Страсти – градините в София, кампания 2017/2018 - тема 3

  • 78 934
  • 888
# 330
Здравейте пак ! Сега гледам свободните места в друг район, в който можем да кандидатстваме и там се появиха пет свободни места за нашия набор и още 3-4 за другите в една и съща ясла...сега се питам това какво означава- че яслата е кофти и децата се отказват или...така се е случило? Просто си разсъждавам тук Simple Smile

Може с неизрядни документи да са били родителите, във фейс групата се изначетох на такива, не сменени адреси, граждански договори. Другото е някои родители за спорта кандидатсват, после се отказват, може да са преместили набори, всичко бива
Тази ли е групата: https://www.facebook.com/groups/588682704665011/?fref=ts ?
Виж целия пост
# 331
Здравейте пак ! Сега гледам свободните места в друг район, в който можем да кандидатстваме и там се появиха пет свободни места за нашия набор и още 3-4 за другите в една и съща ясла...сега се питам това какво означава- че яслата е кофти и децата се отказват или...така се е случило? Просто си разсъждавам тук Simple Smile

Може с неизрядни документи да са били родителите, във фейс групата се изначетох на такива, не сменени адреси, граждански договори. Другото е някои родители за спорта кандидатсват, после се отказват, може да са преместили набори, всичко бива
Тази ли е групата: https://www.facebook.com/groups/588682704665011/?fref=ts ?

Да
Виж целия пост
# 332
Здравейте и честит празник, дами!

Извинявам се, ако задавам вече коментиран въпрос, но не мога да се ориентирам. Детето ми е прието в детска градина. При записването в детската градина не ни дадоха никакъв документ (или входящ номер), че сме подали документите... изобщо не се усетихме да попитаме. Някой може ли да ми каже дали е трябвало да изискаме или е пропуск?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 333
Не дават документ.
Проверете си мейла, с който сте се регистрирали в ИСОДЗ. Там трябва да сте получили потвърждение за записване.
А като си влезнете в профила в исодз статуса на детето вече трябвя да е "записано в еди коя си градина, все още не посещава"
Виж целия пост
# 334
Не дават документ.
Проверете си мейла, с който сте се регистрирали в ИСОДЗ. Там трябва да сте получили потвърждение за записване.
А като си влезнете в профила в исодз статуса на детето вече трябвя да е "записано в еди коя си градина, все още не посещава"

Благодаря много за отговора Simple Smile Вчера сутринта предадох документите в детската, но към момента нямам е-мейл, а в системата детето все още е със статус "незаписано".. Затова реших да се допитам до хора с опит.
Виж целия пост
# 335
Понякога директорките не отбелязват веднага записванията в системата. Но все пак, ако в петък все още статуса не е променен - свържете се с директорката...
Виж целия пост
# 336
Ние веднага получихме потвърждаващ е-мейл.Директорката,при записването ни каза да видим дали ще получим и ако няма-да се свържем с нея.
Виж целия пост
# 337
На мен ми дадоха входящ номер, но и веднага получих имейл, че дъщеря ми е записана.
Виж целия пост
# 338
Благодаря много още веднъж!  bowuu Още утре ще се свържа с тях, за да видя защо има забавяне. Аман от емоции покрай тия детски градини: първо чакане, после ако се класираш... пак притеснения дали ще те запишат коректно.  #Crazy Наистина е по-лесно да влезнеш в университет, отколкото в детска градина.Simple Smile
Лека вечер и късмет на всички!
Виж целия пост
# 339
Добър вечер и честит празник! Проблемът с адреса се оправи, но сега имам два въпроса. След като се регистрирахме след първо класиране имаме ли право да участваме във второ? Другият ми въпрос е - щом изписва, че няма свободни места за следващото класиране, това означава ли, че реално няма да има второ класиране. Погледнах, че има няколко незаписани все още, но се чудих дали ако случайно не се запишат ще се прехвърлят като свободни места за второ класиране. Извинявам се за дългия пост и дано е бил разбираем. Поздрави!
Виж целия пост
# 340
След като се регистрирахме след първо класиране имаме ли право да участваме във второ? Да
Другият ми въпрос е - щом изписва, че няма свободни места за следващото класиране, това означава ли, че реално няма да има второ класиране. Зависи дали всички класирани деца на първо класиране са се записали.
Погледнах, че има няколко незаписани все още, но се чудих дали ако случайно не се запишат ще се прехвърлят като свободни места за второ класиране. Да, ако не се запишат, бройките се прехвърлят към свободните места

Виж целия пост
# 341
След като се регистрирахме след първо класиране имаме ли право да участваме във второ? Да
Другият ми въпрос е - щом изписва, че няма свободни места за следващото класиране, това означава ли, че реално няма да има второ класиране. Зависи дали всички класирани деца на първо класиране са се записали.
Погледнах, че има няколко незаписани все още, но се чудих дали ако случайно не се запишат ще се прехвърлят като свободни места за второ класиране. Да, ако не се запишат, бройките се прехвърлят към свободните места

Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 342
20.2.2017                     
2 ДГ                     
от септември 1-ва ясла, родени 2016 г.    10   0   0   0   чакащи   10   0
                                              25.5.2017     9   8   0   0   чакащи   0   1          
от септември 2-ра ясла, родени 2015 г.        34   24   1   0   чакащи   9   0
                                                23.2.2017   35   24   1   0   чакащи   10   0
                                                25.5.2017   37   33   3   0   чакащи   1   0
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    44   17   27   0   чакащи   0   0
                                                25.5.2017   44   17   27   0   чакащи   0   0


7 ДГ                     
от септември 1-ва ясла, родени 2016 г.    18   0   0   0   чакащи   18   0
                                                25.5.2017   19   14   0   0   чакащи   0   5
от септември 2-ра ясла, родени 2015 г.    16   14   2   0   чакащи   0   0
                                                25.5.2017   16   14   2   0   чакащи   0   0
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    64   20   13   0   чакащи   31   0
                                                25.5.2017   64   50   13   0   чакащи   0   1


40 ДГ                     
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    25   0   0   0   чакащи   25   0
                                               25.5.2017   25   22   0   0   чакащи   0   3

43 ДГ                     
от септември 1-ва ясла, родени 2016 г.    10   0   0   0   чакащи   10   0
                                               25.5.2017   10   10   0   0   чакащи   0   0
от септември 2-ра ясла, родени 2015 г.    15   5   0   1   чакащи   9   0
                                               25.5.2017   15   14   0   1   чакащи   0   0
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    48   18   4   2   чакащи   24   0
                                               25.5.2017   48   39   4   2   чакащи   0   3


87ДГ                     
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    50   0   0   0   чакащи   50   0
                                               25.5.2017   50   45   0   0   чакащи   0   5

127 ДГ                     
от септември 2-ра ясла, родени 2015 г.    25   0   0   0   чакащи   25   0
                                               25.5.2017   25   20   0   0   чакащи   0   5
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    58   23   11   0   чакащи   24   0
                                               25.5.2017   58   40   11   0   чакащи   2   5


129ДГ                     
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    25   0   0   0   чакащи   25   0
                                               25.5.2017   25   21   0   0   чакащи   0   4


167ДГ                     
от септември 1-ва група, родени 2014 г.    50   0   0   0   чакащи   50   0
                                               25.5.2017   50   37   0   0   чакащи   0   13












Виж целия пост
# 343
Здравейте! А ако детенцето бъде прието и записано в ясла, може ли да участва в следващи и текущи класирания за по- близка ясла или им право направо за следващата кампания за другия септември? Благодаря!
Виж целия пост
# 344
Може да участва в последващи класирания, обаче: ако е класирано по първо желание, точките, с които участва в следващо класиране са намалени с една, което значително намалява шансовете. Ако не е по първо желание, тогава участва на следващи класирания с пълните си точки. Поне това разбрах аз, когато зададох подобен въпрос и ми отговориха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия