Сполучливи имитации на маркови парфюми - 19

  • 155 992
  • 739
# 105
Zen на D&P.  Peace Voyage на Заг беше много сполучлив. Не знам дали го предлагат все още.

Ще потърся, благодаря ти. bouquet
Само че D&P май нямаме тук в Стара Загора. Има ли друга сполучлива имитация или тц? Crazy
Виж целия пост
# 106
Тц, няма.  Wink
Виж целия пост
# 107
Момичета, преди 10 години (да не и повече) Орифлейм имаха един страхотен аромат - Serene. Но го махнаха Sad
Беше много специфичен, така и не намерих подобен.
Някой (ако си го спомня) знае ли дали има марков/или какъвто и да е/ парфюм, подобен на него?
 bouquet
Виж целия пост
# 108
Момичета, някоя от вас дали е запозната с имитациите Lucky?
Ето тези http://pesteliv.com/search.html?phrase=Lucky
Някои се подразбират, но не всички. Взех днес зеленото ситру и цял ден няма мърдане. Супер аромат и трайност!
Виж целия пост
# 109
Имах имитация от тях на Животът е хубав. Невероятна трайност, но не понасям захаросаните аромати и го подарих. Този беше не само захаросан, а и тежък и задушлив
Виж целия пост
# 110
Луда работа! В тая жега навън се натъкнах на мацка обилно полята с Addict...
И непонятно дори и за мен (предвид факта, че преди години не се спогодих с него и го харизах на другарче), тъй ми хареса, така ме отнесе, че се заоблизвах като гладно коте.  ooooh!
Спасете ме от тая пуста парфюмна „лакомия”, моля.  baby_neutral Предложете траен заместител, да го пробвам в жегата 
Виж целия пост
# 111
Пробвай Адикт във версията на Роксан,момичетата в предишните теми залагаха на него. На всичко ще се натъкнеш,луди жени има много. Laughing Що се отнася до парфюмите на Шанел,Виктория далеч не си само ти дето не ги харесва Mr. Green Около мен почти никой не ги носи,изключвам Зеления и Нежния Шанс.
Виж целия пост
# 112
 Аз от два дни разносвам Имперската роза на рефан 350. В началото незнайно защо като го помирисах на блотер и ме блъсна миризма на нафта  Joy-блондинска работа. После обаче нали си е краста взех все пак едни 10мл. Е..направо съм очарована. Никава нафта няма. Парфюмът се развива разкошно почти не се усеща роза и е завидно траен в сравнение с другия Крийд 352.
 Обувката 351 при мен се оказа пълен въздух. Симпатичен аромат,свеж и приятен,но изчезва за няма и час.
Виж целия пост
# 113
Момичета, а този парфюми има ли сполучлива имитация DKNY Women Donna Karan
Виж целия пост
# 114
Яна, на D&P имитацията е много добра и трайна. Не знам дали в момента я предлагат. Номерът е D9.  Peace
Виж целия пост
# 115
Яна, на D&P имитацията е много добра и трайна. Не знам дали в момента я предлагат. Номерът е D9.  Peace
благодаря, а те наливни ли са  Embarassed нямам опит с имитационната парфюмерия, но бих искала да го понося /10 мл/ и ако още го харесвам да си го купя в оригинал  bouquet
Виж целия пост
# 116
Днес си взех Love на Килиан във версията на Парфен, чуден е ама нещо хич не ми е траен  Thinking е аз и не очаквам чудовищната трайност на оригинала ама този едва 2-3 часа се усещаше  Confused Ако някой друг го ползва би ли споделил относно трайността  Praynig
Яна, D&P не са наливни, имат разфасовки от 50 мл за 21лв и 100 мл но не помня за колко  Thinking
Виж целия пост
# 117
Днес си взех Love на Килиан във версията на Парфен, чуден е ама нещо хич не ми е траен  Thinking е аз и не очаквам чудовищната трайност на оригинала ама този едва 2-3 часа се усещаше  Confused Ако някой друг го ползва би ли споделил относно трайността  Praynig
Яна, D&P не са наливни, имат разфасовки от 50 мл за 21лв и 100 мл но не помня за колко  Thinking
Аз го ползвам, но честно казано не съм отчитала трайност. Не знам, дали в един момент спирам да го усещам, защото свиквам с аромата или просто изчезва. Ще го понося тези дни и пак ще пиша. Hug
Виж целия пост
# 118
 *Emia*, много ще съм ти благодарна ако споделиш, защото се опасявам, че проблемът е при мен  Cry кожата ми пак почна да изпива ароматите за нула време, не знам дали има връзка с това, че отново съм на диета  Joy
Виж целия пост
# 119
*Emia*, много ще съм ти благодарна ако споделиш, защото се опасявам, че проблемът е при мен  Cry кожата ми пак почна да изпива ароматите за нула време, не знам дали има връзка с това, че отново съм на диета  Joy
Обещавам тържествено.  Wink Ще докладвам. То и аз съм на диета, ако изобщо може да се нарече така.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия