic=985333.msg35266589#msg35266589
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия