Пролет вече стана, а ОКТОМВРИйче все повече издува коремчето на мама!-Тема 5

  • 35 791
  • 732
# 585
Тази информация, която аз имам е, че ако евентуално организма произвежда антигени срещу мъника се бият инжекции както и отрицателните ще пускаме мунимум на 2 месеца иследвания . А при тези, които имат проблем ще се следят по често както и инжекцийки, защото бебо може да стигне жестока анемия ако огранизма ни се бори едва ли не с него. Но вече сме по напреднали попринцип, риска е в началото . Аз сега си обяснявам бвзпричинните аборти ... А то било от тъпите групи . Тамън на време си ако има проблем за инжекции, но силно се съмнявам щом и таткото е - . Но да си по спокойна пусни си кумбс за 3-4дни излизат резултатите и не го мисли.  bouquet
Виж целия пост
# 586
Вики, благодаря, ще взема да се свържа с доктора, аз тази седмица влизам в 20та, така че мисля, че е в срок. Ако не е много личен въпроса, на теб след абортите биха ли ти инжекция Анти Д Гама глобулин?
Виж целия пост
# 587
Нищо никой не ми направи ... Цялата ситуация е много странна при мен . На 23г. съм. Преди 4 години съм забременяла (незнаех) но тогава започнах работа в нестле за 2 дни след което направих спонтанен и тогава разбрах какво се случва ... Преди 2 години е втория път само, че тогава се оказа кухо и в 7-8 г.с кървене и абортче. Направиха ми кюртаж и това беше . От тогава нищо нито ми казаха какво следва да направя . А кръвната група сега я разбрах и вече навръзваме всичко. Всичко е божа работа ...
Виж целия пост
# 588
Кети,браво на дввойката и все така добре да сте двечките. Hug
Май само на мен не ми действа магнезият.С него или без него все съм си с болки.Първо пих диаспорал,а сега го смених с магнерот.
Един ден съм горе долу ок,а на следващия не мога да се вдигна.
Виж целия пост
# 589
Стефи за болките няма как да ги забравим до края . Все нещо не си се намества и е нормално , даже са много редки случаите в, които не ги е поляло корема . Всеки организъм си е различен  Hug Аз пък да питам кои са с ниско кръвно и кво правят по въпроса щото всяко ставане ми е със замайване и ме връща в леглото 😁 ужас е ...
Виж целия пост
# 590
Нормално е да имаме болки и неразположения, все пак човак живее в нас Wink и той има собствено мнение и си шава както си иска Wink
Виж целия пост
# 591
Аз съм с ниско кръвно и редовно ми прималява.Наливам се с вода и така донякъде се свестявам. Simple Smile
Виж целия пост
# 592
 newsm78 Водата е полезна до една степен . Шубе ме е да не почвам да се надувам и да задържам . А и знам, ще прекаленото пиене на водата не е полезно чак толкова, защото бъбреците и организма ни като цяло се грижи и с функциите заради бебо и се товари по тоя начин .
Виж целия пост
# 593
Вики, съжалявам за неприятностите. Сега наистина трябва да следят антителата по-стриктно и всичко ще е наред! bouquet И аз съм с ниско кръвно, сутрин си пия по едно кафе и закусвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Аз от седмица изпитвам някаква тревога без причина. Вече два пъти си поплаках за тези три дни, та незнам дали чак сега ме удря хормона или просто не съм наред нещо тази седмица. Например сутринта Мм се подхлъзна в кухнята и се преби, изкара ми акъла, корема ме стегна и такъв рев му ударих, че той се нашашка яко, а при нормални условия щях да се напикая от смях... Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Бела тва с кафето е идеалния вариант амааа гледам да не го пия щото пуша  Cry... А така паля по една гадна цигара на 3 дни . Голям проблем ми е тва да не пия кафе до преди това бях с по 5 кафета на ден , работех без почивен ден . И са в къщи и спинкане общо взето 😀 . Амалинка сега сме на приливи и отливи , напълно нормално си е да те избива 5 минутката .
Виж целия пост
# 596
Вики, аз поне проблема с цигарите го преборих преди 2 години, та сега не ми е на дневен ред. А иначе кафето наистина отключва желанието за пушене...
Виж целия пост
# 597
Затова тотална промяна . Без кафе, без цигари и тем подобни, колкото и да е тегаво мъника е по важен Heart Eyes. Спинкане по цял ден и мини разходки . Хубавото е, че поне имам хобита и не откачам чак толкова от ежедневието . А и времето минава една идея по бързо иначе имам чувството , че 1 ден е 1 седмица  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 598
Вики,вода трябва по 2л.поне на ден а с напредването количеството се увеличава.Бебето пие от околоплодните води все повече и повече,а и за доброто кръвоснабдяване е необходима.Това вчера го прочетох. Blush Но ако пием по 5 литра не е добре наистина.

Виж целия пост
# 599
Purplee, с ултразвук ли ти чистиха зъбния камък? Аз не смея да отида, защото казват, че ултразвука не е добър за бебето. А процедури за парадонтоза не искат да правят преди почистване на зъбен камък. Не съм сигурна дали и за тях не се ползва ултразвук обаче.
Кети, чудесно е, че девойката ви е била благосклонна, и дори се е усмихвала.  Hug Аз това не мога да си го представя още. На всички 4D снимки, които имам, бебчо дори не прилича съвсем на човече. Или може би е бил малък още? Но и от други момичета чета, за физиономии и ясен ораз на мини бебче.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия