Голямата тема за малките масла - 17

  • 78 631
  • 745
# 180
tays моето шипково е на Алея  Laughing
Иначе аз ги правя с хавлиена кърпа...така бях гледала в youtube...  Thinking
Скрит текст:
Виж целия пост
# 181
Аз не се мажа с маслата, особено в Т зоната, не знам дали не биха ми запушили порите.

Да, с хавлиена кърпа. Имах едни малки памучни хавлиени и ползвах тях докато си купих по-меки бамбукови, че по едно вереме бая неща си праех на лицето и кожата ми беше станала чувствителна.
Сега пак си ги ползвам, ако ми трябва нещо по-грубо.

Може би кофти резултатите са заради това, че се мажете с маслата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 182
Момичета от кое масло сте доволни за масаж?
И хубаво Ем от портокал за аромат,че си бъркам крем мус за тяло.
Виж целия пост
# 183
Да споделя вчера се намазах обилно с витамин Е - масло това https://www.iherb.com/pr/Cococare-100-Vitamin-E-Oil-5-fl-oz-15-ml/49186
много е гъсто и лепкаво /като мед / повтрих го леко в лицето постоях 10 мин . и реших да не слагам кърпи ами да запаря лицето 5 мин с уреда от този тип 
Скрит текст:
после си измих лицето с мицерална вода и вода!

Стана ми едно пухкаво и меко като бебешко д. Mr. Green
до днес сутринта нищо не бях сложила ...кожата и усещането бяха УАУ.
Сутринта си наплесках всичко по опис ..крем,ФДТ,руж....

мисля в неделя да повторя Peace
Виж целия пост
# 184
И аз ги заглеждам тия уреди.  Peace и мисля да се снабдя с един.
Могат да се ползват и за инхалации при простуди, та са си доста практични.
Виж целия пост
# 185
Да не спамя, .. НО да ..когато си го купих от Метро преди 3-4год . това беше идеята и като някой е с запушен нос/ проблемно гърло.. веднага ляга да ондулира..много си е ефективно..капвам капки мента . Много ме домързя идеята относно топъл пешкир и минах на принципа проба грешка.
Виж целия пост
# 186
Скоро го имаше в нашият Лидл. Около 15€ струваше и не го взех. Сега дебна да го пуснат пак ама  Confused дали.
Виж целия пост
# 187
И аз бях много ентусиазирана за такава сауна и си купих преди 3 години. Така си и седи в кутията, нито веднъж не съм я ползвала. Отворих ОЛХ ония ден точно да видя дали да не я пусна и беше пълно с такива. Laughing Така, че може да погледнете там. Peace
Виж целия пост
# 188
Да не спамя, .. НО да ..когато си го купих от Метро преди 3-4год . това беше идеята и като някой е с запушен нос/ проблемно гърло.. веднага ляга да ондулира..много си е ефективно..капвам капки мента . Много ме домързя идеята относно топъл пешкир и минах на принципа проба грешка.
Екстра е. И аз ще си взема, но не знам кога точно  Grinning
Виж целия пост
# 189
Аз не се мажа с маслата, особено в Т зоната, не знам дали не биха ми запушили порите.

Да, с хавлиена кърпа. Имах едни малки памучни хавлиени и ползвах тях докато си купих по-меки бамбукови, че по едно вереме бая неща си праех на лицето и кожата ми беше станала чувствителна.
Сега пак си ги ползвам, ако ми трябва нещо по-грубо.

Може би кофти резултатите са заради това, че се мажете с маслата  Rolling Eyes


Миоки ти не каза ли, че си мажеш лицето с маслото? А иначе как го миеш?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 190

Миоки ти не каза ли, че си мажеш лицето с маслото? А иначе как го миеш?  Rolling Eyes

Не го мажа. Тоест мажа го, масажирам минута - две и после го изтривам с влажна, топла кърпа. Хубаво го избърсвам, да не остава мазно по пръстите на пипане. Не оставам намазана с него. Само това което е попило остава, другото се маха.
Виж целия пост
# 191
Аз правя точно както Миоки го е описала с масло от невен.

Но преди това си измивам лицето с измивен гел, защото с маслото не успявам да си сваля спиралата.

Кожата ми изпива всичкото масло, още докато масажирам, но въпреки това използвам топлата хавлия.

Правя го през ден, два, като се сетя.
Виж целия пост
# 192
Аз се мажа също с шипковото масло. Редувам различни масла всъщност, но най-често посягам към маслото от гроздови семки, аргановото и шипковото. Напоследък позарязах жожобата, но е него го слагам. С мазна кожа съм, но шипковото не я прави по-мазна, засега не ми провокира пъпки.
Сауната я имам, но ме мързи да я вадя.
Виж целия пост
# 193
Сауната не е хубаво да се използва често. Може да ви докара спукани капиляри.
Виж целия пост
# 194
Мерси момичета, от вчера вечерта започнах да си мия само лицето, без да го мажа, да видим дали ще има ефект  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия